Петрушка: плосколиста або кучерява?


8

Як дізнатися, чи слід використовувати петрушку плосколистого або кучерявого листя? Мене найбільше цікавлять їх використання в якості інгредієнтів, але вказівки щодо використання в якості гарніру також вітаються.

Відповіді:


17

Плоский листок (його також називають італійською петрушкою) і кучеряву петрушку можна вживати взаємозамінно, але більшість кухарів віддають перевагу плоскому листу, оскільки він зазвичай має більш чіткий смак. Це буде залежати від вас і ваших уподобань.

Кучерява петрушка надає більш унікальний і візуально цікавий вигляд, коли ви говорите про гарніри, але покласти гілочку петрушки на тарілку - це те, що можна було б назвати «нефункціональним» гарніром. Окрім додавання трохи зеленого, це не виконує ніякої мети, оскільки дуже мало людей, яких я знаю, попсують його у рот і з'їдять. Краще посипати подрібненою петрушкою або травами, які можуть допомогти посилити / підкреслити смак.

Кучерява петрушка також візуально приваблива, використовувана в салаті з петрушкою, знову ж таки завдяки зубчастим краям.

Зазвичай я використовую плоский лист, якщо такий є, а потім кучерявий, якщо плоский лист недоступний. Ні в якому разі (за винятком випадків, коли вам просто потрібен шматочок зеленого пилу) я не рекомендую використовувати суху петрушку. Висічки з нижньої сторони вашої газонокосарки, мабуть, мають більше смаку. Те ж саме стосується і сушеної цибулі.


Я вважаю, що суха петрушка просто органічно має досить гарний смак. Не впевнений, що вони з цим роблять, але зелений там, де кожна інша сушена петрушка, яку я бачив, - переважно коричнева / жовта.
ceejayoz

Хтось бачив чи чув про марку "Litehouse" із заморожених трав? Нещодавно моя знайома розповіла про них, і вона подумала, що вони мають набагато яскравіший смак, ніж інші сушені трави. Це продукт, вироблений у Німеччині, але імпортований через компанію в штаті Айдахо. Вона знайшла їх у магазині в Північній Кароліні, але не може знайти їх локально тут, у Савані, штат Джорджія.
Дарин Шенерт

2

Плоска петрушка більше для південноєвропейської кулінарії і має більш сильний смак.

Кучерява петрушка більше для північноєвропейської кулінарії - зокрема британської кулінарії. Наприклад, ідеально підходить тріска - це соус з петрушки. Він набагато м’якший і менш гіркий у своєму сирому вигляді.


2

Я особисто не можу сказати різницю у смаку.

Я відчуваю, що плоский лист легше подрібнити, але YMMV.

Останнім часом у нас були кучеряві. Ми можемо зберігати це в тому ж склянці, що і кінза (згідно з цими інструкціями ), і легко сказати 2 окремо - що я вважаю дуже зручним.


1

Чесно кажучи, я думаю, що різниця зводиться до текстури. Якщо я не готую її, я завжди використовую плоску петрушки, оскільки мені здається, що кучеряве дуже суворе, грубе відчуття рота.

Крім цього, я не думаю, що це має значення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.