Які плюси / мінуси подачі страви з салату до / після основної страви?


8

Я помітив, що більшість людей у ​​США подають страви з салату перед основним стравою. Однак мої італійські родичі та італійські родичі мого хлопця подають курс салату після основної страви. (Я припускаю, що це італійська чи європейська різниця.)

Які переваги подавати страву з салатом до або після основного блюда. Чи допомагає це травленню? Очищення піднебіння?


Чи є у вас якісь причини вважати, що зміна - це щось більше, ніж культурні уподобання та історія без будь-яких фундаментальних причин, крім випадкових випадків історії?
SAJ14SAJ

6
Я поняття не маю, через що я прошу.
lemontwist

3
Фразування "плюсів / мінусів" передбачає очікування різниці, що базується на якійсь об'єктивній метриці, а не просто "так ми робимо справи". Наче подобається рух по лівій або правій стороні дороги. Вони однаково ефективні (доки всі в регіоні погоджуються), і зміни у всьому світі - це умовна випадкова історія.
SAJ14SAJ

Відповіді:


11

Досить типову тему див. На веб-сайті : http://www.thekitchn.com/cultural-differences-salad-bef-65008

Так звані причини, які я бачу переліченими тут, узгоджуються з тим, що я виявив у кількох різних Інтернет-дискусіях цього питання, жодна з яких не є науково-науковою чи науковою:

  • Ресторани спочатку подають салат, бо найлегше вийти на стіл
  • Вдома їжте спочатку їжі, поки вони гарячі
  • Їжте салат останнім, щоб груба їжа сприяла травленню
  • Їжте салат останнім, щоб шлункові кислоти не розводилися для їжі

Зауважте, що останні два - це нетипові почуття. Вони звучать чудово як народна наука, але в ході однієї їжі все закінчиться разом у шлунку, оскільки травний процес не такий швидкий, що курси в кінцевому підсумку рухаються по системі послідовно, як вагони на залізниці тренуватися послідовно над колією.

Потім знову, хтось любить подавати його до основної частини їжі.

Я впевнений, що це лише питання культурного очікування.


2
На противагу першому твердженню - він загалом тримається, але коли у вас є більше складених салатів, вони вийдуть повільніше, ніж більшість страв з "повільної їжі", які були б приготовані заздалегідь (тушковані страви, Чилі, оссо-буко тощо) Я бував у багатьох ресторанах, де салати забиваються, оскільки у них є лише одна людина, яка збирає салати з кількох інших для гарячих закусок та основних страв.
Джо

9

Цікаво, що два основних варіанти, про які ви запитували, - це до або після курсу основного абітурієнта. З мого досвіду в Англії та в континентальній Європі (Іспанія, Італія, Франція та ін.) Салат подається як гарнір поряд із основним або стравами, що їдять, і його потрібно їсти поряд із цим блюдом іноді замість якоїсь форми овочевої страви .

Єдиний раз, коли я натрапив на салат, який подають до основного блюда, це коли він призначений як закуска до основного блюда, і в такому випадку ви, мабуть, не мали б салату як гарнір.

Я ніколи не зустрічав салат, який подають після основної страви, крім фруктового салату!

Можливо, це є культурною різницею між Північною Америкою та Європою, але якщо мені коли-небудь подавали салат після основного або початкового курсу, я б запитав, хто мені його подав, чому і я вважаю це найбільш незвичайним.


4

Багато хто вважає салат вторинною їжею в ієрархії. Ви можете їсти більше м’яса, якщо пропустити салат або з'їсти його останнім часом.

Якщо ви спочатку їсте салат (без салатової заправки зі 100% жиром), ви наповнюєте свій шлунок меншою кількістю калорій. Загальне споживання калорій, можливо, можна зменшити, спочатку з'їсти салат.


1

Живучи в Іспанії, я завжди бачив, як спочатку подають салат, а потім основну страву. І я не пам'ятаю, як бачили, щоб це було зроблено по-іншому в Італії, ні італійцями.

Причина може бути простою: спробуйте з'їсти цілу страву салату. Чи можете ви їсти стейк після цього?

Тоді робіть зворотний експеримент: їжте цілу страву з великим стейком. Ви можете з'їсти трохи салату після цього?

Єдиною причиною, яку я можу спочатку з'їсти основну страву, є те, коли терміни приготування та / і температура подачі є вирішальними (можливо, як це стосується макаронних виробів аль денте або смажених яєць та картоплі фрі )


1

Серйозний мінус подачі його окремо полягає в тому, що якщо їжа гостра або гаряча, ви не можете використовувати салат, щоб змити надлишки тепла - ви повинні залежати від напоїв (... і якщо напій теж гарячий? )

Окрім цього, ви приймаєте вибір від свого гостя: він може вибрати їсти салат першим чи останнім, або змішати його з основним блюдом, або поширити їсти його рівномірно з основним блюдом - якщо ви будете подавати його лише після цього головне, ви відібрали цей варіант.

