Яка хороша біблія про вегетаріанське приготування?


2

Деякі роки тому я вирішив їсти менше м’яса і послідовно ставати вегетаріанцем. Я не навчився жодних особливих страв, хоча в основному просто імпровізував овочі / квасоля / горіхи / сир як скоби - і це чудово, але зараз я хотів би отримати нове натхнення з гарної вегетаріанської кулінарної книги (маючи на увазі менше продуктів тваринного походження , але молочні продукти та яйця - це нормально).

Щоб відповісти на це запитання, я шукаю ось що:

  • Сорт вегетаріанської біблії. Це не повинно бути зовсім новим, я думаю, що Біблія, як "Джулія Чайлдс" Оволодіння мистецтвом французької кулінарії . Повинно бути дуже вичерпним.

  • Повинні бути страви, які швидко готуються, і деякі, які готують повільно.

  • Страви повинні бути чимось, що ви можете їсти в звичайний будній день. Деякі спеціальні інгредієнти важко знайти або бути трохи дорогими, але скоби повинні бути досить дешевими і легко дістатись (я живу в Швеції, але поруч є азіатські та близькосхідні магазини продовольства).

  • Рецепти повинні намагатися дотримуватися (шведського / європейського) сезону, якщо це можливо.

  • Кулінарна книга може бути з індійської кухні (я чую, що їм подобається їх вегетаріанські страви), тому деякі інгредієнти повинні бути імпортовані в такому випадку.

  • Мова: англійська чи шведська.


1
Вегетаріанська кулінарія для всіх від Дебори Медісон, здається, щось подібне до того, що я шукаю.
громадянин

Буду вдячний, якщо ті, хто голосує за закриття, прокоментують, як поліпшити питання. Я знаю, що це в сірій зоні, і рекомендації є суб'єктивними, і відповіді мають тенденцію до списку, але, безумовно, те, що є біблією для приготування їжі, теж може бути об'єктивним - не багато хто може сперечатися проти того, щоб книга дитини була такою, наприклад. Тому я хотів би, щоб відповіді не рекомендували лише одну книгу, а наводили декілька (3 або 5) прикладів всебічніших книг про вегетаріанську кулінарію, опублікованих за останні десятиліття.
громадянин

3
Це питання може бути прикордонним, але воно, як правило, відповідає характеристикам хорошого суб'єктивного питання . Це також не страшно страждає від проблеми, що виникає у більшості питань щодо покупок (корисна лише протягом обмеженого часу); добре розцінені кулінарні книги для дуже конкретної сфери, як правило, залишаються таким на десятки років.
Каскабель

2
Я особисто проголосував за закриття, тому що бачу це на далекій стороні суб'єктивної лінії, коли я інтерпретував визначення, хоча це цікаве питання. Я запитав себе, що буде, якби хтось попросить загальну кращу біблію з приготування їжі. Тритомний шедевр Юлії? Піпіна? Коефіцієнт? Борода? Радість? Багато інших ... немає вибору. Її просять створити "верхній російський" список чогось, що є особистим вибором. Подивіться на реакцію рибних рецептів в Музвуді, навіть нижче ІМХО - це питання, що є найближчим до однозначної відповіді на це питання. Зачарована брокколі для всіх.
SAJ14SAJ

1
Foodblogger Dagmar of Cat of the Kitchen має перелік кулінарних книг, якими вона користується, деякі з яких вегетаріанські та шведською: acatinthekitchen.com/on-my-shelves . Не шведський оратор, тому я не можу сказати, чи добре вони, але мені подобаються рецепти в блозі!
Фішер

Відповіді:


16

Я б порекомендував "Як приготувати все вегетаріанське" Марка Бітмена, я його використовую постійно. Це, безумовно, те, що я б назвав всеосяжним; окрім вмісту тонни рецептів всього, що складається з страв до хліба до супів, у розділах подано поради щодо того, як імпровізувати чи змінити рецепти за бажанням, включаючи веганські альтернативи.


