Яка основна техніка приготування чаю з пакетиків і кухля?


8

Я досить стара, без кулінарних знань, але минулого тижня я навчилася робити свою першу чашку чаю! Я практикую це з тих пір і щоразу вношу незначні зміни в техніку, покращуючи результати.

Моє конкретне питання стосується того, що вважають фахівці цього форуму ідеальним рецептом чаю. У мене є кілька кубиків цукру, молоко, чайний пакетик, гаряча вода, мікрохвильова піч і мені потрібна склянка чаю. Яке співвідношення молоко: гаряча вода? Чи варто робити відвар перед додаванням молока? Коли слід додати цукор? Як довго я повинен помістити в духовку для найкращого змішування?

Я дуже вдячний, якщо ви могли б надати мені наукову причину послідовності, яку ви пропонуєте (з точки зору розчинності, дифузії, конвекції тощо).


10
Тут є основне непорозуміння. Ви робите чашку чаю для власного споживання. Тож найкращий спосіб зробити це - будь-який спосіб, де вам буде смачніше, за розумну кількість зусиль. Але ваш смак у чаї та моєму, без сумніву, відрізняється. Наприклад, я п'ю свій чай без молока, але ви любите молоко у своєму чаї. Взагалі немає "найкращого" способу. Тож насправді немає відповіді на це. Я пропоную переробити слово, щоб уточнити, що ви шукаєте більш об'єктивно, або, якщо ви просто хочете спробувати рецепти, Google швидко надасть вам сотні.
дероберт

Я редагував заголовок, тому що він пропонував занадто широке, невідчутне запитання.
румчо

Відповіді:


8

Я ніколи не знав науки за цим, але вода, нагріта в мікрохвильовій печі, робить жахливим чай і каву. Вам потрібен чайник.

Стандартна британська техніка з пакетиками та чашкою (на відміну від техніки розсипчастого чаю та чайника):

 • поставте в чайник холодну водопровідну воду
 • включити чайник
 • покладіть чайний пакет в кухоль
 • дозволити чайнику повністю закипіти
 • кухоль залийте свіжокип’яченою водою
 • залиште на 30 секунд або близько того
 • зніміть чайну пакетик з чайною ложкою; дайте йому трохи видавити для додаткового аромату
 • розмішати цукор (необов’язково)
 • додати молоко (необов’язково)

Наукове обгрунтування:

 • Вода повинна бути якомога гарячішою, щоб витягнути весь аромат: окріп не може бути гарячішим
 • Вийміть чайний пакет перед додаванням молока або цукру, оскільки в іншому випадку частина молока / цукру буде видалена разом з пакетиком
 • Цукор перед молоком розмішайте, оскільки він буде більш ефективно розчинятися в гарячій рідині
 • Останнє молоко, оскільки ви можете легше оцінити колір

Однак

Я бачив, як люди стверджують, що вода повинна бути прохолоднішою, ніж кипляча, оскільки окріп руйнує тонкий аромат чаю. Це може бути правдою, але я підозрюю, що чай із сортом чаю просто не такий добре; у будь-якому випадку загальноприйнятою мудрістю є кипляча вода для чаю, нижче окропу для кави.

Примітка про силу та терміни

Чим довше ви залишаєте чайник в, очевидно, тим сильніше отриманий чай. Експериментуйте та знайдіть свої переваги. 30 секунд, здається, підходять як для типового британського пивця чаю, так і для типового британського чайного пакетика.

Однак слід зазначити, що типовий британський пакетик для чаю насправді не призначений для методу з одною кружкою - це розмір, який спочатку розмірів для чайників, і ви, швидше за все, отримаєте щонайменше два гуртки з одного чайного пакетика, якщо зробите чаю в горщику і після заливки залийте окропом.

Теоретично ви могли б повторно використовувати пакетик для чаювання, щоб зробити другий кухоль чаю, але пакетики настільки дешеві, що навряд чи хтось турбує.

Чайники, знайдені в деяких кафе, менші та зі стрункою для витягування їх із чашок, потребують більш тривалої крути, оскільки вони містять менше чаю.


