Як можна заморозити надлишки гороху з мого саду?


6

Ви рекомендуєте бланширувати їх першими або заморожувати їх?

Відповіді:


6

Відповідно до Ball Blue Book of Canning & amp; Заморожування:

Ошпарювання є важливим кроком у підготовці овочів до заморожування і має бути зроблено ретельно. (Це "необхідно" для всіх овочів, які будуть зберігатися замороженими більше чотирьох тижнів, за винятком тих, що використовуються виключно для їх аромату, таких як зелені цибулі, гострий перець і трави.) , допомагає утримувати вітаміни і знижує дію ферментів, які інакше знищили б свіжий аромат приблизно через чотири тижні. Він також усуває продукт, полегшуючи упаковку.

Рекомендований час горіння свіжого зеленого горошку становить 2 хвилини. Будьте впевнені, що ваша крижана ванна підготовлена ​​для шокуючих їх перед початком ошпарювання, щоб уникнути їх перегонки. Після шоку видаляють з крижаної ванни, щоб уникнути вилуговування поживних речовин, смаку і кольору.


1
Я згоден, але додав би, що коли ви заморожуєте їх, поширюйте їх рівномірно на лист печива, обкладений восковою папіркою. Вони будуть заморожуватися індивідуально і не злипатися. Після заморожування ви можете перенестися до морозильника.
Marplesoft

За умови, що вони не змочуються, воскова шкіра не дає їм злипатися. Не мали жодних проблем, але ви також можете зробити їх окремо. Індивідуально найбільш важливо для м'яких деталей, таких як ягоди.
Darin Sehnert

Якщо у вас немає книги для консервування та шукаєте інструкції, Національний центр збереження домашніх продуктів ( uga.edu/nchfp ) є найкращим ресурсом в Інтернеті.
JustRightMenus
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.