Як обрізати торт, щоб він був рівним?


8

Якщо торт занадто куполоподібний, ви можете просто відрізати верх, чи не так?

Справа в тому, що я спробував це, і тепер мій торт з одного боку вище, ніж з іншого. Так що все одно не плоско! ;-)

Хтось має хороші поради щодо збереження рівня зрізу?

(Я вже знаю, що вам потрібен ніж досить довгий, щоб пройти прямо через торт. Я маю це. Просто важко вирізати вручну пряму лінію.)


1
перш ніж викинути ваш нарізаний торт на ухил або вирішити його не обморозити через проблему з обмерзанням, спробуйте покласти щось під тарілку збоку, де торт нижче, так що ви можете тримати його до рівня обмерзання твердне. Монета (або стопка монет у важких випадках) повинна допомогти.
румчо

Відповіді:


7

Переважно це зводиться до практики. Однак є кілька порад та інструментів, які можуть зробити це набагато простіше. Якщо у вас є підставка для торта (така, яка крутиться), тоді ви встановлюєте пиріг на підставку і повільно повертаєте його однією рукою, одночасно зрізаючи вперед і назад іншою (намагаючись тримати ріжучу руку якомога рівніше). Інший варіант - придбати вирівнювач торта http://m.wilton.com/store/site/product.cfm?sku=415-815 - якщо ви робите багато тортів, це може бути дуже зручно.


Цей продукт було припинено.
Роб

Вони застрягли на ньому фантазійну ручку, щоб вони могли зарядити більше m.wilton.com/store/site/… . Ви, мабуть, могли зробити свої власні досить легко за допомогою деревини та дроту.
djmadscribbler

6

Я завжди чув, що ви можете вирівняти торт, взявши зубну нитку великої довжини, оточіть торт на потрібному вами рівні, щільно потягніть, поки нитка не пройде весь шлях. Тоді, якщо це не зовсім правильно, переверніть цю присоску догори дном (все-таки дно повністю рівне!). Надалі, якщо він просто вийшов з духовки, ви можете натиснути на торт, використовуючи плоску руку і чистий рушник, щоб допомогти штовхати будь-який «купол» вниз. І, на майбутнє, ви можете спробувати смужки пекаря, щоб отримати рівний торт від виходу.


Зубна нитка? Тепер є цікава ідея ...
MathematicalOrchid

"Переверніть її, нижня частина"? Ти серйозно?
Бета

1
@Beta, так. Зовсім серйозно. Якщо ви виходите з духовки, ви можете отримати її навіть, просто перевернувши її догори дном. І якщо воно трохи охололо, і ви намагаєтеся вирівняти верх, і це не зовсім справно, комбінація перевернути його на рівну сторону (низ) і розумна глазур може зробити багато тортів виглядати досить добре.
huzzah

1
+1 - хитрість зубної нитки. Я цим користувався роками і працює як шарм. Перевернути торт не допоможе, якщо у вас не буде плоского верху для початку. Якщо це двошаровий пиріг, я зазвичай змащую обидва шари, то нижній шар знизу вниз, а верхній - знизу вгору. Будь-які відкриті області по краях реальних вершин кожного шару знаходяться як посередині, так і легко заповнюються глазур'ю. Ням.
wootcat

Так. Нитка працює, а також перевертає торт. Деякі люди розрізали його волосінь. Є кілька відеороликів на Youtube.
Полб

6

Ось хитрість, яку навчила мене мама. Якщо ваші пироги досить високі, щоб сукупність "куполів" була вищою за сторони вашої каструлі, поверніть пиріжки в каструлі після повного охолодження і використовуйте край вашої каструлі в якості керівництва для обрізки куполів за допомогою довгий ніж. Цей трюк, як правило, працює для мене досить добре, проте іноді мені потрібно зробити подвійну партію тіста, щоб мої торти були досить високими, залежно від сковороди. Я особисто не проти робити подвійну партію, оскільки я використовую надлишки тіста для кексів, а залишки торта - моя улюблена частина торта, але це може бути не для всіх. Сподіваюся, це допомагає!


2
Ось цікава ідея; поставте пиріг на підставку з краєм сковороди навколо нього, якщо він знаходиться нижче рівня, покладіть щось під підставку до його праворуч, а потім виріжте, використовуючи край як орієнтир.
BaffledCook

2
Або виріжте торт смужкою на висоту, на яку ви хочете, щоб ваш торт був, і оберніть його навколо куполоподібного пирога як орієнтира.
румчо

4

Елтон Браун на цю тему (з фільму "Людина з обмерзанням", сезон 6, епізод 15).

