Як пиріжки з коробки / змішати з лускатим верхом?


9

Я весь час купую і роблю коробчики, але верхня скоринка завжди виглядає більше, ніж начинка торта, а не лускатий верх, показаний на малюнку на коробці. Виконувати 4 кроки на коробці досить легко; чи щось мені не вистачає?

Відповіді:


6

Щоб отримати блискучу, розсипчасту, розтріскувану кірку світлого кольору у верхній частині брауні, ви можете внести дві ефективні зміни:

Більше часу після збивання яєць збийте тісто для тістечка. Це збільшує кірку, яка насправді є безе. Це те, що ви повинні спробувати зі своєю коробковою сумішшю, оскільки цукор вже включений у коробку.

Використовуйте білий цукор (гранульований цукор) за рецептом брауні з нуля. Коричневий цукор і кукурудзяний сироп містять більше вологи, ніж білий цукор, що зменшить блискучу тріщину.


4

Також спробуйте використовувати масло замість олії. Використання вершкового масла, як у пластівці, допоможе просунути кишені жиру та потоку, які створять ті лускаті та вологі тістечка, які ви шукаєте.

Можливо, ви хочете додати більше потужностей для закваски. Це допоможе брауні більше піднятися та допоможе розділити шари брауні.


2
Як зауваження, якщо ви користуєтесь маслом, розгляньте, як збити вершкове масло, щоб потрапити повітря (складніше з коробкою, оскільки ви не будете робити класичне вершкове масло з цукром, але ви повинні мати можливість принаймні збити масло).
justkt

2
Більшість тістечок у коробці вимагають олії. Чи замінили б ви масло 1 на 1 маслом? Ви б розтопили або вершкове масло (я думаю, що збивати суміш з брауні буде трохи складно)?
KatieK

2

Залишивши каструлю в духовці на кілька зайвих хвилин, допоможе лускатий верх. Також спробуйте поєднувати інгредієнти менш енергійно. Менше клейковини означає загальнішу консистенцію.


0

зменшуйте кількість яєць до 1 робіт щоразу ... більше яйце у ​​вас є торт!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.