Приправа чилі для маленьких дітей


8

У нас є трирічний малюк, який не є фанатом гострої їжі. Вона не любить тепло будь-якого типу і не любить сильних ароматів. Як ми можемо приправити чилі з індички, щоб зберегти її щасливою та все ж зробити її смачною для дорослих?

Відповіді:


10

У вас є чотири негайні варіанти, як я це бачу:

  1. Злегка приправити чилі, вийміть порцію для своєї дитини, а потім приправте решту на свій смак
  2. Злегка приправити чилі, потім подайте його з додатковими супроводами, щоб налаштувати його на свій смак (наприклад, гарячі соуси)
  3. Приправити чилі за своїм смаком, але подайте його з чимось, щоб допомогти розрізати смак для дитини (сир, сметана, змішайте в крихті кукурудзяного хліба, рису, додаткової квасолі, меду або цукру)
  4. Суміш 2 & 3.

Я взагалі йду з або №2, або №4, якщо готую для великої натовпу.

... довгострокове рішення - намагатися повільно регулювати ароматизацію чилі, поки дитина більше не сприймає аромат. Але пам’ятайте, у кожного різні смаки, і наші смакові рецептори з часом змінюються… дитина може зараз бути чутливішою до гіркої чи гострої їжі, але зможе навчитися їм насолоджуватися у майбутньому. (Я особисто зараз люблю гостру їжу, коли я не був дитиною ... але все одно ненавиджу гірке)

Ви можете спробувати зробити кілька варіантів і побачити, чи може бути певний смак, який заперечує ваша дитина, щоб ви могли налаштувати. Я припускаю, що у вас є правило "ви повинні спробувати принаймні один прикус", і не приймаєте характер "мені не подобається (що завгодно)".


1
Моя мама зробила 1., коли ми були дітьми. Вона додала спеції для аромату, а не тепла, потім розділила 1/3 для дітей і зробила решту пікантною. Ми тоді, як ми постаріли, змішали два, щоб зробити середній, поки ми всі не захотіли гарячого.
vwiggins

5

Аромат чилі не обов’язково означає тепло, є сорти, які м'які, але не додають тепла. Порошок чилі в більшості місць продається середнім сортом тепла, але ви можете використовувати будь-який мелений чилі. Паприка - це порошок чилі, як і мелений чиліс будь-яких сортів, таких як анчо, чипотле, табаско, перець угорського воску тощо. Отже, ви можете приготувати чилі з будь-якого, що вам подобається. Ви також можете додати чилі цілими, а потім витягнути їх, не порушуючи шкірку, що надає аромат без тепла

У мене теж 3 1/2 року, така ж проблема. Але він любить чилі! Я використовую невелику кількість паприки або іншого м'якого чилі і додаю інші ароматичні шари, як багато кмину та мого секретного інгредієнта - чайну ложку несолодкого какао-порошку. Вони створюють ароматний чилі без тепла.


1
+1 Для какао-порошку в чилі. Трохи кориці теж дуже цікаво. Я використовую 4-5 різних сортів цілих сушених перців у своєму чилі. Це дуже складний аромат, але зовсім не гострий, і мені доводиться кидати в деякі консервовані чіпотлі, щоб трохи підсипати пряність для себе.
Собачатіна

Шоколадні чіпси як топінг теж трохи допомагають. Як я сумую за Chili My Soul ...
Джошуа Дрейк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.