Як я можу сказати, чи можна рибу спокійно готувати «крудо»?


8

Ви можете щось шукати? Чи залишаю я слово продавця та власну розсудливість?


"Крудо"? Ви маєте на увазі сиру рибу, як сашимі?
Wizard79

Сорт - crudo не сир, але часто приправлений олією та спеціями і зазвичай "готується" з додаванням оцту та / або соку цитрусових (лимон / лайм).
Райан Елкінс

Відповіді:


4

Загальні правила безпеки харчових продуктів дають вам чотири години часу між 40F і 140F; більше того, і нещасні бактерії перевищують номінально безпечні межі.

Отже, є ваша межа безпеки. Загальний час рахується, тобто в мішку назад від бакалеї на 2 години, потім в холодильнику і назад до 34F, а потім виходить на прилавок на 1 годину = 1 годину залишилося, поки йому не потрібно перейти 140 за десять хвилин (або 165 на 1 хвилину) або в рот.

І звичайно, є кількість часу, яку вона залишила на лаві підсудних тощо.

Це означає, що якщо ви залишали рибу в холодильнику на тиждень, це було б м'ясистим і поганим смаком - тому ви також повинні використовувати свої смакові рецептори та ніс, щоб побачити, чи хочете ви їсти її сирою; безпека продуктів харчування не є єдиною проблемою.


3
Оновлення: у США FDA вимагає заморожування на короткий період (залежно від температури) для вбивства паразитів, щоб отримати позначення "сорту суші". Це, мабуть, було б хорошою ідеєю, якщо ви особливо стурбовані безпекою.
Петро V

Ніколи не зашкодить принести холодильник з пачками льоду до продуктового / рибного приладдя. Особливо, якщо ви живете на гідній відстані.
draksia

4

Що ж, ваша розбірливість - це те, що ви шукаєте. Ви хочете по-справжньому свіжу рибу. Застосовуються звичайні поради щодо виявлення дійсно свіжої риби. Не завадить мати джерело риби, якому ви маєте вагомі підстави довіряти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.