5
30 секунд виглядають як дуже короткий проміжок часу, щоб чай правильно розчинився у воді, навіть при температурі кипіння.
Піно Пінто

2
Вода повинна бути прохолоднішою, ніж кипляча для більш делікатних чаїв, але може бути киплячою для чорних чаїв. Чай слід напоювати відповідно до особистих уподобань та / або вказівки щодо упаковки, 30 секунд - це не чарівне число. В іншому випадку це хороша відповідь.
Yamikuronue

@PinoPinto Має на меті не отримати кожну останню краплю аромату з чайного пакетика. Намір - отримати приємну силу. Я щось про це додав до тексту відповіді.
стрункий

1
@PinoPinto: 30 секунд досить довго накручується, щоб отримати повноцінний ароматний кухоль чаю, де деякі сильніші марки чаю зазвичай доступні у Великобританії.
Вінс Боудрен

1
Я також додав би, що додавання молока та цукру до води перед додаванням чайного пакетика знижує здатність води витягати що-небудь із чаю, оскільки вода вже насичена молоком та цукром.
Броклиніте

5

Джордж Оруелл написав «Гарну чашку чаю» , короткий нарис про те, як зробити правильну чашку чаю (за британськими мірками).

Це інформативне та смішне читання, хоча в деяких частинах занадто язичкове та ще в декількох стародавніх.

Ви можете знайти його тут .


У відповіді ви повинні надати відповідні цитати, щоб покращити її якість. Якщо посилання колись порушує вашу відповідь, це лише лише посилання на якийсь текст, який користувачеві доведеться переглядати Google.
ApplePie

1
@ AlexandreP.Levasseur, як зараз - ця посилання мертва (мені, принаймні, каламбур не призначався). Я знайшов це тут: booksatoz.com/witsend/tea/orwell.htm Приємна фраза, що може гугл, поставивши її в цитатах на точну відповідність, - це "Коли я переглядаю власний рецепт ідеальної чашки чаю, я не знаходжу" менше одинадцяти видатних балів ".
msouth

4

Тут є багато хороших відповідей, тому я просто торкнуся однієї області: як довго "змішувати" все разом.

 • Обов’язково кип’ятіть воду перед тим, як додати чайний пакетик (хоча, як уже згадувалося тут, сипкий листовий чай буде смачнішим).
 • Наполягайте (нехай мішок сидить) в чаї 1-2 хвилини. Як довго залежить від ваших уподобань. Ви любите міцніший чай? Нехай крутіше довше. Після декількох спроб, ви повинні прийти в крутий час, який має гарний смак і повинен залишатися незмінним, поки ви не використовуєте одну і ту ж марку чаю. Перехід на новий бренд може означати додаткові коригування вашого крутого часу.
 • Важливим фактором смаку вашого чаю є танін . Коли в чаї виділяється танін, він може швидко стати в’яжучим або гірким смаком. Багато людей, які стверджують, що їм не подобається чай, роблять це, оскільки вони коли-небудь відчували неправильно приготований чай. Є кілька речей, які можуть викликати занадто багато таніну в чаї:
  • Залишати чай занадто крутим
  • Віджимання або натискання чайного пакетика, щоб вивести воду
  • Струшування пакетика або перемішування води, поки чай настоюється. Найкраще просто дозволити гарячій воді виконувати роботу, вливаючи (змішуючи) чай.
  • Повторне використання чайних листків або пакетиків (залежно від типу чаю. Взагалі листя зеленого і білого чаю можна вживати через багаторазові настої, чорні чаї не повинні.)

+1 для згадки про танін. Коли я слідую вказівкам упаковки для змішаного чаю, я вважаю, що він має занадто тонкий смак, і мені доведеться скоротити час заварювання.
starsplusplus

3

Я провів невелике дослідження цього і виявив, що чай - це не все, що ми думаємо.

По-перше, чайні пакетики містять не чайні листя, а чайну пил. Це дуже важливо, так, вони зручні, але існує цілий світ проблем при роботі з цими матеріалами. Відкрийте будь-який пакетик для чаю, і ви знайдете мікроскопічні плями коричневого пилу, вони виробляються транспортуванням чаю в ящиках з усього світу до Британії, коли чай осідає і стукається, він видав цей пил і його викинули років тому, як чайні ситечки не напружували б його, більшість виробників також включають пил, оскільки це частина виробничого процесу чайного листя, коли його ріжуть і сушать. Але хтось придумав геніальну ідею мішків, тому ми сьогодні тут п'ємо чай із пилу, який, як правило, кидають у річку.

