Як довго треба нагрівати фрикадельки в соусі?


4

Я беру участь у обіді на удачі на банці на цьому тижні. Я приношу повністю приготовані фрикадельки, подаються в соусі з пасти. Мій план полягає в тому, щоб зробити фрикадельки (близько 30 - 40) напередодні, готувати їх повністю в духовці, і охолоджувати їх на ніч у глиняному горщику без соусу.

На моє запитання, щоб все було належним чином розігріто до обіду, як рано я повинен починати горщик? Я не хочу починати занадто рано і все перетворюю на кашу, але я також не хочу подавати холодні фрикадельки.


1
Ви дійсно повинні приготувати їх надовго, щоб перетворити їх на кашу. Хитрість полягає в тому, щоб робити невеликі фрикадельки (скажімо, 1 см діаметром), які будуть швидко нагріватися.
nico

Відповіді:


9

Це фрикадельки. Це крокпот. Навіщо заморожувати або готувати їх у духовці? Просто засмажте їх у духовці під смаком, а потім встановіть крокпот на низу і приготуйте їх на ніч у соусі. Вони будуть прекрасно зроблені, абсолютно безпечні і смачні вранці. Кілька додаткових годин взагалі не зашкодять їм, і тоді вам не доведеться турбуватися про час, температуру і безпеку харчових продуктів.


1
Це те, що я хотів би зробити, вам просто потрібно піклуватися, залежно від вашого соусу, і наскільки низька ваша "низька" обстановка насправді знаходиться на crockpot. Соус із достатньою кількістю цукру в ньому (наприклад, один на основі від помідорів або містить коричневий цукор) буде палити і спалювати, якщо залишити без нагляду протягом досить тривалого періоду часу.
Kogitsune

1
Я дозволив соусам на основі томатів пройти 24 години на низькому рівні в критій горщику з глибоким горлом без проблем. Я не бачу, як нічого не буде горіти, якщо ви не залишите кришку і не дозволить їй висохнути.
Carey Gregory

2

Швидкість, що глиняний горщик нагріватиме їжу, буде залежати від ваги та розміру котлет.

Якщо ви знаєте, скільки часу потрібно для того, щоб подібний соус для макаронних виробів самостійно розігрівався, я пропоную розпочати свій горщик з глибоким горщиком з тим багато часу плюс трохи (менше для менших фрикаделек, більше для великих). Чи буде мікрохвильова піч? Якщо так, то можна трохи підігріти макаронний соус перед тим, як покласти його з фрикадельками, що дасть вам змогу почати.


2

Якщо ви насправді покласти глиняний горщик у холодильник, а також фрикадельки, це займе щонайменше пару годин, щоб нагріти глиняну ванну, а потім нагріти фрикадельки разом з будь-яким соусом, який ви збираєтеся додати.

Чи буде також соус починати з температури холодильника? Якщо так, це займе ще більше часу, залежно від розміру глини і кількості соусу.


2

Якщо у вас є підстави не приймати відповіді Кері (наприклад, роблячи фрикадельки раніше, ніж напередодні), я пропоную другу альтернативу - розігріти фрикадельки в низькій печі.

  1. Нагрійте в ньому вапняку з соусом.
  2. Покладіть фрикадельки на аркуші та нагрійте в духовці. (може бути, 300 ° F / 150 ° C), якщо ви турбуєтеся про пересмажування або не можете їх відстежувати, розріжте його до 100-150 ° C
  3. Об'єднати, коли фрикадельки до температури.

Я також не охолоджував брокер, оскільки це велика термічна маса (займе деякий час, щоб нагрітися на щось настільки низьке, як повільна плита)


-1

Дякуємо всім за чудову пораду. Я закінчив, використовуючи комбінацію відповідей кожного.

Я приготував фрикадельки напередодні і приготував їх в духовці, як звичайно. Я зберігав їх на ніч у холодильнику у великій ванні для морозива, а не в холодильнику. (Дякуємо за цей відгук Джо та MargeGunderson.)

Вранці я об'єднала все в горщику і принесла на роботу. Я почав глибокий горщик на низькому рівні о 8 ранку. Все було вже приготоване, тому не потрібно турбуватися. Фрикадельки нагрівалися до полудня. (Дякуємо всім за пораду про початок рано. Спасибі nico за впевненість у "mush".)

Тепер, час на обід!


За винятком того, що, охолоджуючи їх напередодні в закритому контейнері, а потім повільно нагріваючи їх наступного дня, вони знаходилися в небезпечній зоні від 40 до 140 градусів протягом дуже довгого часу, ймовірно, близько до чотирьох годин обмеження.
Carey Gregory
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.