Чи може нектар агави замінити медом при випічці?


9

Єдиний підсолоджувач, закликаний у рецепті хліба, який я хочу використовувати, - мед; чи можна замінити 1/3 склянки нектару агави на 1/3 склянки меду, не скидаючи пропорцій рецепту? Коли я використовую нектар агави як замінник меду в рецептах заправки для салатів, я, як правило, використовую нектар агави, ніж мед, який вимагається, тому що нектар агави солодший, ніж мед, але я не відчуваю впевненості робити те ж саме у випічці.

Відповіді:


15

Ви можете використовувати нектар агави замість меду або цукру, якщо трохи змінити свій рецепт, зменшивши кількість рідини. Нектар агави має більше води, ніж мед, і він солодший, ніж мед (близько 50% солодший).

Медова фруктоза: 41%, глюкоза: 36%, вода: 18%

Нектар агави Фруктоза: 53%, Глюкоза: 15%, Вода: 25%

Як вихідний пункт для модифікації рецепту, зберігайте фіксовану кількість води, використовуючи менший нектар агави, ніж мед (кількість агави = 0,72 кількість меду). Також страви, виготовлені з нектару агави, стануть коричневішими швидше, ніж страви з медом через більший вміст фруктози в агаві. Почніть перевірку трохи раніше.


4
+1 - Це підтверджує те, що мені розповів експеримент. Якщо ви використовуєте 1-1, ви отримуєте пустелі, які не витримають свою форму під час випічки. Потрібно вживати трохи менше агави, ніж мед.
Андрес

5

Якщо ви робите якийсь рецепт швидкого хліба чи булочок, вам слід добре. У мене ніколи не було жодних проблем, і я не можу зрозуміти, чому це мало б значення, крім солодкості. Нектар агави здається мені трохи тоншим, ніж мед, так що, ймовірно, означає, що відношення цукрів до води є нижчим; однак це не означає, що це обов'язково менш солодко, і, як ви кажете, мені здається трохи солодшим (здебільшого тому, що йому не вистачає тієї задньої частини горла, яку має мед).

Якщо ви робите щось, що вимагає надзвичайної хімічної точності, я гадаю, що може виникнути проблема, але тоді мед по всій карті змінюється по щільності та смаку. ( редагувати - я щойно помітив слово "хліб" у вашому запитанні - якщо це хліб з дріжджами, я був би приголомшений, якщо ця заміна взагалі матиме значення; це така невелика кількість.)


1

Я використовував агаву в рецепті дріжджового хліба в своїй хлібопічці. З невеликою кількістю необхідного меду (1, 3/4 ст. Л.) Я міг би замінити рівну кількість агави з ідеальними результатами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.