Як я можу усунути кукурудзяну їжу з «хрусткістю»?


8

Нещодавно я вперше зробив кукурудзяний хліб самостійно з нуля. Аромат був ідеальним, як і загальна твердість / крихкість хліба. Однак кукурудзяна мука в рецепті призвела до надзвичайно гострого вживання їжі. Це було схоже на вживання в їжу сирого нарізаного вівса. Але це не так, як можна робити кукурудзяний хліб без кукурудзяної муки ...

У будь-якому разі, будь-який інший кукурудзяний хліб, який я коли-небудь мав, будь він з нуля або з попередньо упакованої суміші, не мав такої ситної якості.

Я використав відносно свіжий куплений пакет із жовтої кісточки з меленої кукурудзи. Він був відкритий близько 3 днів, оскільки я використовував столову ложку в іншому рецепті, але я зберігав її в герметичній ємності в морозилці (що, мабуть, те, що потрібно робити).

Чи купував я погану кукурудзяну муку? Чи можу я щось змінити, щоб змінити рецепт і зробити його менш гострим?

Ось рецепт, який я використовую.


Просто для уточнення - хрусткість була від сирого зерна кукурудзи? Сталь нарізаного вівса значно більша, ніж кукурудзяна мука. Ви мали на увазі, що вони були настільки ж тверді, як овес або насправді однакового розміру?
Собачатіна

@Sobachatina Так само важко. Не однакового розміру. Спасибі, хоча. Гарне уточнення.
gnomed

1
Зернистість - важливий елемент хорошого кукурудзяного хліба, ІМО. Я купую найгрубішу подрібнення кукурудзяної муки, яку можу знайти. Ще один важливий елемент - це не солодкість. М'який, солодкий кукурудзяний хліб - жахливий матеріал, якщо ви запитаєте мене.
Carey Gregory

@CareyGregory: ick. Якщо я хочу хліб, який не солодкий, у мене буде хороша закваска. Кукурудзяний хліб повинен бути вологим, солодким, і єдиний хруст повинен надходити злегка хрусткими краями.
Marti

@Marti - Ви намагаєтеся продати такий кукурудзяний хліб на півдні США. Нам доведеться погодитися, щоб не погодитися з того, що робить хорошим кукурудзяний хліб. Єдине, про що ми погоджуємось - це вологість.
Carey Gregory

Відповіді:


9

Якщо ви не хочете терпкого хліба, використовуйте дрібно перемелену поленту. Шорстко подрібнена полента схожа на манну крупу і призводить до отримання крупного тесту. Дрібно подрібнена полента схожа на борошно, і виходить гладка тесто.

Я не знаю відповідних назв для різних сортів фрезерування англійською мовою. Я не маю на увазі кукурудзяну муку, яка є чистим кукурудзяним крохмалем зсередини кукурудзяного ядра. Я маю на увазі цілі зерна кукурудзи, подрібнені, тому частинки мають такий же розмір, як і пшеничне борошно. Він жовтий і має смак так само, як і грубий, лише текстура відрізняється.

Два види поленти відрізняються за часом поглинання води та замочування, тому ви можете скористатися рецептом, розробленим для тонкого помелу, або налаштувати власний рецепт.

Щоб надати кращий приклад, ось що вам потрібно:

введіть тут опис зображення

Ви не хочете використовувати грубу форму, яка виглядає приблизно так:

введіть тут опис зображення


4
+1. Я не впевнений, звідки береться ОП, але, як правило, у США ми називаємо те, що ви робите з кукурудзяного борошна з кукурудзяного борошна (і в тонкості є різні варіанти). Полента зазвичай відноситься до більш грубих речей для, ну, виготовлення поленти (навіть якщо можна, звичайно, зробити дрібну поленту).
Каскабель

2
У США я бачив дуже дрібно перемелену кукурудзу під назвою "кукурудзяна мука", а матеріал, який є чистим крохмалем, зазвичай позначається просто "кукурудзяним крохмалем".
SourDoh

6

Я використовую грубу кукурудзяну муку, тому що аромат мені подобається. Я взяв київку з рецепту булочок на сумці: Він сказав замочити кукурудзяну муку в молоці на 10 хвилин. Я зробив це для мого кукурудзяного хліба, і це було дуже смачно. Я не додав зайвого молока.


Цю відповідь можна було б покращити, якби ви прямо сказали, чи знижує вимочування зменшення хрусткості: "було смачно", це нам не дуже говорить, адже деякі люди люблять хрусткий кукурудзяний хліб.
Marti

1
@Marti Це зменшує хрусткість. Це стандартний крок у рецептах тонн кукурудзяного хліба.
Каскабель

4

Ви можете замочити кукурудзяну кашу у воді на ніч, якщо пам’ятаєте зменшити кількість води у своєму рецепті, щоб компенсувати її. У вашому рецепті ви можете замочити його в молоці, і тоді вам не потрібно робити компенсації.


3

Я спробую дати тісту трохи відпочити, як 15 хвилин.

Це посилання говорить про те, щоб дозволити іншим речам відпочивати з інших причин, але воно говорить про те, щоб дозволити матеріалу поглинати інші речі. Це дуже науково.

http://www.thekitchn.com/food-science-why-some-batters-76098

Це може відрізнятися від інших речей, які ви пробували через грубу їжу, яку ви вжили. Я не знаю, чи є якийсь регламент щодо маркування борошна з мороженої кукурудзи ...


