Барний посуд - що це за скло?


5

Я намагаюся придбати деякі з цих келихів для коктейлів / мартіні, але не можу знайти для них назви. Якщо ви шукаєте мартіні, ви отримуєте традиційне келих для мартіні (прямі сторони). Якщо шукати келих для коктейлю, ви отримуєте високі кульки та низькі кульки.

Хтось знає назву цієї склянки?

введіть тут опис зображення

Відповіді:


10

Виглядає купе шампанського, як ось це .

скріншот

Ви коли-небудь бачили піраміди келихів, де дворецький наповнює верхній і пускає шампанське? Я думаю, що це тип використовуваного скла, як це .

скріншот


Я це бачив, і це була моя перша думка. Але - мені цікаво, чи є різниця між келихом шампанського та старим шкільним коктейлем? Можливо, я просто занадто конкретний, і саме це скло ...
mikebmassey

Савойське шампанське купе / блюдце - це приємна доробка.
vwiggins

Їх також іноді називають купетами. Вони більш-менш взаємозамінні з прямокутними окулярами для мартіні, якщо вважати, що обсяг порівнянний. Деяким людям легше пити з купе. На мою думку, легше пити швидше з купе. Будь-який напій, який ви хочете повільно пити і смакувати (Мартініс, Манхеттенс та інші перемішані міцні напої), напевно, кращий келих.
bbodien

4

Я думаю, це може бути лише питання масштабу, але твій малюнок змушує мене подумати про склянку маргарити . Звичайно, існує багато стилів келихів з маргаритою, які схожі (але не зовсім однакові ...)

введіть тут опис зображення


Маргарита була першою, яка мені теж прийшла в голову, проте купе шампанського виглядає ідентично, здається ...
huzzah

@huzzah: Напевно, величезна різниця в розмірах. Маргарити зазвичай набагато більше, ніж звичайна кількість шампанського (подумайте про флейту з шампанським). Я знайшов одне зображення купе шампанського поряд з флейтою та склянкою вина, які, здавалося б, підкріплюють це. Малюнок ОП мені набагато більше нагадує розмір келиха з маргаритою.
Каскабель

1
@jefromi, насправді, зображений келихом OP, зі шейкером бостону на задньому плані надає йому розмір, який здається, що відповідає купе шампанського. Ви вірні, що склянка з маргаритою набагато більша ... якщо ви подивитеся на шейкер бостону на знімку ОП, стакан, про який йде мова, коротший, ніж шейкер ... напевно, це не було б із склянкою з маргаритою. Ви можете мати рацію, але я зараз припускаю, що це купе шампанського.
huzzah

2

Це Coupe, або використовувати оригінальну повну назву: Champage Coupe. Як вам здається, ви хочете окуляри такого типу для пиття коктейлів, а не шампанське. І ти не одна.

Традиційним вибором куріння шампанського було купе, яке досягло піку популярності на початку 20 століття . Однак вони не справді ідеальні для шампанського, оскільки велика площа поверхні заохочує втрату бульбашок і не вдається утримати аромати (тоді як шампанське флейта спрямовує чудові запахи до носа легше).

Зовсім недавно якісні коктейльні бари повернулися до використання цих окулярів у стилі Coupe замість келихів Martini. Частково це пояснюється тим, що вони більш практичні, ніж прямокутні окуляри Martini, з яких легко розпливатися. Що ще важливіше - це спосіб коктейль-барів для ремесла відокремитись від масово виготовлених, сиропованих коктейлів, вибитих у масивних келихах Мартіні в барах, що протікають в основному. Купе має більш старомодний вигляд (Speakeasy тенденція існує вже кілька років, з кількома ознаками вимирання) і окуляри Coupe, як правило, невеликі. Ремісничі коктейлірі зазначають, що "поданий" коктейль швидко прогріється, оскільки, за визначенням, у ньому немає льоду. Тому краще подавати ці напої в невеликих традиційних келихах (щоб ви могли пити напій ще до того, як він зігріється), а не в масивних келихах Мартіні, які так популярні в торгових точках.

Швидкий пошук Champagne Coupe, має знайти кілька джерел для придбання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.