Які види розрізів м'яса ідеально підходять для туш? [дублювати]


2

Можливі дублікати:
Який найкращий зріз яловичини використовувати для тушкованих страв?

Я мав бесіду з cruise пасажиром на мойому останньому відпустці та він розмовляв трохи про stew. Це надихнуло мене зробити тушковане м'ясо. Я ніколи раніше не робив тушковане м'ясо, і я не мав можливості задати йому це питання:

Які види розрізів яловичини ідеально підходять для варіння рагу?

P.S. Якщо у вас є пропозиції, крім скорочення яловичини, я відкритий для вивчення їх. Але для специфіки і масштабу нашої дискусії я в першу чергу налаштований на приготування яловичини в найближчому майбутньому.

Відповіді:


7

Ви хочете вирізати піддаються гасінню, який є низьким, повільним, мокрим способом приготування їжі - його варіант затирання.

Це, як правило, більш жорсткі скорочення з великою кількістю сполучного колагену, який перетворюється в желатин під час приготування їжі, частина тварини, яка працює відносно важко в житті. Ці розрізи ароматні і зазвичай (відносно) недорогі.

Один виріз, який часто використовується для цієї мети, це патрон (для яловичини) або приклад (для свинини), який є плечем тварини.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.