Чи можливо створити цей низькокалорійний тістечко з високим вмістом клітковини?


3

Я переглянув деякі варіанти низькокалорійних брауні в Інтернеті, і не знайшов жодного, в який можна занурити зуби, не турбуючись про стегна. Тому я вирішив придумати цілком новий власний рецепт:

Інгредієнти для середнього брауні

 1. М’яке масло, для змащення сковороди
 2. Борошно для запилення сковороди
 3. 4 великих яйця
 4. 1 склянку цукру, просіяний
 5. 1 склянка коричневого цукру, просіяний
 6. 8 унцій розтопленого вершкового масла
 7. 1,25 склянки просіяного какао
 8. 2 чайні ложки ванільного екстракту
 9. 1/2 склянки борошна, просіяного
 10. 1/2 чайної ложки кошерної солі

Інгредієнти для мого низькокалорійного високоякісного брауні

 1. Арахісове рослинне масло для змащення сковороди
 2. Борошно для запилення сковороди
 3. 4 великих яйця
 4. 1/4 склянки Без калорійності цукру
 5. 1/4 склянки дикого меду
 6. 2 унції розплавилися Я не можу повірити, що це не масло
 7. 1 унція рослинного масла арахісу
 8. 1,25 склянки какао, просіяного
 9. 1/4 склянки борошна, просіяного
 10. 1/4 склянки вівсяної каші, тонко змішаної та просіяної /
 11. 1/2 чайної ложки кошерної солі

Я також думав додати змішану капусту (з високим вмістом клітковини), щоб зробити більше брауні і збільшити клітковину.

Скажіть, будь ласка, що ви думаєте. Чи можливо зробити брауні з усіма замінами, які я здійснив, чи будь-яка з цих замін негативно вплине на результати того, що можна назвати звичайним брауні?


Я вніс кілька змін до питання, щоб зробити його відповідальним. Спочатку форматування було занадто відкритим, і воно може викликати дискусію про те, що люди взагалі думали про ваш рецепт. Якщо ви вважаєте, що я негативно змінив ваше запитання, сміливо відредагуйте його далі після швидкого перегляду FAQ.
Джей

1
Якщо ваша мета - зменшити калорійність і збільшити клітковину, ви можете мінімізувати жир, замінивши яйця на яйця льону (додає клітковину); Я мав дуже хороший досвід використання перемеленого насіння льону в печиві, тістечках та тортах
mfg

7
особисто я радив би вам просто зробити по-справжньому ситний, справді добрий тістечок і з'їсти лише невеликий шматочок. Я вважаю за краще мати невелику кількість чогось справді хорошого, ніж велику кількість чогось адекватного будь-якого дня.
FuzzyChef

3
Чи замислювались ви про чорні бобові брауні? Більш низька калорійність, більше клітковини, але все-таки смачно! kneadtocook.com/?p=1357
науковці

1
Моя таємна зброя для здорових пустель - сир, грецький йогурт та яєчний білок. Ви були б вражені тим, що можете зробити з цими.
Девід Брюс Боренштейн

Відповіді:


5

Багато що залежить від того, що ви очікуєте. Я б не назвав це безладом. Результат буде їстівним і матиме схожий аромат на брауні. Текстура буде сильно відрізнятися від брауні. Буде сухо і щільно. Особисто я б цього не їв.

По-перше, жир грає важливу роль у хлібобулочних виробах, крім смаку. Я здивований, побачивши рецепт, в якому використовується розтоплений жир (так що немає вершків) і ніякий розпушувач. Ця річ (оригінальна) буде щільнішою, ніж жувальне печиво - можливо, добре для вас. Якщо ви зменшите жирність за оригінальним рецептом, ви отримаєте дуже сухий результат. Сухий повітряний пиріг не надто гарний, але його можна їсти в поєднанні, наприклад, з йогуртом або іншими мокрими речами. Те, що є і щільним, і сухим, матиме смак, як куряча суміш їжі, що проходить через дегідратор. Якщо у вас є рецепт випічки, не зменшуйте жирність. Також ніколи не вживайте спреди, маргарини чи інше, що не є справжнім жиром. Він не діє як справжній жир, тому не працює так, як слід. Ймовірно, вона містить велику кількість води та ясен, і тане в них при запіканні. Для випічки завжди використовуйте масло, сало або вкорочення. (Добре використовувати рослинні олії для густих рецептів, які спрямовують вас на розтоплення вершкового масла). Вам знадобиться ваша повна частка жиру. Деякі люди замінюють частину масла яблучним соусом, але ви не можете замінити його. Крім того, я не знаю, як це буде діяти в рецепті, що не залишається квашеним.

По-друге, цукор вам потрібен так само, як і жиру. Він затримує вологу і робить коричневі м’які. Мед - це вже ризикована пропозиція, але часткова заміна буде працювати. Але цукор не знижуйте вдвічі, це зробить сухі, неприємні коричневі. Крім того, я не знаю, що таке "не калорійний цукор", але це звучить як штучний підсолоджувач, диспергований у наповнювачі. Я не знаю, з чого виготовляється наповнювач, але це може бути непогано для випічки.

Не завжди можна замінити пшеничне борошно іншим борошном, але дрібно перемелений овес повинен працювати для тістечок та пиріжків.

Використання овочевого або фруктового пюре замість рідини зазвичай є хорошою заміною, але у вашому рецепті немає рідини. Просто додавання капусти зруйнує рідинний баланс. Теоретично ви могли б замінити частину яєць рівною кількістю капустяного пюре по вазі, але оскільки яйця також мають важливу роль у випічці (вони змащують і встановлюють тісто), вам не слід замінювати їх номінально.

