На що слід звернути увагу, купуючи валик для макаронів?


8

Я хочу купити валик для макаронних виробів, але з ними взагалі не маю досвіду.

 • Які речі я повинен шукати, щоб переконатися, що я отримую хороший?
  • Чи можуть вони бути виготовлені з різних матеріалів?
  • Чи є моделі з лівою і правою рукою?
  • У деяких є різні доступні настройки товщини або інше передавальне відношення на кривошип?
  • Чи є ціною корисний показник якості?
 • Які речі я повинен шукати, щоб переконатися, що я не став поганим?
  • Чи є функції, які виявляються дуже поганими, наприклад валик з мотором?
  • Чи є показники поганої якості , такі як зазори між деталями, які повинні торкатися?
 • Чи постачаються вони з будь-якими додатковими додатками чи додатками, і якщо так, то які з них є найбільш корисними?

Ви шукаєте той, який кріпиться до підставного змішувача або автономної моделі? Я б сказав, що стосується доповнень, я думаю, що існують різні преси для плоских макаронних виробів (аркушів, які можна вручну нарізати або використовувати для равоілі), лінгвіні або спагетті і, ймовірно, залежить від того, який вид макаронів вам найбільше подобається.
lemontwist

@lemontwist Я шукаю окрему модель. У минулому я займався мовою лише тому, що це найлегше з качалкою та ножем, але я б точно експериментував, якби у мене були додатки, які робили більше.
Ladadadada

У мене є виробник макаронних виробів, який йде разом з моєю «Кухонною допомогою», тому я не займався великими дослідженнями самостійних моделей, але якщо ви зацікавлені в додатках, які, можливо, будуть особливістю шукати. Ви обов'язково захочете чогось міцного, у мого хлопця був виробник макаронних виробів, який він придбав в Італії за кілька євро, і воно зламалося (ми намагалися це виправити не пощастило) після першого використання. Інакше я не дуже допомагаю. Сподіваємось, у когось ще є досвід!
lemontwist

Відповіді:


8

Є кілька міркувань, про які я можу придумати:

 1. Наскільки довговічний пристрій. Взагалі, це означає, що ви хочете чогось металевого та важкого, але я дійсно дивлюсь на огляди будь-якої моделі, яку ви плануєте купувати в Інтернеті, зокрема із чогось типу Amazon, що дозволяє вам бачити ці рейтинги 1 зірки, і ви можете подивіться, чому люди оцінили їх так погано.

 2. Як він притискається до робочої поверхні. Мені байдуже, наскільки вона важка, якщо це рукоятка, вона буде ходити всюди, якщо вона не буде надійно закріплена за вашим прилавком. Якщо у вас немає лічильника, на якому є губа, яку ви можете затиснути, і у вас немає столу, на який ви б хотіли відмовитися від затискачів, можливо, вам доведеться шукати щось інше (або болт / прикрутити його до великої дошки)

 3. Розмір (ширина) подачі. Є кілька великих розмірів, які можуть бути корисні для виготовлення печива, а також макаронних виробів. (а потім є тісторізки, які є величезними і дорогими, але зазвичай мають 18 "або ширше).

 4. Скільки різних товщин має циферблат і яка мінімальна / максимальна товщина. Знову ж таки, більш товстий можна використовувати для інших тестових застосувань, але це також полегшує роботу з м'ячем через цей перший раз. (Я коли-небудь використовував той, де найгустіший розмір був біль ... тому це не є загальною проблемою. Я пам’ятаю, що це був друг, а це не італійська компанія)

 5. Ручний кривошип проти моторизованого - майже кожен ручний кривошипний валик може бути перетворений (оскільки ручка відхиляється для зберігання, тому мотор просто з'єднується там), але різниця у вартості значна. (~ 50 доларів проти ~ 150 доларів. Якщо у вас вже є змішувач для кухонного обладнання, вони продають набір для роликів, але він знаходиться в межах 150 доларів.) Навіть якщо у вас є моторизований ролик, я хотів би переконатися, що мотор відхиляється, і він мав рукоятку ... як це дозволяє вам продовжувати працювати, якщо мотор перейде в термічне відключення, але це також означає, що компанія зазвичай продає ролик і мотор індивідуально, якщо одна частина загине в дорозі. (ви повинні спробувати перевірити це)

 6. Аксесуари - отже, крім мотора, що додається, два основні аксесуари, які ви побачите, - це різці (fettucini та щось тонше - типові) та начинки для равіолі. Особисто я б сказав, що начинки з равіоллі цього не варті. Якщо ви хочете мати розміри з постійним розміром, візьміть одну з тих маленьких форм, на які ви зафіксуєте качалку для вирізання, оскільки чистка кріплення означає, що це не варто, якщо ви не робите величезну партію. (що ти можеш зробити, то заморозити їх, але я ніколи цього не маю). Я думаю, що різаки того варті (і зазвичай вони включаються навіть у 40-60 доларів), якщо ви збираєтеся робити феттучіні. Що стосується тонших пасочок пасм, я фактично віддаю перевагу екструзії над прокаткою. (хоча, я думаю, волосся з капелліні / ангелами, можливо, потрібно буде закручувати проти екструдованих, але я не шанувальник такого розміру макаронних виробів). Для більш широкої локшини,

Щодо питання про ціну ... не дуже. Існує кілька основних діапазонів цін на хороші моторизовані проти немоторизованих, і більшість магазинів зберігають їх у цих діапазонах. Дійсно дешеві збираються зламати, або повидло, оскільки вони просто мають нижчу якість збірки. Якщо ви бачите щось набагато більше 150 доларів, я б поставив під сумнів це. Якщо б він не мав надзвичайно широкого ролика (і це була особливість, яку ви хотіли), я не можу придумати причину, щоб розкрити стільки.

Я б спробував дотримуватися такої моделі, яку я міг би бути добре переглянутою (принаймні десяток людей, які переглянули її, якщо вона подана покупцем порівняно з чимось на кшталт Consumer Reports або America Test Test), і, бажано, з моделлю ринок роками, оскільки інновацій дуже мало - абсолютно нова модель, швидше за все, була зроблена для зменшення витрат, або тому, що це щось, що компанія ніколи не робила (і, таким чином, не перевірена).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.