Нове для приготування варення - чи потрібно мені?


8

Я виробник варення з початком, і досвідчений член ради. Я хочу зробити цей рецепт варення без пектинів ; але ось питання: в англомовних джерелах будь-який рецепт варення відповідає інструкціям щодо консервування.

У Туреччині (звідки я родом і зараз живу) процесу консервування гарячої води для ванни не існує, і кілька людей в Інтернеті вказали на те, що цей процес не існує за межами Північної Америки (хоча я не впевнений, наскільки це правда є). Я хотів би точно знати причину, але ось моє питання.

Я хочу зробити згадане вище варення в 1 , покласти їх у свіжоочищені банки (у посудомийну машину), поставити мої в холодильник і подарувати трохи своїм друзям та родині.

Чи буду я ризикувати людьми, які їдять варення? Якщо ні, то як довго варення триватиме в / з холодильника?

Дякую за допомогу.


1
Процес консервування, безумовно, існує за межами Північної Америки. Вона надзвичайно популярна в Болгарії, де є кухня, дуже схожа на турецьку.
румчо

Можливо, мені потрібно також уточнити в своєму запитанні - я говорю про процес консервування тут: pubs.ext.vt.edu/348/348-594/348-594.html
t до t

Так, це нормальне значення консервування. Це потрібно для консервування варення, соління тощо. Це те, що бабуся щоліто робить зі своїми продуктами.
румчо

Консервування @rumtscho робиться по-різному в різних місцях.
1313

Я британка, і раніше робила варення. Я ніколи не чув про "консервування" варення, тому воно повинно бути добре.
EM-Creations

Відповіді:


7

Якщо ваше варення має принаймні співвідношення 1: 1 (1 кг цукру на кг фруктів) або більше, ви не повинні цього робити. Тоді воно настільки надзвичайно солодке, що бактерії не можуть жити в ньому.

Якщо у варення менше цукру (популярні 1: 2, іноді зустрічаються 1: 3), то вам доведеться або можна, або зберігати в холодильнику і споживати протягом декількох днів, як і будь-яка інша варена їжа. Інакше, ви колонізуєте бактерії у варенні, і в якийсь момент деякі з них виявляться патогенними і спричинять якесь неприємне захворювання у того, хто їсть варення.

Консервування - це процес, при якому варення закривається проти будь-яких нових бактерій (тому вам доведеться закривати банку герметично), а потім нагрівати достатньо, щоб більшість старих бактерій були вбиті. Після консервування ви можете тримати закриті банки при кімнатній температурі без появи нових бактерій.


1
Велике спасибі - можливо, це є причиною того, що всі рецепти варення по-турецьки, які я бачив до цих пір, мають співвідношення принаймні 1: 1. Що для мене трохи не суттєво, тому що я вважаю, що більшість джемів тут занадто солодкі, і я хотів би зробити більш низькі версії цукру.
t до t

@ttothet ще одна причина полягає в тому, що турки відомі тим, що люблять свої солодощі :) Але так, вони б почали консервувати в меді та пізніше цукрі через брак інших засобів, мабуть, давно так само, як англійці та голландці серед інших почали зберігати в сіль.
jwenting

@jwenting - дякую! :) турки справді народжуються з солодким зубом, але з дитинства я ніколи не вживав турецьких десертів (я б відмовився їсти баклаву, коли був дитиною). дайте мені фруктовий пиріг, який не такий солодкий, і я добре їхати :)
t до

4

Причина, чому ми «можемо» речі, - це не допустити псування. Це дозволяє зробити кілька партій чогось (наприклад, варення), а потім зберігати його на полиці, не охолодженій протягом тривалого періоду часу, поки ви не будете готові відкрити банку. Тим не менш, коли ви нарешті відкриєте це, ви впевнені, що велика більшість бактерій були вбиті на початку процесу, і немає нових бактерій, які б зіпсували ваш продукт

Так, ви можете зробити варення, а потім пропустити "процес консервування", але ваш стартовий продукт матиме коротший термін зберігання (дні?). Я не знаю, що таке термін зберігання, тому я дозволю, щоб хтось із більшим досвідом передзвонив на цьому.

Отже ... це насправді не відповідає на ваше запитання. Але в мене є ще одна пропозиція. Якщо ви хочете приготувати варення, і ви хочете пропустити процес "консервування" / дезінфекції, google на щось, що називається "варення з морозильної камери" . Замість того, щоб використовувати процес консервування для знищення шкідливих бактерій, ви використовуєте морозильну камеру для зберігання свого продукту. Мій тесть це робить, і варення прекрасно працює. Принаймні, це змушує вас почати робити варення, тоді як ви вирішите, чи варто "консервування" вартих зусиль.


