Чи впливає кукурудзяний крохмаль на pH того, що я готую?


8

Я розглядаю як консервувати деякі компоти з фруктів, щоб вживати йогурт, і рецепт, який я хочу використовувати (який не був розроблений з урахуванням консервування, знайдений тут: http://www.simplebites.net/how-to-make-your -власний фрукт-нижній йогурт / ) вимагає використання кукурудзяного крохмалю для згущення всього.

Тепер у мене немає скороварки, тому я б робив це за допомогою консервної водяної бані, і я хотів би знати, чи збирається кукурудзяний крохмаль знизити кислотність фруктової суміші, або якщо я повинен використовувати якусь іншу загусник або спосіб.

Дякую!


2
Я не знаю , про рН, але кукурудзяний крохмаль може зробити ваш компот окремо , коли консервований: sbcanning.com/2011/08 / ... . Тапіока або клішель - рекомендований альтернативний загусник.
Фішер

О кукурудзяний крохмаль, сором вам! Дякую, що попередили мене про це! Як ви вважаєте, пектин також був би прийнятною альтернативою? Я знаю, що зазвичай використовується більше в джемах і подібних, але здається, що це було б трохи легше дістати, ніж битвегель.
Ліза

Незважаючи на те, що після ознайомлення з різницями між цими двома, схоже, що Cleargel стане моїм рішенням. Дуже дякую!!
Ліза

Ласкаво просимо! Я використовую Clearjel для загущення, коли готую. Він простий у використанні і виходить чудовим. Натуральний пектин прекрасний, якщо те, що ви вживаєте, - яблука, скажімо, або айва.
Фішер

@ Fisher - Ви повинні опублікувати це як відповідь.
Собачатіна

Відповіді:


3

У мене немає ніякої інформації про вплив pH, але кукурудзяний крохмаль може зробити ваш компот окремим при консервуванні: http://www.sbcanning.com/2011/08/canning-pie-filling-education-in-clear.html .

Два альтернативних загусника - тапіока і клітіол. Я використовував Clearjel для консервування з відмінними результатами. Я не використовував тапіоку для консервів, але вважаю за краще це в моїх пирогах.

(розміщено як відповідь за рекомендацією Собахатіна)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.