Як економно зробити домашні суші?


9

Як можна купувати рибу суші, не порушуючи банку? Я знаю, що кухарі та ресторани суші зазвичай купують оптом. Чи є можливість зробити це індивідуально таким чином, який є економічно здійсненним?

Відповіді:


12

Суші не потрібно риби, суші - це стиль приготування рису (рис, сіль, трохи рисового оцту, зрідка - комбу). Поки ви маєте правильну підготовку рису, ви технічно маєте певну форму суші (ви можете просто кинути її в миску з деякими добавками зверху і мати тип суші під назвою чірашизусі).

По-друге, немає такої речі, як риба сорту суші - сорт суші буквально означає, що риба була заморожена протягом 24 годин, щоб убити будь-яких присутніх паразитів. В іншому випадку можна використовувати будь-яку чисту рибу (як завжди, свіжа - краще).

Що стосується приготування суші, то для його приготування можна використовувати будь-яку кількість інгредієнтів, риба спеціально вам не потрібна. Насправді, якщо ви намагаєтеся влаштувати вечірку на суші або просто хочете отримати кілька булочок, це може бути кращим способом, оскільки ви можете використовувати те, що є під рукою. Ось кілька ідей:

 • Консервований вугор
 • яєчня
 • філе лосося (знову заморозити його на 24 години, а потім розморозити)
 • Морква
 • Солодка картопля
 • огірок
 • авокадо
 • імітація краба чи краба
 • креветки
 • тилапія
 • локс
 • вершковий сир
 • кальмари

Коли ви робите це самостійно, ви відкриваєте для себе багато можливостей та шансів експериментувати. Оскільки ви прагнете це зробити на індивідуальному рівні, пограйте трохи. Якщо ви налаштовані на вживання риби, поговоріть з хорошим лічильником морепродуктів і отримайте невеликі порції риби. Якщо вона на 100% свіжа, вбийте чисту і зберігайте протягом 24-36 годин у морозилці, потім розморожте і використовуйте. Не купуйте рибу "сорту суші", оскільки це чистий маркетинг.


1
Хоча поговоріть з вашим рибним лічильником ... Я був у поїздці з колегою, і він запитав про рибу для суші, і, будучи неділею, вони сказали, що вся риба була за день і більше, і не могла ' t рекомендую його вживати в їжу в сирому вигляді, навіть з цілодобовою заморожуванням. (а для тамаго (яйце) я зазвичай роблю підсолений омлет, а не смажене яйце)
Джо

Гарний дзвінок на підсолоджений омлет, я мушу його спробувати!
Метью

Також варто згадати - якщо ви готуєте креветки для використання в суші, покладіть шпажку або подібне між м'ясом і шкаралупою - так, що коли його готують, воно не згортається ... робить його набагато простішим у використанні в рулонах
Джо

11

Більшість лічильників морепродуктів продадуть вам невеликі порції замороженої риби у вакуумі.

Рибу часто заморожують на судні, де її ловлять, і так буде свіжіше, ніж навіть якщо ви купили її на причалі.

Заморожування також знищить будь-яких паразитів і є єдиною необхідною умовою для етикетки "сорт суші". Дивіться це запитання: що саме таке "риба суші"?

Я купую півфунтові порції лосося або тунця. Ви не отримуєте знижку, купуючи їх оптом, але така невелика порція коштуватиме мені лише $ 3 - 5. Півкіло риби зробить багато суші.


-1

Якщо у вас немає гарного джерела свіжої (а я маю на увазі серйозно свіжої) риби, тоді відправте заморожену, або щось на кшталт копченого лосося, що особливо добре поєднується з авокадо або червоним перцем. Ідіть за червоним перцем у банку, тоді життя справді - вітер.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.