Що є найбільш близькою заміною сиру в urnebes?


3

Urnebes - сербський салат, який містить сир. Пошук рецептів для сказаного салату, я помітив, що є багато різниці в обраному сирі. Деякі кажуть, що фета, деякі кажуть, сир, деякі кажуть сметаною, деякі кажуть, суміш цих, і т.д.

Хоча я вважаю, що справжній сир був би сербським, я зрозумів, що сербська кухня має версію кожного з таких сирів.

Який сербський сир - це сир, який використовувався для приготування печериць, і (якщо припустити, що я не зможу придбати сиру), що це найкраща заміна?

Відповіді:


2

Вікіпедія, а також всі 12 сербських рецептів, які я знайшов, вказують на повне жирне біле розсол (корова або овече молоко). Тільки один з них закликав до крему, крім сиру.

У Західній Європі турецькі продукти можуть мати типовий балканський білий ропний сир. Якщо у вас немає доступу до одного, купуйте фету. Корова і овечий сир вважаються замінниками балканської кухні - кухарі усвідомлюють, що вони мають різницю в смаку, але використовують те, що мають під рукою, подібно до того, як рецепт яблука вимагатиме чітких яблук, але не вказати яблука Pink Crisp або Elstar. Так і корова, і овеча фета будуть робити в принципі. Але я помітив, що супермаркети іноді несуть дорогий справжній грецький фета, який є високоякісним, і єдиним дешевим західноєвропейським сиром, що має низьку якість і має гумову текстуру. Якщо ви не впевнені в якості, перейдіть на справжній імпортний фета (який буде овець), а не на фета.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.