Питання "Різотто" - як виглядає "напівпрозорий рис"?


8

Нещодавно я спробував свої сили в приготуванні різотто. Результати завжди смачні, але один крок у процесі мене змусив - інструкція варити рис до напівпрозорого. Я спробував приготувати рис протягом різної кількості часу з різною кількістю олії, і я, чесно кажучи, не можу побачити зміни в рису. Чи може хтось описати, що тут шукати, а ще краще завантажити кілька фотографій до і після? І як можна досягти «ідеального напівпрозорого рису»?


Відповіді:


11

Різотто - це звичайне блюдо в моїх частинах лісу, будучи так близько до Італії та всіх. Зробіть кулаком кілька різотто, можливо, здасться, що вас переповнить усі крихітні деталі та хитрощі, з якими вас вразить рецепти, але незабаром ви повісите про це і нічого про це не думаєте. Хоча одна «витримана порада» - тримати її досить вологою і знімати з вогню, поки вона ще кипить зверху власними соками. Це добре, щоб він був навіть трохи водянистим, оскільки це додає його кремовості (більшість випадків, коли я їв його в Італії, вони насправді залишають його майже густим супом, як). Потім тримайте його накритому, але не тушкованому, протягом ~ 5 хвилин, тоді як ви нарізаєте свіжої зеленню на вибір і натерте сир Парміджано.

Гаразд, оскільки це не питання щодо рецепту, продовжимо відповідати на ваше "ідеальне напівпрозоре" питання; Я не впевнений, на який рецепт ви посилаєтесь. але наприклад, цей згадує:

Натріть рис і посоліть його, поки він не стане напівпрозорим (на це знадобиться 7-10 хвилин), постійно помішуючи, щоб він не прилип.

Він також дає поради, на який рис слід звернути увагу, і його найбільше рекомендують для різотто. Я схильний погоджуватися щодо вибору статті, але у вас не повинно виникнути труднощів з пошуком рису, який позначений як придатний для приготування різотто. Вони, як правило, кругліші, але найголовніше (і те, що статтю я посилаю не згадую) у них буде видалено зайвий крохмаль, що дозволяє довше готувати, не переробляючи його.

введіть тут опис зображення

Це видалення надлишку крохмалю також допомагає його здатності всмоктуватися в оліях (рекомендується оливкова олія екстра-діви, бажано холодного віджимання, і трохи вершкового масла, якщо вам подобається кремовість ваших різотто або швидше пом'якшення овочів), що робить його майже напівпрозорим у процесі , аналогічно тому, як звичайна біла папір стає майже напівпрозорою при намоченні в олії. Пізніше цей рис знову стане білосніжним, коли ви додасте воду, і він почне виділяти більше крохмалю, збираючись на його поверхні.

Цей "ідеальний напівпрозорий рис" у вашому рецепті, ймовірно, стосується того, що рис ідеально (однаково?) Просочений олією та вершковим маслом, а не намагається запропонувати його бути ідеально напівпрозорим таким чином, щоб ви могли його бачити. Останнє, я боюсь, неможливо, якщо жоден рис, який я бачив, не продається ні тут, ні в Італії (або у Великобританії, з цього питання). Єдиний спосіб буквально досягти «ідеального напівпрозорого рису», який я можу придумати, - це використовувати рисоподібні китайські макаронні вироби (я не знаю, як це називається, але ми його прозвали в моїй родині «фальшивим рисом» , який ми іноді використовуємо обманювати дітей в їжі "рису"страви, яких вони інакше не чіпали б) - це фактично макарони з рисового крохмалю замість пшеничного борошна. Ця паста на основі рису буде буквально непомітною для ока при кип'ятінні в чистій воді. Але не використовуйте це для різотто (воно, як правило, доволі швидко вариться), якщо тільки у вас є справді вибагливі діти, які б не торкалися його інакше!

Сподіваюся, це відповідає на ваше запитання, і я додав фотографію, яка приблизно показує, як повинен виглядати рис, коли він повинен стати «прозорим» і однаково просоченим олією та маслом.

EDIT: На краще, я, чесно кажучи, не можу знайти назву цієї "макаронів з рисового крохмалю у формі рису" , але я вважаю, що вона має китайське ім'я, і ​​оскільки я не розмовляю по-китайськи, я не буду в змозі його знайти. Це, однак , є в деяких кращих магазинах по всій Європі, і дуже схоже на Orzo , тільки те , що він явно не зробили з манної крупи ( Durham пшеничного борошна ) , але рисовий крохмаль, що робить його відмінно напівпрозорий при кипінні і майже напівпрозорі потім, так само, як тонка рисова локшина .


5

Найкраща характеристика "напівпрозорого", яку я можу дати тут, - це те, що це виглядає, якби ви тримали його до світла, деяке світло може пробити його. Але звичайно, це на дні горщика, тому немає світла, щоб просвічувати наскрізь.

Коли він починає, у нього є гарний шар білого, порошкоподібного крохмалю, міцно приклеєного до зовнішньої сторони рису. Коли ви готуєте його і перемішуєте, він стирається, поки ви не дивитесь на тверде тверде рисове зерно. Це те саме, що ви побачили, якби ви зламали зерно навпіл, за винятком трохи зайвого блиску від масляного покриття.


3

Це має бути очевидним, коли ви готуєте.

Коли ви починаєте, рис непрозорий, схожий на маленькі палички крейди. Коли ви готуєте його в олії, він матиме вигляд більше, ніж матове скло. Це не зрозуміло, але це також не зовсім непрозоро.

Я не скажу, що виходить повністю напівпрозорим ... просто непрозорим, як коли ви починаєте. Він більше схожий на варену цибулю, ніж прозорий скло.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.