11

Я б сказав, що світовий вегетаріанець Мадхура Джеффрі з 650+ рецептами був для мене джерелом великого натхнення. Це всеосяжне і може мати велику кількість різних стилів та інгредієнтів.

Крім того, це інформативно, що пропонує багато історії про продукти харчування, місця, з яких вони потрапили, та людей, які їх розробляли. Це зміцнює настрій «Я хочу піти [більше] без м’яса» для всіх, з ким я коли-небудь спілкувався.

Не кажучи вже про те, що вона виграла ряд нагород Джеймса Борода і вона є індіанками, що дало їй чудове розуміння саме цієї культури.

Сама книга досить недорога в Амазонії. Удачі!


9

Кулінарна книга Moosewood Моллі Катцен часто вважається своєрідною біблією вегетаріанської кулінарії. Це одна з найбільш продаваних кулінарних книг коли-небудь, не лише серед вегетаріанських кулінарних книг, і допомогла показати американцям, що їм не завжди потрібно м'ясо для гарної їжі. Оригінал з 1977 року, і його може бути важче знайти, але є переглянута версія, «Нова кулінарна книга Moosewood» . Рецепти, як правило, досить прості, піддаються замінам та альтернативним версіям, а стиль дуже дружній. У ньому повинні бути речі для кожного сезону - вона написала оригінал, перебуваючи в ресторані Moosewood, меню якого щодня змінюється залежно від наявного. Автор має безліч рецептів на своєму веб-сайті, що повинно дати вам гарне уявлення про стиль та види рецептів. Якщо вам це подобається, вона також написала кілька інших кулінарних книг!

Примітка. Як вказує lemontwist, у деяких її книгах є риба. Але є навіть без цих рецептів; просто думай про це як про деякі додані речі, які ти ніколи не зробиш, якщо ти насправді вегетаріанець.


1
Я погоджуюся, у мене просто є домашня тварина, що вона включає рибу у свої кулінарні книги. Не на 100% вегетаріанець будь-якими способами.
lemontwist

2
@lemontwist Так, це трохи дивно - але я вважаю, що це буде справедливо, це насправді не говорить про вегетаріанську на обкладинці, і я думаю, що вегетаріанство було набагато рідше у 1977 році.
Cascabel

3

Як готувати все овочеве Беттман. Він дуже добре пояснює основи і рідко розчаровує. Я також повинен був би додати в категорію "must have", неділя в Moosewood, що представляє собою сукупність міжнародних рецептів вегетаріанців, деякі з яких дуже смачні - африканський тушкований горіх над просом ... Звучить екзотично, але його компоненти є основні: звичайні коренеплоди з соусно-фруктовим арахісовим соусом. Я усвідомлюю, що це не близько до Радості від кулінарії чи Джулії Чайлд, але як тільки ви зникнете основи, вам захочеться книга, що містить різноманітні страви та смаки. Стара класична кухня Лорела має чудову вступ, інформацію про поживні речовини, основні рецепти та дуже домашній / домашній вигнутий, навіть якщо йому десятиліття. Дітто вегетаріанський епікюр. Напевно, немає t одна біблія, але, можливо, колекція з 5 книг рецептів. Post Punk Kitchen - чудовий веганський ресурс: ppk.com. Також Хайді Свонсон 101cookbooks.com. Багато з них відповідають законопроекту, який ви описали вище: кілька швидких рецептів, кілька повільних, регулярних інгредієнтів, страв у будні дні ... Ще одне чудове доповнення - це кулінарна книга Candle Cafe, яка є веганською. Я міг би жити з цієї речі цілий рік. Майонез бажає лише, щоб він міг провести свічку за їхнім веганським рецептом майо! Це так добре. Майонез бажає лише, щоб він міг провести свічку за їхнім веганським рецептом майо! Це так добре. Майонез бажає лише, щоб він міг провести свічку за їхнім веганським рецептом майо! Це так добре.


1
URL-адреса до пункту Post Punk Kitchen, здається, є theppk.com.
громадянин
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.