Якими способами має значення розмір форми для випічки під час випікання тортів?


3

Огляди Роуз Леві попереджають про використання каструль потрібного розміру і кажуть, що якщо цього не зробити, це призведе до невдачі.

У мене є скляний посуд і кремнієві чашки для випічки тортів. Я вважаю за краще пекти матеріал торта в чашках, щоб це зайняло менше часу тощо.

Отже, які заходи обережності слід дотримуватися, якщо має намір спекти торти в чашках?


Ви маєте на увазі, що хочете випікати тісто у формі кексу замість каструль для тортів?
Крістіна Лопес

@KristinaLopez так, саме так.
Водолій_Гірл

3
Інформацію про коригування рецептів тортів для кексів див. У програмі cooking.stackexchange.com/questions/15833/… . Будьте готові бути гнучкими, оскільки авторські вказівки можуть працювати лише для торта розробленого розміру.
KatieK

Відповіді:


5

Правильний розмір важливий, оскільки час випічки розрахований на конкретну товщину тіста. Якщо рецепт призначений для сковороди 26 см, і ви вилийте все тісто в сковороду 18 см, він буде набагато густішим, і середина не закінчиться до того, як верх згорить. Ось чому високі коржі роблять укладанням шарів, а не випіканням одного високого пирога.

Ви можете розлити партію тіста в декілька маленьких чашок, і вийде все гаразд до тих пір, поки висота залишається більш-менш такою, як була б у великій каструлі. Моя порада - обчислити площу каструлі, вказану в рецепті, і площу ваших силіконових чашок, щоб ви могли знати, скільки чашок використовувати. Вам не потрібно бути абсолютно точним, для середнього торта це не надто страшно, якщо у вас + + 0,5 см різниці у висоті тіста. Якщо різниця більша, ви все одно можете отримати хороші результати, але слід налаштувати час випічки.

Отримані кекси все одно матимуть товщину звичайного пирога, або дещо більше, якщо використовувати менше чашок і пекти відповідно відповідно довше. Я б радив не намагатися спекти висотні кекси з звичайних рецептів тортів. Навіть рецепт бісквітного торта може потребувати певного регулювання кількості пекарського порошку, перш ніж працювати як високий кекс. Інші види пирога, особливо більш екзотичні (геноаз, безмісні торти), навряд чи добре випікаються, якщо наповнити їх у глибокі чашки.


Насправді, якщо вона не більше 10 "і 3" у висоту, я випікаю один торт і розбиваю його кілька разів. Звичайно, ви повинні мати глибші, ніж звичайні каструлі для торта, і трохи регулювати температуру випічки. (якщо ви випікаєте багато тонких тортів, вони будуть куполити посередині, і ви сильно втрачаєте, коли вирівнюєте їх) Якщо він ширший за 10 ", ви можете захотіти смужки торта або нагрівальну серцевину
Джо

2

Усі суміші тортів, які я використав у коробці, містять інструкції щодо випікання кексів, але якщо ви тільки працюєте за рецептом, зараз в Інтернеті є багато хороших ресурсів кексів, оскільки кекси - це велика принадність у нас.

Час духовки та уникнення зависання - моя порада №1. Я перевіряю готовність, починаючи з прибл. 10-12 хвилин, використовуючи зубочистку в центрі кексу. Якщо зубочистка виходить чистою або тільки з крихтами, вони робляться.

Ось посилання на сайт із чудовими порадами щодо всього, від вибору каструлі та підготовки та закінчення цікавих пропозицій щодо наповнення:

http://www.wilton.com/cupcakes/making-cupcakes/

Удачі вам у кексах!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.