Які частини ягідної цибулі я повинен використовувати в салаті з макаронами?


3

У рецепті, який я отримав ( приготування здорової думки , сторінка 211) для салату з макаронами, вказується як інгредієнт весняний лук ( зелена цибуля / цибуля ), але не вказано, яку частину використовувати. Чи варто використовувати довгі стрункі зелені верхівки, маленьку білу цибулину чи обидва?

Відповіді:


9

Використовувати обидва - це добре. Я б зарезервував частину зеленого кінця, щоб посипати зверху для презентації. Біла частина є сильнішою, тому ви можете додати її за раз.


1

Добре, якби я був ти, я б скуштував обидві частини цибулі весни і вирішив, що найкраще буде працювати з твоїми іншими ароматами, ти виявиш, що вони мають помітну різницю у смаку та текстурі. Я б пішов із зеленою частиною 99% час


0

Ви також можете використовувати цибулю-лук замість весняної цибулі. Зелене листя ярої цибулі в основному використовується для гарнірування макаронних салатів.

Я часто вживаю цибулю з наступних причин.

  • Цибуля-лук менш сильний за ароматом цибулі
  • Цибуля ріпчаста має менший виражений смак цибулі
  • Менша сума потрібна

Звичайно, обидва мають свій характерний смак, і якщо ви хочете, щоб ваша страва мала аромат весняної цибулі, то забудьте про цибулю-лук. Ось, що я згадав, більше стосується точки зору гарнірування / презентації.


0

Можна використовувати всю цибулю, але мені подобається «весняний» смак в зелені, тому я використовую три частини дрібно нарізаної зелені на одну частину білого.


0

Можна використовувати весь пружинник, крім кореня.

Білі частини зазвичай більш сильні на смак, але мають більш ніжну текстуру. Зелені частини мають більш приглушений аромат, але трохи більш чіткі.

У старих весняних цибулин кінчик зеленої частини може стати або кульгавим, або сухим, і гірким, але решта, як правило, все ще буде корисною.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.