Чи потрібно гранадин охолоджувати?


8

Я досить довго шукав пляшку Гренадину Троянди без везіння, тому коли побачив у магазині спиртних напоїв великий літр Llord's , я схопив його. Я не впевнений, що хочу виділити на нього стільки холодильного простору. Чи можу я тримати його за барною стійкою?

Цукор - це консервант, і в ньому теж трохи алкоголю, тому я гадаю, що на полиці це нормально.

Відповіді:


12

Я не впевнений у інших видах гранадину, але якщо припустити, що вони такі ж, як у Роуз, їх не потрібно холодити.

Справа не лише в тому, що вони містять цукор - вони практично нічого, крім цукру, води та пари "хімікатів". Там насправді немає нічого, що може зіпсуватись, якщо ви не помістите щось інше в пляшку, якої спочатку не було.

Якщо ви випадково не впустили туди шматочок курки, напевно не хвилюйтесь про холодильне обладнання. Він може сидіти на полиці.


6
О ... я випадково весь час курячину в алкоголь кидаю ... недарма я хворію.
Ritwik Bose

FYI, гранадин, який ви купуєте в таких магазинах, як Роуз, зазвичай не містить алкоголю. Це як кисла суміш або суміш маргарити - просто міксер, а не лікер.
Ааронут

4

Я назвав номер на етикетці. Термін зберігання гранадину троянди - 6 місяців. Я деякий час зберігав мій у своєму кабінеті для спиртних напоїв, він сказав мені, що це повинно бути добре, доки воно не пахне фанкі. Жоден із цих продуктів з високим вмістом цукру насправді не «поганий» у традиційному розумінні.


голосування за користування телефоном - те, чого я ніколи не роблю;)
adambox

-1

У мене в кабінеті була відкрита пляшка сиропу з гренадину троянди, мабуть, 3 з половиною або кращі роки, зараз я просто використовував її вчора ввечері для заходу та сходу сонця, чудово скуштував, і я, ані хтось із моїх гостей, не захворів, ну хіба що один які пили від кількох до багатьох. Я не можу претендувати на інших, але я сьогодні закінчу пляшку разом зі своєю дівчиною. Приємного дня завтра!


2
"Я його пив і ніхто не захворів" дуже відрізняється від "це безпечно пити".
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.