Яка ідеальна температура кави для тирамісу?


9

Роблячи тирамісу, я зазвичай роблю свіжу партію міцної кави. Я просто не знаю, як довго чекати, щоб вживати каву (для закапування печива).

На мою думку, кава при кімнатній температурі виглядає жахливо. Цей смак затримується, навіть якщо десерт охолоджений? Якщо я буду вживати каву, коли вона занадто гаряча, чи не зберуть яєчні білки? Яка температура кави дає мені гарний аромат і не знижує моїх збитих білків?

Я роблю своє тірамісу з яйцями, але те саме питання стосується і тирамісу з вершками.

Відповіді:


4

Якщо ви використовуєте печиво Savoiardi, то кава кімнатної температури, мабуть, найкращий, щоб переконатися, що печиво не стає занадто вологим. Коли я роблю тирамісу, я швидко розкачую печиво через неглибокий блюдце з міцної кави, яке довго не залишається гарячим.

Я згоден, однак, що тепла кава з лукею просто не дуже смачна. Летючі олії в каві окислюються швидко і до моменту його охолодження вони будуть мати смак несвіжий. Особисто я замінюю темний, не вершковий, кавовий лікер (Тіа Марія добре працює).

Я також хотів би спробувати вживати холодну заварену каву, яка, як мені кажуть, має інший, солодший смаковий профіль порівняно зі звичайною завареною кавою.

Ще один експеримент, який ви можете спробувати, - охолодити каву якомога швидше після заварювання, скажімо, використовуючи металевий посудину для перемішування на крижаній бані, щоб побачити, чи це сприяє зменшенню окислення. Якщо ви спробуєте це, то, будь ласка, повідомте про це.

Якщо ви змішуєте каву в збитий яєчний білок, то обов’язково спочатку змішайте її з маскарпоне, який, я припускаю, ви складете в яєчний білок. Таким чином, вона не знизиться. Я хотів би використовувати для цього холодну каву, але тепла або гаряча повинна бути нормальною, якщо вона не згортає маскарпоне.

Оновлення: Я спробував варіацію моєї пропозиції охолодити каву якомога швидше, роблячи, як відомо, японську крижану каву . Це передбачає заварювання кави безпосередньо над льодом.

крижана кава

Зазвичай використовується відношення рідкої води до льоду 1: 1. Мені хотілося, щоб це було трохи сильніше для тирамісу, тому я періодично спорожняв заварену каву, щоб вона була холодною, але не надто розбавленою.

Я дуже задоволений результатами. Незважаючи на те, що я заварив каву трохи заздалегідь заздалегідь, вона не застоялась через 20 хвилин, коли я прийшов використовувати її для печива. Тирамісу теж був чудовим.


3

Кімнатна температура.

Кава буде холодною до того часу, коли ви будете вживати її в тірамісу, незалежно від температури, коли ви її вмочуєте. То навіщо палити пальці? Також я використовую суміш рому / кави, а ром кімнатної температури, тож максимум кавова + ромова суміш була б теплою.

Я взагалі не знайомий з використанням яєчних білків у тірамісі. Такого варіанту рецептів я ще не бачив - стандарт - це жовтки, марсала та маскарпоне.


1
Про всяк випадок, коли вам цікаво: я змішую жовтки, цукор, маскарпоне та амаретто разом; потім складіть в збиті яєчні білки. Я не пробував його без яєчних білків, але мій, безумовно, не важкий.
Мієн

Так, добре. Це було б значно пужіше, ніж те, до чого я звик.
FuzzyChef
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.