Як я обсмажую буряк, щоб легко зняти шкурки?


4

В ідеалі, під час обсмажування буряка, шкурка повинна просто зніматись після їх охолодження. Я, здається, не в цьому хороший: іноді вони чудові, а іноді шкури досить чіпляються. Що мені робити, щоб гарантувати легкий пілінг?


Ви смажите їх непокрито в духовці? Я завжди загортаю їх окремо в алюмінієву фольгу перед обсмажуванням і не маю проблем зі зняттям шкіри пізніше.
Стефано

@Stefano Це, здається, деяким допомагає (також готує їх швидше), але іноді у мене все ще виникають проблеми.
Каскабель

Відповіді:


5

Трюк, який працює для мене послідовно, - помістити буряки в герметичну ємність, поки вона ще гаряча, і дати їм охолонути таким чином, вони продовжують трохи варити, а пара з них не дозволяє шкурі розпушувати. Також очистіть їх від шкірки, поки вони ще теплі, якщо шкіра занадто сильно охолоне, шкірка може знову прилипнути.


так, я погоджуюся дати їм трохи пропарити ПІСЛЯ випічки. Випікання непокритих концентратів аромат, текстура
Пат Соммер

3

Бланшуйте їх спочатку, щоб зняти шкірку, а потім обсмажте їх. Цей метод працює і для помідорів.

Ось приклад від ForkBytes

Блок-котик Доведіть до кипіння каструлю з водою. Додайте буряк і бланшуйте коротко, поки шкурка не розпушиться, від 3 до 5 хвилин. Вийміть буряк і негайно занурте їх у миску з крижаною водою. Очистити і нарізати шматочками розміром з шматочками.

Очевидно, що вам не доведеться різати на розмір укусів (я не рекомендую їх не захищати від кровотеч), і ви можете продовжувати звичний спосіб обсмажування.

Деякі про рецепти просто кажуть, що їх трохи охолодити в кінці смаження та шкірки. Знову ж таки, це зводить кровотечу до мінімуму. Отже, вищезгадана відповідь передбачає, що ви хочете найпростішу шкірку.


Чи буде покриття під час смаження тоді достатньо, щоб уникнути занадто сильного висихання зовнішньої сторони буряка?
Каскабель

@Jefromi Ви маєте рацію, видалення шкіри трохи збільшить кровотечу, але покриття повинно залишати їх досить вологими. Хоча не покриття призведе до отримання більшого аромату, хоча і менш вологого. Ідея полягає в тому, щоб кровотеча було мінімальним.
MandoMando
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.