Чи безпечно їсти грудку Джемона, яка виросла якась цвіль?


9

Грудочка Джемона в моєму холодильнику виросла білою цвіллю. Чи безпечно їсти, якщо я вишкреблю всю цвіль?

Редагувати: це біла пліснява, того типу, що росте на сирі Камамбер, або так воно і з’являється. Не зелена або чорна цвіль.

Відповіді:


8

Тільки для вашої інформації. Іспанська шинка може щоразу пліснявити, оскільки процес затвердіння не зупиниться. І точно можна їсти після очищення маслом. У всій цій шинці є цвіль, але перед її продажем вони також очищають її маслом або жиром. Переважно клієнт цього не бачить, але іноді через вологість або якщо жарко, це може з’явитися знову, але це не є проблемою для здоров’я (це точно так само, як і з сиром.


4
"Цвіль: на цілих шинках може з'явитися тонкий шар цвілі. Ця пеніциліноподібна цвіль абсолютно нешкідлива. Її можна видалити чистою вологою ганчіркою або ганчіркою та оливковою олією ... Біла плівка: це може бути видно на зрізану поверхню цілих або без кісток шинок. Просто відріжте ділянку плівкою та відкиньте знебарвлену скибочку ". - LaTienda, постачальник іспанської їжі +1, щоб встановити нас прямо
Jolenealaska

2

Суха отверждаемая свинина залежить від вироблення специфічних форм, і їх потрібно зберігати в прохолодному середовищі. Якщо ви живете десь гаряче, звичайно, поставте його в холодильник! Як ви думаєте, як люди виробляють сушені на повітрі літо або в теплі умови?

В’ялене м'ясо легко визначити як відірване, оскільки воно буде погано пахнути, або почне розвиватися або в зеленій, або в чорній цвілі, і в цьому випадку його погладжують.

Щасливчик. У вас чудовий іспанський Джамон, і я заздрю. Понюхайте його, якщо він добре пахне, виріжте форму і насолоджуйтесь.


Якщо охолодити шинку, вона загниє. Ідеальна температура - 15 або 20 ° C. Холодніші, більш вологі, в цьому конкретному випадку гірше, ніж тепліше і сухіше.
Вінко Врсалович

На жаль, я живу в Тель-Авіві, який є вологим і жарким. 35 C + 80% вологість не рідкість для липня.
Електромонах

Ну, ви купили шинку в неправильний сезон. Охолодити його, очистити білу цвіль і їсти її швидко.
Вінко Врсалович

Тут має бути іронія щодо шинки ב – תײַב. Ну добре, בתאבון!
bmargulies

1
Я роблю висушену на повітрі шинку вже кілька років, і зовні, і восени, і взимку, а в інший час року весь процес роблю в окремому чилері. Я не розумію ваш коментар щодо холодильної установки, що викликає гниття. Чи мали у вас досвід з цим ?? Вінко прав, хоча ти повинен його з'їсти.
нуну

1

Якщо ви маєте на увазі сушену шинку Джамон , то я б сказав «ні». Як правило , якщо м'ясо пішло досить далеко , нічого незвичайного , щоб виростити на ньому, я кину його. На кожен шматочок насту, який ви бачите, напевно, на 10 мільйонів більше, чого ви не маєте.

Сир, навпаки, я весь час відрізав плісняві шматочки.


2
Цвіль нормальна на Джамона. Це пеніцилінова цвіль; це нешкідливо і є частиною процесу.
Jolenealaska

1

Я не знаю про те, безпечно це чи ні, але те, що я можу вам сказати (якщо справді ми говоримо про сушеній шинці), що для того, щоб виростити цвіль, вам довелося неправильно обробляти її.

В'ялена шинка ніколи не повинна охолоджуватись в холодильнику (найчастіша причина, що на ній виростає цвіль), зберігати її в пластиковій упаковці або що-небудь, що збільшує вологість або знижує високу температуру.

