Чому американська курятина в найкоротші терміни смакує "грайливу" / прогорнуту, незважаючи на належне зберігання?


8

Я новий член. Ми відносно нові в США, переїхали сюди 8 років тому.

Я придбав курячі марки Foster Farms, Costco / Kirkland, Save Mart, Safeway та інше, але незалежно від етикетки, здається, що смак м'яса дуже швидко поганий, протягом 12-24 годин після варіння. Це майже як жири розбігшись, або м'ясо було б просто смачним / рибним чи різним за один раз.

** EDIT ** : Вибачте, зараз я розумію, що це дійсно смак " GAMEY ". Я не хотів вживати це слово, оскільки це не гра, як те, як я вважаю м'ясо Туреччини ігровим. Але є трохи грайливого, щоб поставити його до смаку.

Коли я був молодший, курятина смакувала свіжою, вона не повинна бути вільним асортиментом, рідною чи органічною, вона ніколи не куштувала смішного, як у нас зараз.

Хіба що кури тут переробляються давно?

Буду вдячний за ваш внесок. Велике спасибі та щаслива вдячна подяка моїм американським колегам.


3
Я дуже рідко, якщо ніколи, коли-небудь змушував курку Foster Farms швидко погіршити (як і у мене не був рівень нещастя, який ви описуєте з будь-яким із звичайних, не фірмових курчат, які є в різних магазинах), хоча я дуже обережно ставлюсь до цього дати тягнути. Ви перевірили температуру холодильника та / або морозилки, в якій зберігаєте м'ясо? Чи помічаєте ви, якщо інше м'ясо йде швидше, ніж ви очікували, навіть якщо це не настільки помітна різниця, як у вас з куркою?
MargeGunderson

Привіт, Мардж, це просто курка. Яловичина і свинина чудово. Яловичина іноді теж смакує смаком, що після смаку настільки виразний. Чомусь розсолені не мають такого смаку, можливо тому, що його маскують сіллю або він діє як консервант.
Піт

2
@Peet Не могли б ви надати ще детальну інформацію про те, як зберігати курку? Я припускаю, що ви холодильні? Через скільки часу? Курка ще тепла?
Ерік Ху

3
+1. Я завжди цікавився одного і того ж. Переїхав до США 3 місяці тому
segfault

1
Я точно знаю, про що ви говорите з куркою. Це нормально відразу після його приготування, але воно противно, як півгодини! Я не знаю чому. Я почав це помічати приблизно 2 роки тому. Усі марки!

Відповіді:


9

Я думаю, що ваш досвід - це різниця між нашими заводськими курчатами та "нормальними" курами. Якщо ви робите побічне порівняння чогось подібного до курки пюре та курки вільного органічного асортименту, це не матиме нічого подібного. Курка, яйця та певна міра яловичини дуже відрізняються від смаку (краще ІМО), коли вони не заводські. Тепер ви, очевидно, платите більше грошей за органічну птицю, але я думаю, що варто того, щоб не переживати те, що ви описали вище.

Я пам’ятаю, як переживав те саме явище, але навпаки, відвідуючи інші країни, де ти можеш їсти білки через години після забою.


Дякую вам сер. Я маю зазначити, хоча, що у мене тільки один раз було куряче органічне курка в США / Каліфорнія, і я не можу пригадати, щоб він згодом скуштував "грі", але це було чудово.
Піт

я дійшов до того, що я навіть не дивлюся на органічних курей на їх поживний потенціал (що насправді може бути, а може і не бути правдою залежно від статті, яку ви прочитали), але для того, що будь-який білок буде дуже корисним від того, чим харчується, а курей, що виробляються на заводі, не отримують хорошої їжі порівняно з більшістю добре організованих курей, організованих із відомих ферм.
Брендан

10
+1. Я почав купувати курку з місцевої ферми, де я бачу курей, котрі блукають по своєму двору. Різниця в якості та смаку - це ніч та день від курятини супермаркету. Я точно знаю запах, про який говорить ОП, і я більше не отримую його зі свіжою, місцевою куркою.
JoeFish

То хіба немає способу приховати цей смак? зовсім? Я намагався шукати, і люди розсипали, маринували, задушили цибулею тощо, але безрезультатно. Це неминуче?
Піт

4
Все це дуже інтригує - я перебуваю у Великобританії, і, хоча дешеві, заморожені кури, масово вироблені, інколи смачні рибні (їх, мабуть, годували рибним борошном), я ніколи не помічав різниці в «ігровості» між тими і свіжі, органічні кури. У практиці вирощування курчат в США мали місце деякі зміни, якщо, як хтось сказав, всі звичайні кури мають такий смак приблизно з двох років тому.
бамбук
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.