Є Споживчі Звіти дійсно виправляють приблизно 6 частин води до 1 частини рису?


6

Нещодавно пройшло кілька новин можливі високі концентрації неорганічний миш'як у рисі . Я це чув Споживчі доповіді каже готувати 1 частина рису у 6 частинах води мінімізувати ризик:

"Ми кажемо, що використовуємо близько 6 частин води до 1 частини рису", говорить Майкл Хансен, старший науковий співробітник звітів споживачів. "А потім злийте воду після того, як це буде зроблено".

Що!?!? Вони готують рисовий суп? Єдиний спосіб, який я бачу, що допомагає зменшити споживання миш'яку, - це зробити найгірший дегустаційний рис, щоб ви не хотіли його їсти!

Протягом багатьох років я завжди ретельно промивав свій рис і давав йому висохнути протягом 10-15 хвилин, приніс воду до кипіння в маленькій каструлі (трохи менше 2 частин води на 1 частину рису), а потім додав рис, накрив і приготований. на слабкому вогні протягом 20 хвилин. Через 20 хвилин я нічого не зливаю, я просто серверу рису. Він завжди ідеально приготований.

Є Споживчі Звіти дійсно виправляють приблизно 6 частин води до 1 частини рису !? Чи буде рис будь-яким хорошим приготованим з такою кількістю води? Якщо так, чи потрібно мені робити щось інше?


2
Ми маємо тенденцію уникати "здоров'я" пов'язані питання навколо тут, але щоб прокоментувати фактичну рибу приготування частини, я підозрюю ви могли готувати рис з що багато води. До тих пір, поки ви зливатимете його, перш ніж вона стає занадто м'якою, вона буде приготована належним чином, і вода в теорії викине будь-які домішки. Що зміниться, це, ймовірно, теж викинути багато крохмалю і привести до менш липкого рису. Я ставлю все це як коментар, оскільки я лише спекулюю тут ...
talon8

ОК, Вибачте @ talon8! Я не новачок у Stack Exchange, але новачок на цьому сайті. (Новий, як і в, не зміг задуматися над питаннями і не знаю достатньо, щоб відповісти на будь-яке :-) Якщо це ОТ, я з радістю видаляю. Це не конкретно тематика здоров'я, але це дещо.
Josh

Я бачив тільки британських людей, які роблять цей метод кипіння і зливання, і я можу сказати, що смак не був тим, на що я сподіваюся або чекаю рису. Я віддаю перевагу використанню методу кип'ятіння.
JasonTrue

1
Я думаю, що ваше питання, зосереджене на рекомендованому методі приготування, чудово, і на тему, я просто заявив, що я збираюся просто обійти частину миш'яку, вибачте за плутанину!
talon8

Там також "кип'ятити в мішок" типу хвилину рису, де ви фактично робите річ відварити і витекти, так що це не просто британська річ.
Joe

Відповіді:


7

Я звик до методу варіння рису та зливу. Якщо ви любите ваш рис дуже м'який / м'який, ви можете навіть готувати рис 3,5: 1 і чекати, поки вся вода не випарується на помірному до низького тепла (ось так завжди робить моя бабуся). Текстура відрізняється від рису aldente 2: 1, яка поширена в США, але я вважаю, що перевага - це звичка.

Цілком можна кип'ятити, а потім злити рис, хоча 6: 1 є незвичайно високим відношенням води до рису. Очевидно, що Consumer Reports більш зацікавлені в тому, щоб забруднюючі речовини вилупилися з рису, ніж з кулінарними аспектами, такими як зручність і смак. Тим не менш, метод приготування рису існує, і немає ніяких кулінарних заперечень проти цього, крім того, що деякі люди не люблять отриману м'яку текстуру.

Метод кип'ятіння і зливу (фактично кип'ятіння і зливання) часто поєднується з першим смаженням рису в маслі до появи напівпрозорості, як для плову, але це технічно не потрібно. Ви можете просто кип'ятити в підсоленій воді, поки вона не досягне бажаної консистенції (залежно від типу рису, яку ви використовували, це буде десь на спектрі між м'якими окремими зернами і липкою м'якою масою, де ви маєте проблеми з розділенням зерен), зняти з тепла і процідити. Додайте свій аромат після зливу, оскільки ви не хочете викидати його з водою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.