Коли я повинен викопати горщик з тефлоном? [дублікат]


4

Можливий повтор:
Як дізнатися, чи закінчився термін життя сковороди з тефлоновим покриттям?

У нас є такий набір горщиків з тефлоновим покриттям, як я дізнаюся, коли тефлон занадто зношується? Або це коли-небудь? Речі, які ми вкладаємо, не надходять так легко, як це було, коли вони були новими.

Вони складають фартух. 6 років.

Відповіді:


2

Стаття "Еко" має статтю про специфічні небезпеки антипригарних покриттів, які можуть спричинити людину та домашніх тварин, включаючи випаровування від нагрівання каструлі до занадто високої температури, про що я не знав.

Звичайно, якщо покриття лущиться або нечітко виглядає, фактичний матеріал покриття, який є канцерогеном, може просочуватися в їжу, приготовану на сковороді.

Посилання на статтю Ehow: http://www.ehow.com/list_6531918_dangers-using-teflon-cookware.html


Екзаменаційні статті зазвичай або копіюються з інших сайтів, або низької якості. Вони існують лише для додавання рейтингу в Google! Не працює цитування
TFD

@TFD - Чи є у вас підстави думати, що ця конкретна стаття має помилкову інформацію? Чи є у вас якась корисна інформація для ОП? Дякую!
Крістіна Лопес

PTFE - це не так вже й погано! Це все одно повторне питання, швидше за все, буде закрито. Немає сенсу просувати рекламу на чудовому та повністю демократичному сайті SA :-)
TFD

1

Я б позбувся їх, а не замінив їх (тефлоновим). Тефлон добре для каструль, але для горщиків завжди добре мати набір із справді товстими, важкими мідними днищами. Витратьте гроші на гарний набір, і ви не розчаруєтесь.


2
Чи можете ви трохи розширити це? Зараз він не відповідає на питання (як дізнатися, коли тефлон зносився). Було б також чудово, якби ви могли навести якісь конкретні міркування чи докази того, що тефлон не є в порядку на горщиках, і чому горщики з мідним дном краще.
Лаура
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.