Що таке "шпатель з тіста"?


9

Я отримав нову книгу випічки на Різдво; в ньому я знайшов таке речення:

[Для випікання цього хліба] вам знадобляться такі кухонні інструменти: цифрова шкала для метричних заходів, маленька лопатка для борошна, термометр, широка миска для перемішування, гумовий шпатель, шпатель для тіста та остовний ніж

(наголос мій)

Що таке тестовий шпатель і чим він відрізняється від гумового шпателя? На що я звертаю увагу, коли заходжу в магазин? Google показує мені багато продуктів, всі вони виглядають абсолютно різними одна від одної.

ЕТА: Перша згадка, яку я бачу, свідчить про те, що я використовую її для ... очищення рук? "Використовуйте шпателем для тіста, щоб очистити грудочки [від борошна і води] від рук і прилаштувати внутрішню частину миски"


4
Нічого не примітного в жодному з "тістечкових шпателів", які я бачив в Інтернеті, що дозволить вам зробити те, чого ви не могли зробити ні з лавочним ножем (його також називають скребковим скребком, оскільки він зазвичай корисний для прибирання робочої зони) і шпателем або дерев’яною ложкою. Я б не переймався цим.
JasonTrue

1
Багато кулінарних книг (правда, не всі) на початку матимуть інтродукційні частини, де вони розповідають про такі речі, як інгредієнти чи обладнання, які можуть бути не так відомими ... та важливі речі, що стосуються рецептів, але не конкретно в кожному з них, наприклад, як вони вимірюють свою борошно.
Джо

Відповіді:


13

Мої перші думки - це насправді скребок, але я б не використовував металевий скребок у мисці. Будучи гнучким пластиком, він згинається і формується до внутрішньої сторони чаші і дозволяє легко виймати тісто.

введіть тут опис зображення


+1 Це те, про що я думав і про це. Я використовую своє постійно.
Собачатіна

Це правильно, і це набагато краще, швидше та ефективніше виймаючи тісто (будь-яке тісто) з миски. Це дозволяє набагато краще керувати і використовувати важелі, ніж гумовий шпатель. Вони є важливим інструментом у більшості, якщо не у всіх професійних хлібобулочних виробах.
Людина Аляски

7

Хммм. Зважаючи на те, що кулінарна книга вимагає як «шпаклювання тіста», так і «ножа для лавки», я підозрюю, що книга посилається на те, що я б назвав «шпателем» і «скребком тіста». Я підозрюю, що вони використовують термін "тісто шпателем" для розмежування шпателя, який би використовувався для перевертання млинця від шпателя, який би використовувався для перемішування тіста для торта. Мука короля Артура пропонує хороший приклад останнього:

введіть тут опис зображення

Я б не називав це важливим, але я часто використовую цей вид шпателів, коли роблю тісто для хліба. Це дійсно найкорисніше для того, щоб вишкрібати сторону моєї чаші міксера та витягти готове тісто з чаші міксера. В обох випадках пластиковий скребок для кондитерських виробів спрацював би так само добре, але шпатель має перевагу в тому, щоб захистити руки від змішувача, поки гачок для тіста все ще прикріплений.

Звичайно, якщо ви розминаєте вручну, то такий вид шпателів мінімально корисний.


1
Ця картинка відповідає тому, що я б назвав "гумовим шпателем", рецепт якого також хоче, щоб ви були зручні.
Кейт Григорій

5

Ви цитуєте книгу «Хліб Тартин» (у мене це теж є), і тестова шпатель набагато відрізняється, ніж скребок для лавки. Це плоский білий прилад, зображений у першій відповіді. Це показано на с. 51 книги Тартина.

У мене є ще одна оброблена шпатель, яку я використовую для перемішування початкової суміші борошна та закваски та води, і входжу лише чистими голими руками, коли пора змішати в солі та підготуватися до першого насипного підйому.

Шпателем для тіста набагато простіше розчесати сторони миски.


4

Я печу хліб близько 15 років. За весь цей час я можу без сумніву сказати, що я ніколи не чув про щось, що називалося «шпателем тіста».

Якщо ви включите вказівки, які обговорюють його використання , я можу це зрозуміти. Я підозрюю, що це просто скребок з миски.

Шкребок для тіста :

Тісто скребок

Тісто збийте :

Тісто збийте

Але тісто шпателем? Що на землі?


1
Перша згадка, яку я бачу, свідчить про те, що я використовую її для ... очищення рук? "Використовуйте шпателем для тіста, щоб очистити грудочки [від борошна і води] від рук і
приправте

2
Тоді це означає "чашовий шпатель" - це те, що більшість людей називають "мискою скребком" ( ternent.com/recipes/bowl-scraper ). Вони продають скребки для чаші, які теж мають ручки (як-от: coppergifts.com/cookie-cutters/pc/catalog/p/… ), тож я можу зрозуміти, чому хтось би назвав їх "шпателями", але у більшості з них немає ручок. . Ви використовуєте їх для відрізання тіста з боків чаші (наприклад: chefdepot.net/graphics24/bowl_scraper.jpg ). Я припускаю, що ви можете використовувати одне і для того, щоб вийняти тісто з рук.
Томас
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.