Якщо ви живете в гарячій країні, купуйте меншу кількість і зберігайте її в найкрутішому не охолодженому місці, яке є у вашому будинку. Гарячі температури зроблять його швидше висихаючим, але він не буде рости цвіллю або іншим чином псуватися. Якщо це взагалі можливо, повісьте його замість того, щоб ставити його на тарілку чи полицю.


Річ у тому, що я купив його в Барселоні. Там, де я живу, ти не можеш придбати належну шинку. І так, я живу в гарячій країні.
Електромонах

2
Справа в тому, що ви не можете його охолодити, або це трапиться з вами, незалежно від обставин, шинка не подумає "о, я не вирощуватиму цвіль, тому що бідний Електричний монах поїхав мені аж до Барселони, щоб придбати мене! ' :-) У будь-якому випадку, поки ви вирішите, чи будете їсти решту або викинете її, виріжте форму і вийміть її з холодильника, якнайшвидше.
Вінко Врсалович

2
До речі, згідно з цим cocina.comohacerpara.com/n2089/… ви можете помити шинку сумішшю солі та води, і вона буде готова до вживання в їжу. Тут eljamon.com/espa%C3%B1ol/cerdoblanco.htm , там сказано, що у великій кількості їсти не бажано, але ще можна очистити її маслом або водою, доки ми говоримо про ціле нога, а не скибочки.
Вінко Врсалович

1
Нарешті, якби я поїхав у подорож і любив шинку із пристрастю, я особисто ризикнув би пройти тестування після чистого, я, можливо, не захворів. Не кажучи, що ви повинні зробити те саме :-). Принаймні, з розшуку, який я робив, більшість згадує, що біла цвіль на нозі просто потребує чищення маслом або водою, доки вона не є надмірною.
Вінко Врсалович

0

@Daniel У жодному разі!! цвіль - це природне явище в іспанській шинці, а інші лікують м'ясо, виліковують природними методами і не мають шкідливих консервантів. Просто збити його з сумішшю оливкової олії та трохи солі, і це абсолютно безпечно їсти.


Я сумніваюся, що будь-яку цвіль добре вживати в їжу, тому трохи конкретніша відповідь буде вітатися. Зверніть увагу, що ви відповідаєте на 7-річне запитання, тому будь-яка відповідь цього пізнього дійсно повинна була б внести щось нове - тим більше, що відповіді тут суперечать одна одній.

0

Не потрібно викидати це, що цвіль є частиною природного процесу затвердіння. Просто витріть форму з дівочою оливковою олією і подрібніть.


-2

Ні. Так, я знаю, це боляче. Але річ у тому, що форми не можна повністю визначити візуальними засобами. А забруднення однієї частини означає, що вся справа має спори, вони просто не виросли достатньо, щоб бути помітними. Деякі форми є досить токсичними. Настільки чудовий, як може бути іспанський хамон, і особливо якщо це пишний джемон Iberico, він насправді не варто ризикувати. Кинь його і рухайся далі, Вибач.


2
Справа в тому, що багато сайтів, пов’язаних з Джамоном, кажуть, що для Джеймона розробити шар цвілі нам цілком природно і абсолютно нешкідливо ...
Electric Monk

Це може бути справа @Electric Monk, але я все одно ніколи не буду радити комусь їсти плісняве м'ясо.
hobodave

Існує різниця між цвіллю на шарі жирової шкіри та цвіллю в м'ясі. Звичайний холодильник повинен бути більш ніж сухим. Хороший спосіб її зберігання, якщо у вас є лише грудочка або шматочки, загорнутий на кухонний папір. Ніколи не загортайте його пластиковою плівкою. Ще одна проблема може бути надмірно вологим шинкою. Якщо доторкнутися до нього, ви відчуваєте що-небудь схоже на дотик до сирого м'яса, то наступного разу вам слід отримати кращий в'ялений шматочок.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.