Як я можу зробити панто-котту на основі черевців?


9

Я хочу зробити папкот з попкорну. У мене було кілька ідей для цього: або заварене молоко в маковій кукурудзі, або (мій кращий варіант) плавлення попкорну з маслянистих зерен в зерні, а потім виготовлення з цього панна котти.

Їх потрібно було подати в якості маленької четвірки з шматочком карамелізованого попкорну на вершині, і тому я збирався зробити їх у лотках з кубиками льоду, щоб кожен був розміром з укусом.

Однак я не зміг правильно зрозуміти текстуру. Я спробував розплавити різну кількість квасолі в молоці, але, здавалося, вони ніколи не затверділи, просто збираючи якусь густу кремову консистенцію з верхівками, іноді отримуючи шкіру в більш концентрованих версіях. Тоді якщо я додав желатин, як і для приготування панно-котти, то вони вийшли твердими і гумими.

Тож, крім того, щоб продовжувати пробувати різні кількості желатину в моїй розчиненій суміші Jelly Belly, хтось має ідеї, що я міг би зробити, щоб це спрацювало?

(Я спробую знову використати вершкове збиране молоко / справжній попкорн, але це було не те, що попкорно, і дегустували трохи олії, в яку висипалася кукурудза. Потрібно, принаймні, легше отримати консистенцію прямо на цьому один)

Відповіді:


6

Можливо, внутрішня частина желейного черевця псує текстуру готового виробу. Ви намагалися просто настоювати їх досить довго, щоб цукрове покриття розчинилося, а потім напружуючи желе, як інтер'єри? Я вважаю, що цукрова частина - це те, що містить увесь аромат, а "кишки" - просто звичайні. HTH!


7

Грант Ахац робить дуже багато з попкорну в Алінеї. Один з його рецептів доступний у рамках попереднього перегляду його книги в Google Книгах і майже прочитаний. Схоже, він іде з налагодженням способу (хоча він використовує воду). Нещодавно я їв у «Алінеї», і в меню був суп з попкорну, який смакував саме як попкорн, тому, мабуть, добре почати (продовжувати?).

Друг одного разу зробив "Кінотеатр" Панна Котта. Це була звичайна панна котта, але він подавав її із сиропом кока-коли (просто сильно знижений кокс) та деякими домашніми кракерами. Було дуже смачно. Тож удачі з вашими.

Редагувати: основи рецепту:

  • Приготуйте 100 г сирих попкорових ядер (він робить це плита зверху 25г рапсової олії)
  • Додайте до 750г води, 7г кошерної солі, 90г вершкового масла, 75г цукру. Тушкуйте 5 хвилин
  • Процідіть через шапку з фарфору, змішайте, процідіть через чіноаз.

дякую за це, але я не можу побачити рецепт чи попередній перегляд за цим посиланням ...
Сем Холдер

Гмммм, посилання працює для мене, навіть якщо я копіюю / вставляю його в інший браузер. Пошук книг у Google за ACHATZ POPCORN повинен підняти його.
йоссар

Я додав основи рецепту. Я не був впевнений, чи підходить це місце для сайту. Чи повинен я розміщувати тут чужий рецепт, а не просто зв’язувати, чи це нормально, оскільки рецепт вільно доступний в Інтернеті? Я можу видалити, якщо потрібно.
йоссар

4

Вживання кукурудзяного зерна може бути занадто буквальним. Що вам справді потрібно - це аромат кукурудзи та вершкового масла. Масляний аромат слід легко включити, використовуючи справжнє масло, хоча ви можете використовувати очищене масло. Для кукурудзяного аромату я б спробував використовувати трохи смаженої кукурудзи. Свіжий був би ідеальним, хоча ви, мабуть, могли піти з замороженим.

Це звучить як інтригуюча страва. Повідомте, коли ви знайдете вдалу техніку.


2

я роблю желейний ганаш для макаронів; теплового крему і желе до тих пір, поки поверхня не розчиняється, охолоджується, змішується, проціджують. Мені знадобився певний час, щоб розробити, як настояти ці маленькі присоски, але аромат хронічний.


1

Налагодження ароматизації молока як дуже типовий підхід, який використовує Гестон Блюменталь, щоб отримати дуже схожий ефект з тим, що ви маєте після цього, я б неодмінно спробував це. Він робив це багато разів у своїй серії " Хестонські свята ".


1

По-друге, міобріан, ви можете краще отримати аромати кукурудзи та вершкового масла, що додаються до вашої суміші окремо, особливо якщо у вас є проблеми з квасолею. Я також би другий запит на оновлення, як тільки ви знайдете рецепт, який працює, це звучить дуже добре.

Ви можете поглянути на омоніння, просто на матеріал, який поставляється в банках - він має смак кукурудзи, де аромат більше нагадує макову кукурудзу, а не солодку кукурудзу (якщо це допоможе, я отримав цей аромат із білого омрія). З додаванням солі та масла на смак він дуже схожий на попкорн, а текстура м'яка і крохмалиста (це мені нагадує картоплю) - і вам може бути легше витягнути аромат або потрапити в пант-котту чи пети -дружна текстура.

Також можуть бути способи отримати кращий смак від нагрівання справжнього попкорну - цей рецепт використовує гарячі вершки (з сіллю і цукром), щоб запекти попкорн, можливо, зайві жири (порівняно з молоком) або зайве тепло, або просто інша пропорція , може дати більш сильний аромат. Цей рецепт занурює попкорн з водою, маслом і сіллю; цей тисне м'які частини розмоченої, розім’ятої попкорну через ситечко і додає ці м'які тверді речовини назад, хоча у вашому випадку ви не хочете текстури, але все одно можете змішайте їх для отримання густішої та трохи більш ароматної рідини. Якщо ви стурбовані несмаком аромату масляного масла, ви можете використати очищене масло, щоб засипати кукурудзу.

Крім того, ви можете шукати ароматизатори або екстракти, які вони використовують для виготовлення цього виду цукерок - він може бути спеціалізованим, але це може бути не дорожче, ніж купувати кілька мішків із зелено-попкорнових зерен для експериментів та приготування. Я бачив цей екстракт попкорну , він виглядає просто, але я думаю, що масло і сіль можна додавати окремо. ця компанія, Amorelli's, має як екстракт, так і пасту з ароматом попкорну з солоним маслом. У будь-якому випадку, ви можете подивитися самі - справа в тому, що ці продукти існують

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.