ОТО, салат часто доступний у ресторанах, де їжу готують під час очікування. У цьому випадку я вважаю раннім прибуття салату, якщо я голодний - просто, менше чекаю будь-якої їжі.

Отже, підсумовуючи:

  • ранній салат: тільки переваги; гість може затримати його з'їсти. Просто не забирайте його, коли ви приносите основну страву.
  • той же час: гаразд, якщо ви не змусите голодних гостей чекати і не надавати жодної закуски.
  • пізній салат: поганий. Дійсно, немає вагомих причин послужити саме так. Якщо гість хоче з’їсти салат останнім часом, він може просто залишити його на потім, він не застудиться. Якщо вони спалили рот на гарячій страві, вони не будуть дуже раді "кращому пізно, ніж ніколи". Якщо їм подобається змішування смаків, ви забрали цей вибір.

1

Я не знаю, чи ви все ще спостерігаєте за цим питанням, тож я коротко. Курс салату після основного прийому їжі, як правило, під час їжі з повним курсом - тобто чотири і більше страв. Мається на увазі світло-зелений салат після великої обсмаженої вечері (як правило) для очищення піднебіння перед десертом, який може включати як солодкий десерт (торт, торт тощо), так і сир (зі свіжими фруктами та печивом / сухариками).

Я не знаю жодної користі від салату до або після їжі, окрім цього - і не бачив його поза офіційною вечерею.

Крім того, ви б його не бачили за межами Європи. Я знаю це як традиційну британську річ.


0

Кожен раз, коли я повечеряв у будинку когось у Франції, ми завжди мали салат в кінці трапези. Їх причини полягали в тому, що салат добре поєднувався з сиром, який також подавали в кінці їжі.

Якщо у вашому салаті є стандартний вінегрет, то його має сенс мати в кінці їжі, оскільки оцет діє як засвоєння їжі.


1
Подібно до деяких питань, що розкриваються у відповіді SAJ14SAJ, ідея про травну допомогу, яку потрібно їсти в кінці їжі для досягнення максимальної потенції, є науково підозрілою; у тих випадках, коли порядок насправді має значення, травну допомогу незмінно приймають на початку їжі (подумайте, «Лактаїд» або «Беано»). Сирне сполучення - набагато достовірніше пояснення!
Ааронут

0

У Східній Європі ми мали б спочатку салат, тому що мій батько буде їсти свій аперитив (алкоголь), перш ніж він почне їсти свою їжу, і як «мезе» він перекусить салатом. Зазвичай "відкривати" апетит за допомогою алкогольних закусок і салату, потім ви продовжуєте їжу. Або якщо алкоголь не вживається, то ви їсте салат разом із своїм основним блюдом.


0

Власне, у мене було те саме питання, і я дізнався на https://swirled.com/why-eat-salad-last/ те, що я очікував.

Він допомагає травленню.

Ці культури вважають, що коли ви вживаєте велику їжу протягом декількох годин, найкраще їсти салат наприкінці закінчення обіднього досвіду, щоб надати вашій травній системі додатковий удар клітковини в ідеальний час. Постачання овочів із грубими кормами допомагає, так, продовжувати рухатись так, як слід. Тож якщо великі страви, як правило, залишають у вас всілякі запори та незручності, перемикання часу на салати може допомогти вам полегшити потребу.

Я ще повинен визначити, чи це правда, але це має сенс для мене.


-1

Народився і виріс у Монреалі. У нас завжди був останній салат із тарілкою сиру та свіжими ягодами, виноградом на вибір. Чи це був офіційний обід, чи просто наш середньоденний обід. Сьогодні я кладу салат на стіл на початку їжі, що дозволяє робити те, що вам підходить. З такою кількістю культурних відмінностей сьогодні немає належної відповіді. Я все-таки їмо свій салат в кінці їжі.


Ласкаво просимо! На сайтах Stack Exchange ми суворо орієнтовані на формат запитання та відповідей, а не на загальну дискусію. Питання полягає в конкретному питанні переваг та недоліків подачі салату в різні точки їжі, а не запитання про те, коли найкращий час. Хоча я згоден з вашим твердженням, що немає єдиного "правильного" часу, і люди повинні робити все, що завгодно, це насправді не відповідає на питання, яке запитує інформацію, а не на думку (включаючи думку, що всі думки є такими, як добрий, як один одного).
Девід Річербі,

-3

Все залежить від вас !! Я знаю, що якщо я їмо салат після їжі, я, як правило, роздута і газова, але якщо я їмо його перед їжею, після цього я відчуваю себе більш енергійною і ситною

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.