Різання мармурової свинини без розпаду


3

У мене свинина, яка швидко нагрівається, потім годинами варилася на плиті в маринаді. Мені подобається вибирати дуже мармурову свинину, тому що вона просто набагато соковитіша. У всякому разі, свинина виходить справжньою приємною, розтопленою у роті текстурою, проблема полягає в тому, що насправді важко нарізати шматочок, не розсипаючись на шматки, тому що він такий м'який. (Так, я зачекав, поки він охолоне до температури кімнати)

Чи є спосіб вирішити це?

Відповіді:


4

Вам потрібен нарізний ніж - дуже тонке, дуже довге, дуже гостре лезо, з куленами. Тонкий (відміряний зверху вниз), тому що вам не потрібен ні викрадення, ні маневреність кухарського ножа, і чим менше металу контактує з м'ясом під час його різання, тим краще. Довго, тому що ви не хочете бачити м'ясо - метал, який контактує, потягне невелику кількість, коли ви будете нарізати шматочки, а зміна напрямку розірве ніжне м'ясо на частини. Чим менше вперед-назад, тим краще, і це означає більш тривалі удари, що означає довший ніж. Кулленс, коли вони "звільняють" лезо м'яса, коли ви нарізаєте: ви зменшуєте площу поверхні ножа, контактуючи з м'ясом, по суті (тому, наскільки вони насправді допомагають, дещо обговорюється.)

Google може бути корисним для "нарізки грудки", оскільки грудничка для барбекю - це подібне ніжне і делікатне блюдо, а дуже активна спільнота барбекю має досвід роботи з різними варіантами нарізки, щоб зберегти шматочки цілими. Є цілий ряд повідомлень на дошці повідомлень і відео з цього питання.


1
"Kullens" - це укорочення kullenschliffs, можливо більш відоме в англійській мові як дуплі - маленькі заглиблені шматочки по краю ножа, як на цьому ножі: messermeister.com/4.5-Inch-Kullenschliff-Steak-Knife
Cascabel

Дякую, @RI! Чудова інформація! Мені також цікаво, чи спрацювала б комерційна м'ясорубка.
pixelfreak

До точки зору @ Jerfromi, я думаю, це також Grantonіноді називають
pixelfreak

3

Напевно, це буде набагато прихильніше до нарізки при температурі холодильника, оскільки желатин, який ви створили з довгого, повільного тушонки, набагато міцніший.

Однак більшість людей вважають свинину, що має ніжну вилку, позитивний результат.


Дякую, тому для уточнення ви рекомендуєте ще більше охолодити його, поки желатин не стане желеподібним, що дозволить краще утримувати решту м'ясної структури разом.
pixelfreak

3
Напевно, це спрацює, але те, що я особисто рекомендую, - подрібнити його двома виделками та насолоджуватися.
SAJ14SAJ

5
Домовились - ви майже можете назвати це "витягуванням" свинини. Цікаво, чи не зачепить це…
ElendilTheTall

@pixelfreak: якщо ви готуєте його, охолоджуєте його, нарізаєте його шматочками, а потім повторно розігрієте, він краще триматиме форму ... якщо ви збираєтесь піти цим маршрутом, може бути краще розрізати його на більш керовані шматки а не обсмажуючи ціле плече (щоб ви могли простіше його охолодити).
Джо

@ Джо, проблема з обсмажуванням його в шматках полягає в тому, що більше поверхні піддається впливу тепла безпосередньо, що призведе до отримання м'яса сушарки, якщо я не роблю sous-vide. Крім того, з мого досвіду правильно різати сире м'ясо важче, ніж різати варене.
pixelfreak

1

Коли ви ріжете його, спробуйте підперти його трохи на одну сторону - скажіть, можливо, кут під кутом 45 градусів чи так - щоб шматок, який ви вирізаєте, не впав із смаженої, як ви ріжете його. Залежно від вашої ситуації, це може потребувати певної винахідливості, щоб вона спрацювала правильно (не скидаючи смаженого на підлогу ...;). Що стосується ножа, який слід використовувати, спробуйте вирізати його дуже гострим, тонким, але широким лезом, довгим, не зубчастим ножем. Ви можете скористатися широким лезом, щоб допомогти перенести нарізку м'яса з нахиленої смаженої форми до тарілки, коли ви закінчите нарізку. Експериментуйте з тим, що робите дуже довгі удари, коли ви ріжете, чинячи дуже невеликий тиск і різаючи лише вперед по ходу, або роблячи дуже короткі удари - знову ж таки, з дуже малим тиском - можливо навіть різанням в обох напрямках. Один із способів може працювати краще, ніж інший, оскільки кожна техніка розжовує м'ясо по-іншому. Це також залежить від ситуації - залежно від того, як мармуроване кожне печене печиво / тощо. Крутний момент / скручування - це те, що м'ясо розпадається, тому вам доведеться пильно стежити за тим, як ваші нарізки впливають на м'ясо - і змінюйте ваша техніка на льоту, як вважаєте за потрібне.

Якщо ширина леза все-таки тягне занадто сильно, коли ви робите свій зріз, то спробуйте скористатися ножем того самого стилю, що тільки згаданий, але з вузьким лезом. Таким чином ваші надрізи не будуть такими ж чистими, але це може знадобитися. Крім того, вузьке лезо також ускладнить перенесення м’яса на тарілку, коли ви закінчите.

Якщо м'ясо настільки дивовижне ніжне, може знадобитися також помістити щось за смаженим, де лезо виходить, коли ви робите надрізи. Для цього завдання буде працювати невелика обробна дошка. Щоб краще пояснити це, подумайте про те, як електричний м'ясорубку в делікатесі підтримує м'ясо в двох місцях. Він підтримує м'ясо на дні, і він підтримує м'ясо дуже близько до місця, де ріжуче колесо виходить з м'яса. Ви хочете якось дублювати це.

Якщо у вас все ще виникають проблеми з перенесенням шматочка м’яса з «нахиленої» смаженої тканини, після її нарізки, спробуйте допомогти своєму ножу дуже тонким і дуже широким металевим ластиком. Для цього поступово нахиляйте шматочок м’яса ножем вгору і полегшуйте ласти під ним, поки не підтримаєте весь шматочок м’яса ножем і ласти - потім перекладіть його на тарілку.

Є хороший шанс, що ви, можливо, зможете успішно використовувати цю техніку, поки м'ясо ще тепле / гаряче (тобто попереднє охолодження не потрібно).

Це звучить так смачно, що ти повинен надіслати мені шматочок!


Дякую! Чудова інформація! Мені цікаво, якби комерційний м'ясорубок добре виконав цю роботу. Хоча, наскільки я знаю, м'ясорубка не «ловить» м’ясо, воно просто дає йому впасти, і це може зламати його.
pixelfreak
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.