Як зробити угорський Туру Руді в домашніх умовах?


8

Я хочу зробити Туру Руді для угорського друга. Túró Rudi - шоколадне солодке, яке можна придбати в Угорщині, і величезна кількість продається щороку. http://en.wikipedia.org/wiki/T%C3%BAr%C3%B3_Rudi

Зовні легко, це просто шоколад. Хитра частина - це внутрішня сторона, яка має консистенцію внутрішньої сторони барі (кокосового горіха) для тих, хто це знає. в центрі білий твердий і солодкий, але в Túró Rudi він виготовляється з сиром (Túró) і цукром, але як я можу зробити твердий, солодкий центр з сиру? Я мав їх у ресторані, тож їх неодмінно можна зробити на кухні.

Я шукав і шукав рецепт, але не можу його знайти. Я радий експериментувати, і будь-яка допомога вітається.


2
Перша проблема полягає в тому, що хоча так, туру часто перекладають як «сир», два сири насправді зовсім не схожі. Я маю на увазі, навіть не віддалено, не за фактурою, ні за смаком, ні за будь-якого значення. Ближче американський еквівалент (доступний на східному узбережжі, але його дуже важко знайти на західному) - сир фермерський, але навіть це не зовсім правильно.
Марти

Привіт, Марти, дякую тобі за роз’яснення. Я гугла, і здається, що його називають сиром кварк у багатьох місцях, у тому числі тут, у Великобританії. ocado.com/webshop/product/Golden-Acre-Virrely-Fat-Free-Quark/… en.wikipedia.org/wiki/Quark_cheese
Оллі C

Ваші навички пошуку залишають бажати кращого, здавалося б: m.mindmegette.hu/recept/4280 . Google може перекласти це за вас.
ElendilTheTall

1
Дуже дякую. Google Translate перешкоджає перекладу (він пропонує мені потрібно додати олійку до суміші :)), але я можу попросити друга перекласти його. Не соромтеся розмістити свій коментар як відповідь, і я його виберу.
Оллі С

Переглядаючи, чи слід це питання закривати як поза темою, я вважаю це скоріше як відтворення певного рецепту ресторану, а менше - як загальний запит рецептів - тому я думаю, що він може залишатися відкритим.
SAJ14SAJ

Відповіді:


5

Я витратив зовсім небагато часу, працюючи над різноманітними рецептами цього. Чесно кажучи, жоден не особливо близький до "справжньої речі", але результати можуть бути дуже гарними та нагадують фактичний продукт.

Основна проблема - це придбання автентичного тюро. Після багато роботи я підтвердив, що у Великобританії немає стандартного, легко доступного еквівалента. Британський кварк, легкодоступний сир, дуже відрізняється від túró. Британський сир насправді не схожий на túró. Тож, якщо ви перебуваєте у Великобританії і хочете зробити що-небудь із тюро, вам доведеться піти на компроміс зі смаком або придбати туру у угорського чи східно / центральноєвропейського постачальника. Крім того, ви можете зробити самостійно, придбавши сирну масу з молока.

Рецепт, який я використав з найкращими результатами, був простим. Змішайте туру з трохи сметани і трохи дрібного цукру, щоб підсолодити її на свій смак. Перемішайте трохи рідкого (розтопленого) желатину. Вилийте суміш у форми (я використав невеликий лоток з кубиками льоду) і заморожте. Коли сильно застигне, швидко занурте кожен у шоколад і поставте їх у холодильник.

Текстура схожа на желе, що дуже відрізняється від справжнього túró rudi (який твердий і трохи кристалічний), але на смак він досить гарний.


Цей сайт припускає, що "сир" (або, можливо, Neufchatel) - це можливість.
Pointy

2
Це має сенс. З моменту останнього повідомлення я зайшов до угорського магазину в Manor House в Північному Лондоні ("Paprika Store") і придбав справжнє túró, а також я знову був в Угорщині і скуштував його в декількох стравах, і він смакує набагато більше як м'який сир, ніж сир чи кварк. На мій язик він більше нагадує м'який сир Рікотта або Філадельфія, ніж сир чи кварк. Я думаю, що наші угорські друзі залишили помилковий слід, перекладаючи його як сир :-)
Ollie C

Я не знаю, я не думаю, що вершковий сир не має нічого подібного до тюро (і, звичайно, текстура зовсім інша) ...
Marti

2

У США можна використовувати сир рикотту.

для 32 унцій. ванночку, покласти в 2 ст.л сметани, 1 ст. розтопленого вершкового масла, 1/2 ч. л. свіжа цедра лимона (ви можете залишити його) 1 ст.л цукру, трохи не ароматизованого желатину, щоб допомогти залишатися у формі Як угорський, я можу вам сказати, це досить близько :)

Сирні кульки сирної рікотти (угорський Túrógombóc, Турогомбок) - це ще один хіт для угорців, їх дуже легко зробити: http://allrecipes.com/personalrecipe/63603144/sweet-ricotta-cheese-balls-hungarian-turogomboc-turogomboc/detail .aspx


0

Ви повинні зробити власний сир в 4-літровому молоці, даючи 500гр м'якого сиру. Всмоктуйте молоко 7 хв. Термометр - ваш вказівний палець. Коли гарячий палець не витримує, але не закипить, покладіть склянку оцту і перемішайте, поки ви не побачите сир Фільтр через тканину і 500гр без хімічного сиру 10 хв.


-2

Можливо, поєднання сиру і вершкового сиру покласти в форму з крижаною трубкою і дасть час трохи встановити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.