Як я повинен очистити цей безлад на дні моєї вок?


3

Я використовую мій вок близько року, і нещодавно в нижній частині поверхні приготувалася патина.

Messy looking wok

Я намагався дотримуватися інструкцій з догляду, як я можу, з обережністю, щоб витирати його після використання, і тільки очистити його очищувальною рідиною, коли він дійсно забрудниться. Якщо я повинен очистити його вниз я зазвичай витираю деяке масло над ним під час нагрівання дуже м'яко, щоб "повторно покрити" вок. Я не знаю, якщо це типовий порядок догляду за воком, але я слідую за керівництвом по догляду, який прийшов з цим конкретним воком.

Вок виготовлений з чавуну, і продається Le Creuset, інформація тут .

Патина поступово стає помітнішою з часом, але вона не лущиться, її не можна легко видалити за допомогою промивання та / або миючої рідини. Це не надає будь-якого негативного смаку в приготуванні їжі, так що він не змусив мене його використовувати.

Хто-небудь знає, що це таке, і як найкраще його видалити?


Я бачив, як люди використовують цеглини, щоб очистити свої роботи. Можна спробувати це
elssar

1
Патина, яка «не лущиться, не може бути легко вилучена шляхом очищення та / або миття рідиною.
TFD

Чи може це бути ... не патиною, а відсутністю патини, де кисла їжа знищила приправу?
rackandboneman

Відповіді:


4

У такому посуді очікується патина. Навіть веб-сайт Le Creuset обговорює його за цим посиланням:

http://www.lecreuset.co.uk/Help-Advice/Care--Use/Care--Use-Cast-Iron-Satin-Black-Enamel/

Не намагайтеся видалити його. Це ознака витриманої каструлі і допомагає, не боляче.

Якщо ви дійсно відчуваєте необхідність спробувати видалити його, Le Creuset робить чистіше для їх посуду емалі ви можете спробувати. Ми використовували його на наших горщиках, і він працює досить добре.

http://www.crateandbarrel.com/le-creuset-enameled-cast-iron-cookware-cleaner/s242309


Я не розглядав можливість того, що фарбування було добре, але ви абсолютно праві; з вашого посилання: "Дозвольте коричневій чорній патині будувати над поверхнею для приготування їжі, оскільки це значно підвищує продуктивність та готовність продуктів з поверхні". Так що я просто залишу її там, де вона є.
Andy F

2

Кілька років тому я приготував на друзях Le Creuset, але він має тефлонове покриття. Впевнений ваш не?

Якщо воно є голим металом, то зміни кольору та накопичення вуглецю є нормальними, особливо в області, яка отримує найбільше тепло.

Очищення буде відповідно до вашого wok / протоколів чавуну-залиште його гарячим і сухим і злегка змазаним маслом- але шукати нові не бажано.

Так вибачте, немає порад, як видалити знаки, але якщо ви дозволите воку дозріти без агресивного очищення, це зрештою знову стане красивим темним (але ніколи не виглядає новим)


1

У мене один з цих woks, інтер'єр - чорна емаль. Я впевнений, що багато людей будуть стурбовані цим рішенням, але воно працює.

Я використовую пристрій для чищення духовки Easy Off. Просто розбризкуйте його і почекайте 1/2 години або близько того, потім використовуйте стару зубну щітку, щоб видалити нагромадження, і вимийте її дуже добре.

Це не зашкодить емалі. Я використовую його ззовні теж, щоб видалити запечений на речі. Для вашої роботи це займе всього пару бризок. Виходить як новий.

Це видалить будь-яку приправу. Не зовсім потрібна на емалі.

У мене є принаймні десяток штук LC і використовую цей метод весь час і завжди мав чудові результати. Просто чистіть дуже добре, перед використанням.


0

Його важко сказати з картини, точно що поверхня wok, та вебсайт не дає багато допомоги будь-який. Здається, що він покритий чимось; Le Creusset, здається, робить емалеві і тефлонові антипригарні покриття. Обидва ці покриття є поширеними і забезпечують неприлипаючу дію, але не працюють дуже добре для смаження з високою температурою, яка традиційно виконується в сталевій каструлі без покриття. Якщо ви впевнені, що це патина, на поверхні, і що поверхня не пошкоджується, ви повинні бути добре готувати на ній. Можливо, ви могли б обережно використати скотч-бріт, щоб видалити залишок, але я б зробив це тільки, якщо каструлю було покрито емаллю, і ще дуже ретельно. Насправді, я б радив не намагатися видалити залишок, а замість цього запам'ятати використання досить ліберальної кількості олії, і попередньо розігріти нафту перед додаванням їжі в каструлю.

Традиційні сталеві ваки можуть, як уже згадувалося, очищатися різким абразивом, таким як пісок або камінь. Я б не рекомендував обробляти каструлю таким чином, якщо ви не хочете ризикувати зачисткою покриття.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.