Чи варто робити тайську червону пасту каррі з нуля


8

Я помітив, що багато тайських рецептів каррі починаються з основи з червоної пасти каррі.

У моїй місцевій продуктовій крамниці є одна маленька, занижена банка. Азіатський продуктовий магазин, розташований на дуже незручній відстані, має кілька різновидів, як можна було б очікувати.

Я знайшов дуже прямі рецепти приготування пасти самостійно. Однак вони використовують інгредієнти, які мені все одно доведеться дістати з азіатського продуктового магазину.

Чи якість і вартість пляшкованої продукції порівнянні з тим, що я можу зробити сам?

Відповіді:


8

Ви, безумовно, повинні попрацювати з цим, але я боюся, що ваш час і зусилля краще витратити на пошук якісного джерела готової пасти. Це стосується більшості азіатських кулінарних паст і соусів.

У більшості неазіатських країн ви не можете отримати свіжі інгредієнти, необхідні для їх виготовлення. Якщо вони є в наявності, вони, як правило, не відрізняються різноманітністю та якістю, щоб зробити відповідний аналог азіатських шедеврів.

Я живу в країні з субтропічним кліматом; у нас є ґрунт, на якому можна виростити що завгодно, включаючи справді хороші целонські чайні листя, і навіть китайський аґрус (ківі). 10% населення - азіатці. Однак, лише за цим рецептом я зіткнувся б із цими проблемами:

  • Коріння кінзи (коріандр) - більшість виробників обрізають коріння для представлення і тому, що вони, як правило, швидко гниють. Ви можете отримати коріння у пляшках, але вони не дуже приємні
  • Чилі - Існує розумний діапазон перців, але який із них. Азіатські перці з якихось причин мають зовсім інший смаковий профіль, ніж наші місцеві
  • Галангал - ви можете замінити місцевий імбир, який є відмінним, але не такий, як галангал. Я можу отримати насіння, щоб виростити своє власне, але це ще більше роботи, і, можливо, все ще не буде смаком
  • Часник - місцевий матеріал в англійському стилі, імпортний азіатський Часник обдурюється і зберігається занадто довго, щоб бути корисним. Він дуже швидко втрачає свою гостроту!
  • Лимонна трава - місцевий матеріал ДУЖЕ дорогий і не такий гострий, як вирощений в Азії сорт.
  • Креветкова паста - все одно імпортується з Таїланду, ммммм.
  • Кафірний вапно - можна отримати листя, але плоди тут не дуже ростуть.

Різниця, якщо аромати з трав та прянощів, що ростуть в Азії та ростуть у вашому власному місцевому кліматі, схожі на те, чому однакові сорти вина теж відрізняються смаком. Грунт і погода "вносять" аромати

Як правило, я виявив, що вакуумні пасти, упаковані в пластикові пакетики, кращої якості та свіжості, ніж у великих сортів банки.

Удачі


1
Варто згадати це старе питання щодо приготування
Джеремі Французький

5

Домашні страви з каррі, червоної тайської або іншої форми, завжди, на мій досвід, набагато перевершують ті, що є в баночці. Вони свіжіші, смачніші і дозволяють підправити суміші спецій на ваш смак.

Вони можуть коштувати трохи більше, щоб зібрати, але за хорошу їжу завжди варто заплатити трохи більше.


1
Я вважаю, що ви можете зробити це додатково і заморозити, оскільки збільшення часу на кухні теж може бути великою справою.
Каскабель

1

Домашні вироби, швидше за все, не досягнуть якості куплених в азіатських магазинах паст, але можуть бути кращими, ніж пропонують у місцевому супермаркеті: вода та консерванти, наприклад, не повинні бути в тайській пасті.

Якщо ви їдете по домашньому шляху, то кілька інгредієнтів можна придбати замороженими в хороших кількостях до останнього, а більшість інших - або суха спеція, або місцева закупівля. Кольоровий (кінза) циліндр і шалот у супермаркеті?

Приємний маленький чіт - купити тайську жовту пасту і звернутися до лікаря, який, як потрібно, стане Червоним Зеленим або Мусамам. Червоний перчик для першого, коріандр другий і прянощі для третьої з кардимона коричного зірки анісу. Не потрібно перемелювати в пасту, а просто додавати в каррі. Перегляд рецептів пасти допоможе вам в правильному напрямку.


Інше навпаки - звичайну червону пасту ("бажано" gaeng kua ", а не стиль" gaeng phed ") можна перетворити на більшу частину будь-чого іншого (крім зеленої та хаої сої). Жовтий (gaeng karee) вже "спеціалізований" -
rackandboneman

1

Поки ви зможете придбати ключові інгредієнти в азіатському супермаркеті, домашня паста з каррі ВИНАГО набагато перевершить будь-яку пасту, яку принесли в магазин, я ніколи не змогла знайти каррі, яка б відповідала тій, яку я роблю вдома. Зазвичай інгредієнти зроблять величезний пластир каррі, ніж ви зможете заморозити, а потім використовувати пізніше, в основному до тих пір, поки ви зможете дістати пасту з галангалу, лимонної трави та креветок і, можливо, трохи шалотів з асаїном, вам добре піти!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.