Отже, заміна випікає щось, що ви можете кусати, жувати і ковтати, але я б не називав це домовиком. Це також не було б смачним недобрим браузером, принаймні, не в моїх очах. Крім того, якщо ви йдете вперед і робите речі, ви навіть не виграєте багато калорій. Ваш оригінальний рецепт становить близько 2950 ккал, і ви отримуєте 820 г тістечок, в результаті чого 359 ккал / 100 г. Ваш рецепт заміни - 1610 ккал, але лише 530 г тістечок, що робить його 302 ккал / 100 г (все ще дуже калорійна їжа) - і якщо ви використовуєте ці продукти заміни, які погано підходять для випічки. Таким чином, ви втрачаєте лише 15% калорій в цілому, але отримуєте щось, що смакує ніде в оригіналі. Він буде мати аромат какао, але він не буде вологим і вершковим. Я вважаю за краще з'їсти 100 г справжніх тістечок, ніж 115 г тістечок, приготованих за вашим рецептом.


Хороші рецепти брауні завжди вимагають розтопленого жиру і відсутності вершків. Ви хочете звести до мінімуму повітря, щоб отримати густе, м`яке тіло.
Собачатіна

Я новачок на кухні для випічки. Отже, оскільки для цього потрібен розплавлений жир, чому це не зробить масло (яке є жиром)? Я маю на увазі, оскільки він знаходиться в духовці при високій температурі, він залишається розплавленим весь цей час. А деякі коробки із тістечками (куплені в магазині) пропонують використовувати олії такого типу.
Kobojunkie

@ Kobojunkie Oil гаразд, якщо для цього потрібен розтоплений жир, дивіться мої дужки: "Добре використовувати рослинні олії для щільних рецептів, які спрямовують вас на розплавлення масла". Імітація жиру, така як я не можу повірити, що це не масло, це не так. Якщо ви новачок у випічці, не намагайтеся складати свої власні рецепти, досить складно їх виправити.
румчо

Що я повинен зробити, що можу їсти. Під цукром я маю на увазі штучні підсолоджувачі типу Splenda.
Kobojunkie

2
Їсти "нормально" звучить чудово, але найголовніше в випічці - це текстура. Продукти заміщення, що імітують смак цукру та вершкового масла, не мають своїх фізичних властивостей, а випічка - це все про фізичні властивості кінцевого результату. Я розумію ваше рішення їсти смачну їжу під час дієти, але більшість запечених та смажених продуктів не можуть бути низькокалорійними, вам доведеться або дуже обмежити їх кількість, або шукати альтернативи, які за своєю природою є низькокалорійними. і ще смачно.
румчо

4

Якщо ви зробите запропонований рецепт, він не матиме нічого подібного до брауні, мабуть, буде дуже жахливим і сухим. Це також не заощадить багато калорій. Змішування в капусту теж не вийде.

Я знаю, що описаний вище рецепт не буде працювати, тому що я робив подібні спроби і сам.

Замінники цукру, такі як Splenda, зазвичай дають смачний результат у рецептах брауні. Для отримання смачного результату потрібно використовувати фактичний цукор, але зазвичай можна використовувати 2/3 необхідної кількості. І це може бути природний нерафінований цукор, такий як кленовий цукор, Sucanat, пальмовий цукор тощо. Або ви можете використовувати фініки з високим вмістом природного нерафінованого цукру.

Ви можете замінити частину жиру в рецепті яблучним соусом та / або чорною квасолею, це також збільшує вміст клітковини в рецепті.

Ви можете замінити деякі або всі яйця земляними насінням льону або меленими насінням чіа. Це збільшує вміст клітковини в рецепті і трохи знижує вміст жиру.

Дивіться цей висококалорійний, знижений калорійність, рецепт брауні, в якому замість цукру використовуються фініки та мигдальне масло:

http://www.doctoroz.com/recipe/fudgy-black-bean-brownies


1
Привіт C Kjos, це цілком гарна відповідь! Але у нас є кілька дуже специфічних (і дещо заплутаних для нових користувачів) рекомендацій щодо питань охорони здоров’я. В основному ми не кажемо людям, що таке здорове харчування, а що ні. Якщо у них є власні уявлення про те, що здорово ("я хочу їсти менше масла"), ми розповідаємо їм, як досягти власних цілей. Але ми не призначаємо їм цілі ("їжте масло, а не маргарин, тому що це здоровіше"). Тому я видалив цю частину вашої відповіді. +1 для решти.
румчо

Привіт румчо, чи можете ви, будь ласка, надіслати мені посилання на ці вказівки, які говорять, що ми не можемо сказати людям, які продукти краще їсти, ніж інші? Я хотів би сам побачити точні вказівки, якщо це можливо. Особисто мені здається дивним, що якщо хтось задає питання, вказуючи на те, що вони намагаються їсти здоровіше, ми не можемо написати відповіді, яка б уточнювала, які продукти є насправді здоровішими. З точки зору того, що сьогодні навчають в харчуванні в коледжі, дослідження показали, що масло набагато здоровіше маргарину. Тож мені цікаво, чому такі факти є поза темою тут.
C Kjos

2
Вказівки містяться в тематичному списку, cooking.stackexchange.com/help/on-topic . Всі поради щодо здоров’я та харчування тут зовсім поза темою, ми займаємось лише технікою приготування. Коли хтось розміщує запитання про спосіб приготування їжі, а також пояснює, що "це тому, що я харчуюся здоровим", ми робимо виняток і не закриваємо питання, натомість відповідаючи на частину приготування і ігноруючи частину здоров'я. Альтернативою було б повністю відвернути цих людей.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.