Як отримати більше аромату із сушених трав?


8

Який правильний спосіб вивести аромат із сухих трав, таких як орегано та базилік?

У США я використовую свіжу зелень для приготування соусу для піци. Але оскільки я переїхав до Норвегії, у них немає свіжої трави, яка навіть нагадує аромати, до яких я звик у США. Після відтворення мого соусу для піци я виявив, що пітливість трав посилює смак соусу.


Мені цікаво: різниця чи якість свіжої трави відрізняється між Норвегією та США?
Кріс Штейнбах

@ChrisSteinbach Я не відмовився від використання свіжих трав, мені просто потрібно налаштувати їх самостійно вирощувати. Мені потрібно також знайти хороший джерело ґрунту та добрив. зростання-basil.org
Джастін Натанаель Уотерс

Відповіді:


10

Сухі трави повільніше відпускають свої смакові якості, ніж свіжа; їм знадобиться додатковий час приготування, щоб надати повноцінний смак, тому додайте їх до страви швидше. Оскільки вони менш ніжні і потребують вологи, ви також можете додати їх разом з рідиною, щоб допомогти витягти ароматизатори. Трохи подрібнити трави крупного листя. Вживайте менше сухої трави, ніж ви б зі свіжою, оскільки вони більш концентровані.

Хоча це допоможе, сумна правда полягає в тому, що навіть найкраще висушені трави не матимуть тонких ароматів свіжіших.

Редагувати: Ще одна методика, яку ви можете використати (якщо є мінімальне приготування інших інгредієнтів), - це намочити їх в олії протягом тривалого часу, щоб витягти аромати. Я б запропонував на ніч замочити в оливковій олії. Ви можете отримати більше аромату, якщо нагріти оливкову олію, перш ніж дати їй сидіти; щось на зразок 50C / 125F - це розумна температура для розчинення більше ароматичних сполук, не пошкоджуючи більш делікатних.


Соус не готується до того, як піца піде в духовку. Тому мені потрібно витягти частину аромату з трав перед приготуванням. Ось чому я додав олію з травами, щоб спробувати вивести аромат.
Джастін Натанаель Уотерс

2
@JustinNathanaelWaters Якщо ви потієте травами, їх готують. Якщо більше не слід готувати, моя пропозиція - нагріти трохи олії або масла до гарячого, але не температури приготування (близько 50 ° C / 125F), і зняти з вогню, додати зелень і дати їм посидіти там протягом ночі, щоб отримати аромат.
BobMcGee

Ви б потіли їх при 50C / 125F протягом ночі, чи потіли б їх тоді, щоб вони сиділи протягом ночі без тепла?
Justin Nathanael Waters

1
@JustinNathanaelWaters Ви, мабуть, отримуєте більше аромату, чим довше вони перебувають при температурі, але насправді ідея полягає в тому, щоб спочатку трохи їх нагріти, щоб все прокотилося.
BobMcGee

Я зробив зауваження, що в деяких (справді справжніх італійських) ресторанах пропонують сушений (!) Орегано, щоб обсипати вашу піцу після випічки, що мені здається дуже безглуздим з вищезазначених причин. Було б набагато більше сенсу, як мінімум, «заховати» їх під / під соусом, трохи намочити під час випічки ...? Ні?

3

Вживаючи сушені трави, вам потрібно буде використовувати менше, ніж свіжі.

За допомогою деяких спецій ви можете виявити їх аромат, підсмаживши їх, але я не думаю, що це найкраща страва з травами.

Я б спробував нагріти трохи оливкової олії, додати сушені трави і обережно нагріти. Я думаю, що це дозволило б олії набути аромат трав, і тоді ви могли просто поширити це на піцу, перш ніж додавати соус.


Це саме те, що я роблю. Я перевертаю каструлю на найменшій температурі і спочатку нагріваю олію. Потім я даю їм потіти протягом 10 хвилин на вогні, потім вимикаю тепло і додаю в соус через 30 хвилин. Можливо, я зроблю тест між методом ночівлі та годиною до методу.
Джастін Натанаель Уотерс

0

Уникайте порошкоподібних трав, оскільки вони швидко втрачаються.

Втирайте пластівці базиліка / орегано в одну долоню енергійно п’ятою іншої, використовуючи сіль рецепту. Це нестиме аромат.

Перед вмиванням глибоко вдихніть аромат рук.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.