Як знизити вологість при виготовленні тарта


4

Я намагався зробити групу та яблучний тарт пару разів, використовуючи різні рецепти, і результат завжди однаковий.

Коли я виймаю каструлю з духовки і перевертаю її, то тісто вологе, а товста карамель виявляється дуже рідкою.

Я намагався зменшити кількість масла, що використовується, і використовуючи різні типи цукру, але нічого не здається мати ефект ...

Чи є спосіб утримати все "сухим"?


3
Тарте Татіна? Карамелізовані яблука під листкове тісто?
Kate Gregory

Таким чином, ви хочете хрусткої випічки (без мокрого дна) і товста карамель з добре приготовані фрукти?
Sebiddychef

Негайну карамель в тарт-татин вже запитали і відповіли: cooking.stackexchange.com/questions/26153/… Але ніякої згадки про сире тісто там
Kate Gregory

Які сорти яблук ви використовуєте? Різні сорти яблук використовуються для випікання, ніж для їжі, перетворення в соус і т.д., оскільки вони мають різний вміст води, стійкість і т.д.
John Feltz

Відповіді:


4

Причина, я думаю, що більшість рецептів не залишають товсту карамель, і все йде "нежить", що вона розроблена для того, щоб перейти в сорт карамельного соусу.

Оскільки в більшості звичайних рецептів ви приготуєте фрукти в карамелі, то зверху з випічкою і випічкою, плід випускає багато вологи в карамель і роблять її більш м'якою. Тому, якщо ви готуєте яблука окремо (кип'ятіть, скажімо), то злийте, додайте в карамель і накрийте тісто і випікайте, тим більше сок повинен витікати з них.

Я хотів би зберігати рецепт карамелі так само, як і в рецепті, але просто виконайте описані вище дії. Я не думаю, що тип цукру зробить будь-яку іншу різницю, ніж аромат (хоча м'які коричневі цукру мають більше вологи в них).

Крім того, оскільки все, крім випічки, готується, спробуйте випікати тісто умовно (в духовці), а потім приготуйте гриль протягом декількох хвилин, щоб збільшити тепло на тісто безпосередньо, щоб уникнути його намокання.


Я тільки що спробував зробити це таким чином, повинен мати неправильні яблука. Мав майже стільки соку знов після того як злива та укладення витриманої карамелі, таким чином я зробив іншу базу та тільки вискочив всю річ у це. Не впевнений, що це допоможе, але це був єдиний спосіб, я міг би подумати про його утилізацію після того, як вже витрачав подвійний час і використовував більше інгредієнтів.

2

Думаю, у sebbidychef є хороший момент, ви повинні спробувати осушення. Але справа не тільки в кількості соку. Кислота робить карамельний рід. Таким чином, ви також повинні спробувати солодкі фрукти - зрілі груші, солодші сорти яблук.


2

Гордон Рамсі очищує яблука і залишає їх у холодильнику напередодні, тому вони висихають. Вони не виглядають так добре, але карамель ховає його.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.