Рецепт поп-льоду з використанням яєчних жовтків двома різними способами


2

Кілька днів тому я почав читати про рецепти фруктового морозива. Пошук цього я дізнався про два сорти рецептів з використанням майже ідентичних інгредієнтів, щоб зробити вершкове popsicle.

Перші рецепти використовуються:

цукор, жовтки, молоко, важкі вершки

1) Збити жовтки і цукор до ущільнення і бледіння . Потім помістіть молоко і важкі вершки на середній вогонь (не кип'ятити). Потім додати 1 чашку молочної суміші в суміш яєчних жовтків і збити; Потім помістіть це в молочну суміш, щоб приготувати збивання весь час, поки не буде готово.

Другі рецепти використовують:

цукор, жовтки, молоко, кукурудзяне борошно

2) Змийте цукор, молоко та кукурудзяне борошно. Додайте молоко поступово і збийте до тих пір, поки інгредієнти не розчиняться, а потім збийте в жовтках . Готуйте до готовності.

Чому в першому рецепті ми збиваємо жовтки з цукром, а за другим рецептом ми їх просто вмикаємо? Я хотів би знати логіку цього і який рецепт кращий для кінцевого результату.

Відповіді:


5

Тому що рецептори письменників звикли до цих методів - серйозно.

За словами Гарольда Макгі, в його « Про їжу і приготування їжі» (переглянуто) биття яєць і цукру, поки вони не бліді - або навіть поки вони не згустяться - корисно лише для вказівки, що цукор повністю розчинений. Інакше це не вплине на результат рецептів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.