Що вказують яйця з двома жовтками?


9

Вперше я побачив курячі яйця з двома жовтками.

Вони вказують на особливий вид курей?
АБО Особливий вид зерна, що подається до курки?
АБО Якась наукова процедура, яка змушує курей виробляти такі яйця?

Чи безпечні для вживання такі яйця?

Відповіді:


15

Яйця з подвійним жовтком є ​​результатом аномалії в процесі генерації яєць в курці.

Вони можуть траплятися у будь-якої породи курей, на будь-якому кормі. Це результат одночасного генерування двох яєць, а потім інкапсульованих в одну оболонку. За словами My Pet Chicken , це трапляється частіше з молодшими курами.

Я не знаю жодного процесу, щоб навмисно виховувати яйця з подвійним жовтком, але це не означає, що такого не існує.

Їх безпечно їсти, хоча вони можуть бути візуально приголомшливими.


5
Як близнюки у людини?
Водолій_Гірл

2
У широкому сенсі, так, схоже на ситуацію, яка, можливо, може призвести до братніх близнюків у людини. У кожного виду є багато факторів, і ссавці та птахи в деталях сильно відрізняються - наприклад, вся штука.
SAJ14SAJ

4
Рідко я (несвідомо) купую цілу коробку яєць з подвійним жовтком, тому мені здається, це не завжди випадково. Чи можна це якось спонукати? Я не пам'ятаю нічого конкретного про ці скриньки, але, може, ти знаєш?
jkadlubowska

@jkadlubowska Якщо у вас є достатня кількість яєць, їх можна відокремити, запалюючи яйця ...
SAJ14SAJ

1
Те, як я це чув від бабусі, це свідчить про дуже ситних, здорових курей. Це було дуже бажано, і кури, що їх регулярно відкладали, були серйозним вихвалянням. Такі яйця також вважалися більш цінними, оскільки вони містили більше жовточної речовини.
СФ.

15

Курка у віці від 20 до 28 тижнів має стовідсоткові шанси відкласти яйце з подвійним ярем. Оскільки всі яйця в коробці зазвичай походять з однієї зграї, а всі птахи в зграї є одного віку, якщо ви знайдете один подвійний жовток, ймовірність знайти більше в коробці велика. Оскільки яєць з подвійними яйцем більший, ніж однояйцевих, якщо яйця класифіковані в коробці однакового розміру, ймовірність їх виявлення зростає.

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-16118149


5

За словами мого викладача з репродуктивної біології в Орегонському державному університеті (Go Beavers!), Фреда Меніно, кури зазвичай відкладають кілька яєчних жовтків (я думаю, що запис становить 9 жовтків, але я можу помилятися), коли вони молоді, до того, як вони повністю репродуктивно компетентні. Певною мірою це є результатом селекційних програм розведення, які ми (люди) використовували для збільшення чисельності яєць, курей, які відкладають у свої найпродуктивніші роки відкладання, що сприяє курам, які розмножуються на початку життя.

Отже, щоб відповісти на питання (питання): Так, це особливий сорт курей, розведений поколіннями для відкладання величезної кількості яєць. Це не особливий вид зерна; хоча дієти комерційних шарів дуже ретельно підбираються для максимального відкладання яєць, це означає лише наближення курей до ідеального харчування для приготування великої кількості яєць. Наукова процедура - це вибіркове розведення для максимального відкладання яєць. Це дуже потужно. Це не "генна інженерія", але дає результати дуже швидко і практикується, оскільки люди розводили тварин для отримання їжі та отримання прибутку.

Яйця такі ж безпечні, як і будь-яке інше яйце.


1
Yes, it is a special sort of hen, bred for generations to lay huge numbers of eggs.Будь ласка, додайте джерела для підтвердження своїх претензій.
Aquarius_Girl

3
Це історія вітчизняної культури тварин. Я не вважаю, що ця вимога є достатньо обурливою, щоб вимагати цитат - насправді вона цілком розумна. Так само, як ми розводимо молочних корів, щоб давати багато молока, кукурудзи давати багато зерна, домашніх курей на кладку розводили, щоб дати багато яєць. Щоденне укладання - це не стратегія, якою займаються дикі птахи!
SAJ14SAJ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.