Як я ефективно втираю спеції в рибу?


9

Я вчора ввечері зробив рибну натирання. Я змішав спеції, а потім поклав розморожені філе тилапії прямо в миску. Я помітив дві проблеми:

  1. Спеції, як правило, згущуються і з ними стає важко працювати.
  2. Після приготування я помітив, що є ДУЖЕ сконцентровані кишені аромату; зовсім не рівномірний. Іноді це були неприємно сильні.

Будь-яка порада для наступного разу?

Відповіді:


14

Перш за все, якщо ви заправляєте тилапію, вам захочеться додати в неї трохи олії, оскільки в тилапії майже немає жиру. Отже, ось такі кроки:

  1. Намазати маслом тилапію (обидві сторони).
  2. Злегка присипте його пряною сумішшю
  3. Дайте посидіти 10-15 хвилин.
  4. У цей момент посипте крохмаль (наприклад, борошном), якщо ви їх обсмажуєте.

За бажанням, ви також можете додати трохи соку лимона або лайма (зовсім небагато) на кроці 1. Також ви хочете, щоб тилапія сиділа на чомусь рівному, з філе в один шар, як велика тарілка або лист для випічки, не нагромаджені в миску.

Для приготування невеликих філе вам потрібна дрібно мелена суміш спецій середнього смаку. На відміну від яловичини чи свинини, ви довго не маринуєте рибу, і не готуєте її довгий час. Тож приправа до риби насправді не є «рубець»; це спеції їсти. Я не рекомендую використовувати рубіни, призначені для м'яса на легких рибах, таких як тилапія.


2
Я спробував це таким чином, і це вийшло дивовижно. Тільки капали з трохи рослинної олії на сковороді, змішували разом спеції, за якими закликав рецепт, і злегка покривали обидві сторони кожного філе. Цього разу це було дуже смачно, але не переважало. Дякую!
Зельбініан

4

Спробуйте покласти суміш спецій у ємність з вершиною шейкера, а потім потрусити рибу. Так вийде рівномірніше, ніж якщо втирати його руками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.