Дякую. Основна причина, яку я хочу уникнути консервування - це відсутність необхідних інструментів та видів баночок. Рецепт варення з морозильної камери вимагає пектину, який також недоступний, ви думаєте, я можу заморозити і без пектину?
t до t

Так, побачити це дуже випадковий рецепт я просто гуглі: recipes.sparkpeople.com/recipe-detail.asp?recipe=549489
talon8

2
пектин діє не як консервант, а як загусник. Товщина походить від співвідношення цукор / пектин, тож якщо ви маєте намір додавати менше цукру, факт, що ви не можете додати пектин, не буде проблемою
Кейт Григорій

@KateGregory - дякую за пояснення, що це таке. на жаль, його немає в супермаркетах. Я бачив це в Інтернеті у оптового продавця, який продає його на суму, якої вистачить пектину на 10 мого життя. :)
t до t

не хвилюйтесь, більшість фруктів все одно містять пектин. Порівнюючи рецепти, пектин у пляшках здається в основному способом додати більше цукру до тієї ж кількості фруктів.
Кейт Григорій

3

Я в США і роблю варення, не використовуючи метод стерилізації тиску, а радше метод інверсії старого стилю. Вам все одно знадобляться банки з кільцями і кришками ( Приклад ). Я вимиваю банки в гарячій воді, а потім тримаю їх у теплій духовці, трохи занадто гарячої на дотик. Тримаю кришки і кільця в окропі, роблячи варення. Коли воно буде готове, дуже гаряче варення переходить у гарячі банки, вершини банок витираються чистими, кришки накручуються щільно, а банки перевертаються мінімум на кілька хвилин. Потім поверніть його правою стороною вгору і дочекайтеся, коли кожна банка запечатається

Тепло вбиває бактерії, і якщо в ньому достатньо цукру та кислоти, зберігає його в безпеці. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕ ДЛЯ НЕЙМА / ДЖЕЛИ КАННІ! Варення є безпечними місяцями, доки вони не закриваються та залишаються герметичними. Після їх відкриття я зазвичай їх охолоджую.

Якщо банки будуть занадто гарячими, варення вибухне з банки, потрапить на варення, і воно не закриється. Але все потрібно бути гарячим, тому бактерії вбиваються. Новіший спосіб стерилізації тиску вважається більш безпечним, і єдиний спосіб заборонити не застрягати предмети.


1

У молодості моя мама робила величезні партії джемів та желе. Для ущільнення їх на зиму вона не використовувала процес консервування. Натомість вона використовувала пляшки з простим крученням у кришках. Пляшки були стерилізовані в окропі. Потім їх виймали з гарячої води щипцями і наповнювали розпареним гарячим варенням або желе-сумішшю. Вона поставила їх на прилавок, щоб на короткий час охолонути, накрившись тканиною .... але зовсім не дуже довго. Коли банки ще були досить гарячими, вона налила б шар розплавленого парафінового воску поверх желейної суміші, яка починала встановлюватися. Це герметизувало банку від забруднень. Після затвердіння воску вона скручується на кришках і зберігає безліч баночок джемів і желе на полицях у прохолодному підвалі.

Коли хтось пішов використовувати свіжу банку або варення, віск був просто розламаний на шматки і вилуплений з банки. Я пригадую, що рідко можна було знайти в підвалі баночку з полиці, яка погано зіпсувалася.

Чи досі люди досі використовують метод воску?


1
Ви не можете «запечатати банку від забруднення», оскільки кілька видів бактерій є облігатними або факультативними анаеробами. У цьому і полягає вся суть процесу консервування під тиском. Це, можливо, було "в основному безпечним", але гарантується лише стерилізація в банку .
Ааронут

гаряча заливка з парафіновим ущільненням тепер вважається менш безпечною, ніж кип'ятити банки з гумовими кільцями, щоб усунути будь-які бактерії, які були, поки ви наповнювались, а також не випускати нових.
Кейт Григорій

0

Я живу в Туреччині, і моя няня показала мені, як вони можуть у киплячій воді. По-справжньому просто для джемів та овочевих соусів. У вас є стерильні банки і кришки (повторно використовуються зазвичай). Потім ви кип'ятите їх у воді від 40 хвилин до години.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.