Як зробити консервоване кокосове молоко окремо


3

Моя подруга хоче зробити кокосове молоко окремим, щоб вона могла використовувати вершки для збивання. Хто-небудь може запропонувати спосіб цього досягти?

Відредаговано, щоб додати: я попросив її підтвердити, що вона повножирна, і вона сказала «так, я не така німа». Вона зберігає його при кімнатній температурі (досить гаряча останнім часом у Нью-Йорку останнім часом), але збирається охолодити її, щоб побачити, що відбувається.


Я не знаю про те, наскільки добре вона збивається, але консервоване кокосове молоко, як правило, вже відокремлене від сидіння. Це недостатньо?
Каскабель

Я думаю, що це її проблема. Це не розділяється в банку.
Джеймс Л

вона тримає це холодно? Я думаю, що він відокремлюється, коли кокосовий жир затвердіє, але я не впевнений, щоби відповісти на це. Але спробуйте холодильник, це може допомогти.
румчо

Моє кокосове молоко завжди виділяло хорошу кількість навіть тоді, коли воно зберігалося в досить теплих місцях (напевно,> 80F багато часу влітку). Він може повідомити відповіді, якщо ви згадали, що це за кокосове молоко (я сподіваюся, що не мало жиру / легке), і як вона його зберігає.
Каскабель

2
Я придбав кілька марок кокосового молока, яке не розлучиться навіть при охолодженні. Деякі містять емульгатори та стабілізатори, які гальмують поділ. Я б рекомендував шукати без них; по всій ймовірності, комутаційні марки повинні працювати (тобто регулярний повноцінний смак бренду не відокремлювався після 3 годин у морозилці, органічно зробив)
mfg

Відповіді:


3

Поставте банку в холодильник на ніч або на кілька годин. Після того, як буде досить холодно, крем буде зверху, а вода знизу. Просто переконайтесь, що не струшуйте банку, коли ви виймаєте її з холодильника!

(На дрібку покладіть його в морозилку, але не занадто довго, інакше банка може викривитися через розширення води.)


Звертаючись до коментарів до оригінальної публікації, я припускаю, що @James означає повноцінне кокосове молоко, яке я завжди використовую для приготування кокосових збитих вершків або веганського морозива. Я переживав (рідко і не послідовно) розділення при кімнатній температурі, коли мої банки сиділи в моїй коморі місяцями.
lemontwist

Американська пробна кухня дала таку ж рекомендацію в статті NPR: npr.org/blogs/thesalt/2014/07/24/334424736/… : "Трохи експериментуючи, ми придумали два поради щодо успіху. По-перше, вершковий частина кокосового молока не завжди відокремлена від водянистої частини; ми виявили, що охолодження банки протягом декількох годин допомагає сформувати два чіткі шари ... "
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.