Я щось замислювався. Тісто здавалося настільки густим, що я побоювався, що будь-який відпочинок може його висушити, але я, мабуть, все ж таки спробую наступного разу.
gnomed

Ви можете відпочити, накривши його сараном (або навіть просто тарілкою), і це повинно бути нормально.
grumpasaurus

2
Я б не спочивав тісто, тому що закваска тим часом витратить себе. Якщо ви підозрюєте, що справа в тому, що кукурудзяна мука не стане зволоженою, спочатку замочіть її в частині своєї рідини і використовуйте замочену кукурудзяну муку в клярі.
румчо

1
Основний рецепт схожий на тісто для млинців, яке часто на деякий час відпочиває, тому, можливо, відпочинок на тісто не зашкодить заквасці.
Крістіна Лопес

Пекарський порошок, швидше за все, подвійної дії і все-таки дасть достатньо підйому для кукурудзяного хліба після відпочинку.
Собачатіна

1

Просто для додання відповіді румчо ...

Існує кілька різних рівнів грубості кукурудзяної муки, від дуже тонкої (кукурудзяне борошно) до дуже грубої. Якщо ви хочете, щоб ваш кукурудзяний хліб був менш кислим, використовуйте більш дрібну мелену кукурудзяну муку.

(Якщо ви не хочете витрачати кукурудзяну муку, яку ви вже отримали, можете подрібнити її дрібніше в кавомолці.)


1

Ось що я дізнався поки про кукурудзяну муку -

шліфує - є три наявні, про які я знаю: Тонкі середні та грубі. Червоний млин Боба робить усі три. Я думаю, що вищезгадана «кукурудзяна мука» є на крок кращою, ніж тонка кукурудзяна мука. Зазвичай кукурудзяна мука жовта, але її можна зустріти і як біла кукурудзяна мука. Я це коли-небудь бачив у знахідці.

Солодке проти не солодке - В одній із моїх найважливіших кулінарних книг «Кукурудзяні Євангелії» автор (з великою назвою - Crescent Dragonwagon !!!) пояснює, що солодка кукурудза читає північну, а не солодку кукурудзяний хліб - південну. Залежно від коріння, ви відчуєте спорідненість до того чи іншого. Цікаво, ні?

Масло - Я думаю, що пахта і кукурудзяний хліб - це природні речовини разом.

На даний момент я полюю на ідеальний рецепт булочок з кукурудзяного хліба. Сьогодні ввечері я роблю гарбузові кекси з кукурудзяного хліба (які також можна виготовити як хліб на змащеній чавунною сковородою) з нового (безкоштовного!) Додатка NYT Cooking, що чудово.


FYI: Цікава стаття про історію кукурудзяного борошна та кукурудзяного хліба. Я вважаю, що "за старих часів" південна кукурудзяна каша робилася з висушеної польової кукурудзи, яка в результаті була солодшою, тому цукровий пісок для кукурудзяного хліба не потрібен. seriouseats.com/2014/08/…
Майк

1

Я використовую крупну (поленту) подрібнювальну кукурудзяну муку, і використовую для замочування кукурудзяної каші протягом ночі, як @Rob. Останнім часом я замість цього почав готувати кукурудзяну кашу. Змішайте кукурудзяну муку 1-1 з окропом, потім мікрохвильову піч 3-4 хвилини при 50%. Зменшіть будь-яку воду / молоко в остаточному рецепті на 1/3.


1

По-перше, гострий смак - тип кукурудзяної страви, який ви придбали. Просто придбайте дрібну мелену кукурудзяну муку. АЛЕ можна зробити кукурудзяний хліб із вершків пшениці. Так, кукурудзяний хліб можна робити з іншими інгредієнтами, крім кукурудзяної муки.

Моя бабуся не могла їсти кукурудзяну муку через алергію, тому її лікар дав ідею, як вершки з пшениці використовують її так само, як кукурудзяну муку в рецепті. Він легший і смак майже однаковий.

Лікарі також дають цей рецепт людям, які страждають будь-яким типом поліпів у їх товстій кишці, оскільки вони не припускають мати маленькі насіння, горіхи, а також кукурудзяну муку, оскільки це викликає сильний біль.

Звичайно, що був південним, моя бабуся робила лише кукурудзяний хліб у чавунній сковороді. Вона додала вершкового масла і дотику олії, щоб змастити сковороду, поставити її в духовку або на плиту, щоб вона кричала гарячою, перш ніж наливати в тісто і випікати. Саме так ви досягаєте справді хрусткої красивої скоринки. Духовку потрібно добре нагріти до того, як кукурудзяний хліб ніколи не ставити в холодну або теплу піч, оскільки він буде смаком сирого смаку.

Я насправді ненавиджу кукурудзяний хліб. Я народився і все життя прожив на півдні. Я також ненавиджу крижаний чай солодкий чи ні, і не буду їсти смажену курку особливо на кістки. Я з’їм запечену курячу смажену курку в духовці. Я також ненавиджу пекарський пиріг, торт з червоного оксамиту, пиріг з кокосовим горіхом і південне дешеве пиво. Я думаю, не всі на півдні є південними. lol Але я можу зробити кукурудзяний хліб, як моя бабуся, для інших в сім'ї, а також всі інші продукти, які я не їмо на півдні!

Я думаю, що я припустив, що я народився в якомусь іншому місці, як Франція, Італія, Англія ... Арізона, Каліфорнія, о, не гарний теплий острів це, острів. Я люблю свіжі сирі фрукти та овочі. Ось це острів.

Щасливі випічки кукурудзяного хліба. PS Я думаю, що в пшеничному кремі менше калорій, і це ніколи не буде крупним. Для легшого кукурудзяного хліба можна використовувати половину кукурудзяної муки та половину пшеничної пшениці.


0

Коли я роблю кукурудзяний хліб, я змішую одну чашку тонкої кукурудзяної муки / кукурудзяного борошна та одну чашку кукурудзяної крупи крупнозернистої форми. :)

і завжди вживайте вершкове масло.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.