... у випадку, якщо посилання знизиться: його рішення полягає у використанні ножової пилки (або довгого зубчастого ножа) для вирізання та 2 двірних пікетів (або брухту шматочків дерева) в якості керівництва.

Що б ви витратили на все це, ви можете просто отримати вирівнювач торта, але мені подобається ідея використовувати якийсь довідник.


В ОП вже є досить довгий ніж; обривки всього, що можна використати в якості посібника, досить легко підійти. Я вже думав, що ви можете це зробити, просто використовуючи смужку воскового паперу або щось, обгорнене навколо торта; Ви не можете забити ножа на ньому, але це дозволить вам принаймні побачити, куди різати.
Каскабель

4

Використовуйте зубочистки та лінійку, щоб позначити точки рівня навколо торта, натискаючи зубочистками приблизно на половину шляху на потрібній висоті. Потім скористайтеся зубчастим ножем і виріжте від зубочистки до зубочистки.

Я розрізав свої торти на 4 1 дюймові пиріжки за стопку, щоб помістити начинку між собою, і в кінцевому підсумку було складено 3 5 "стоси, і всі вони були ідеально рівними.


3

Переверніть його, дно вирівняється, і як тільки ви перевернете його над куполом, тепер дно, воно буде розташовуватися рівномірно.


1
Це звучить як ідеально розумна ідея, і насправді те, що я спочатку робив. Але це, здається, не працює; якщо купол не ідеально центральний, весь торт буде схилятися в один бік. Він досі рівний , але не на рівні .
MathematicalOrchid

Я виявив, що ця техніка найкраще працює, коли її ПІДГАЖИТЬ ГОРЯЧО з духовки.
huzzah

Якщо в торті занадто багато купола, і ви перевертаєте його догори дном, особливо якщо трубопровід гарячий, торт розтріскається. Це не дуже гарна ідея.

Я бачив, як це працює для вирівнювання лише в тому випадку, якщо сторони добре прикріплені до сторони каструлі, а ви перевернете всю сковороду догори дном. Після цього краї каструлі встановлять новий рівень. (це означає, що це працює лише в тому випадку, якщо куполоподібне проходження повз верхню частину каструлі, якщо у вас є щось інше, ви можете помістити його у верхню частину каструлі для встановлення рівня). Якщо є важливий домінг, ви ризикуєте зламати торт, як сказав патмо. Якщо ви цього не зробите, поки він ще гаряче трубопровід, він менш ефективний (оскільки структура може бути занадто твердою для ваги пирога, щоб його вдавити).
Джо

Звичайно, якщо це так ... дивіться cook.stackexchange.com/a/27778/67 .
Джо

2

Якщо ви хочете зав'язати його яблуком проти використання настанов або мір, найкраще вирізати лише близько половини торта. Потім переверніть торт на 1/4 обороту і знову розріжте навпіл. Поверніть його на 1/4 обороту і знову розріжте. 3 рази зазвичай робить трюк. На даний момент верх вийде. Якщо він не пухкий, переверніть і виріжте ще раз. Цей спосіб запобігає перетягуванню, що створює нерівномірні нерівномірні надрізи. Крім того, легко очне яблуко, з чого почати різати. Це остання половина (якщо ви проріжете всю дорогу), як правило, виходите з курсу.


1
  1. Переконайтесь, що пиріг охолонув. Якщо пиріг заморожений, дайте трохи розморозити.
  2. Обріжте нерівний шар торта довгим зубчастим ножем, щоб він був рівним.
  3. Щоб нарізати один торт на два шари, почніть з простеження лінії довкола середини торта довгим зубчастим ножем. Потім повільно обертайте торт, дотримуючись цієї лінії ножем, і проріжте корж у напрямку до центру. Після кількох обертів ви розрізали торт надвоє.

Повторіть процес з додатковими шарами для пирога.

  1. Щоб розділити шари, розміром 8 дюймів і вище, обережно пересуньте верхній розтертий шар на круглий картонний корж.

Замість картонного торта круглий ... Мені подобаються гнучкі пластикові килимки для різання. Вони потребують трохи більше зусиль, щоб підтримати їх під час зняття шару, але ви можете засунути їх легше, ніж круглі коржі. (якщо вам доведеться, спочатку просуньте килимок, а потім пиріг округніть під ним). О, і якщо ви зробите значну кількість прикрас для тортів, я настійно пропоную знайти місце, де продаються тури з тортів з МДФ. (особливо, коли більші торти вимагають подвоєння або збільшити в три рази вгору картонні).
Джо

0

Використовуйте смужки для тортів DIY (або їх можна придбати) для запобігання куполу. Трохи підготовки = менше зусиль + кращий результат ... я думаю? Зробіть смужки тортів

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.