По-друге, ми повинні знати про технічні прояви пилу порівняно з листовими. Існує значна площа поверхні з чайним пилом відносно листя, набагато більше, і ефект, спрямований на чаювання пилу, дозволить йому вивільнити його вміст набагато швидше і повніше. Чайний кущ у своєму природному стані зберігає фторид у своїх листках, і, звичайно, інсектицид, гербіцид, фунгіцид та пестициди розпорошуються по всьому по ходу його росту та врожаю.

По-третє, приготування чаю в кухлі з чайним пакетиком є ​​делікатною процедурою в часі, тут немає невеликих похибок, якщо ви залишите його занадто довго, воно стає тушкованим, раннім і майже бездоганним.

Ось що я роблю, і це засноване на китайському способі приготування чаю.

По-перше, вам доведеться розбудити чай, а потім випрати його, ось перш ніж його навіть заварити. Після приготування цього способу можна випити кілька горщиків чаю, використовуючи одну і ту ж заварку. Але ми не робимо китайський зелений чай, тому, щоб позбутися від швидкого вивільнення дубильних речовин, фтору, ++ іцидів з чайних пакетиків, просто покладіть у мішок невелику кількість окропу, оберніть його навколо 3- 4 секунди, і викиньте воду, так, викиньте її , вона вам не приносить користі, і вона містить більшість жахливих речей, які ви не хочете пити. Налийте більше окропу, і тепер можете залишити її стільки часу, скільки забажаєте, ви не закінчите тушкованим чаєм, що, в кінцевому підсумку, - це кухоль чаю, який смакує більш м'яким з усіма присутніми ароматами. коли це був листовий чай.

Спробуйте, це не займе багато часу, ви здивуєтеся, наскільки різниця смакує чай, і у вас буде більше часу, щоб заварити його, не маючи похибки, зазвичай пов'язаної з чайними пакетиками.

Якщо ви використовуєте мішки в горщику, зробіть те ж саме, скільки б мішків не використовували, викиньте початкову воду через 3/4 секунди і продовжуйте варити як завжди, але якщо ви схожі на мою дружину і використовуйте лише один мішок на горщик, тоді ви можете втратити трохи аромату, оскільки йому потрібно більше часу для заварювання і вже достатньо розведеного. Я завжди вживаю мінімум два пакетики, як мінімум, використовуючи наведений вище рецепт.

PS, я бачив протягом багатьох років, що пакетики чаю стали "дещо" пилом для "більше" пилу до "всього" пилу. Раніше вони містили дуже багато дрібного порізаного листя і трохи пилу, але зараз його просто звичайний пил, тому ми насправді п'ємо величезну кількість чаю, що містить багато небажаних добавок. Якщо ви виходите і купуєте великий ситчастий чай, ви відразу помітите, яка різниця є, його набагато більш інтенсивний і експансивний смак, але я боюся, що нас виховували на цьому неповноцінному чаї настільки, що деякі люди вже не люблять справжній чай, що шкода.


Привіт і ласкаво просимо - це дійсно приємна, детальна відповідь! Якщо що-небудь, я б запропонував вам додати посилання на деякі проведені вами дослідження; відповіді, які посилаються на об'єктивні докази, як правило, найбільш переконливі.
логофоб

1

Перш за все вирішіть, який чай ви будете пити. Якщо це щось на зразок жасмину, тоді просто пийте його як є; якщо це граф Грей чи подібний, то я б радив пити його з шматочком лимона; якщо це традиційний чай для сніданку (відомий як "будівельний чай" у Великобританії), то лимон або молоко чудово.

Отримайте сипучий листовий чай, якщо зможете, а не чайні пакетики. Вам знадобиться чайник з вбудованою ситкою або окремий ситечок (як дуже маленьке сито), якщо ви використовуєте листовий чай. Використовуйте щойно витягнуту воду: вода, що кип'ятилася, втрачає більшу частину розчиненого кисню. Оскільки вода в чайнику нагрівається, використовуйте трохи її для прогріву каструлі. Після прогрівання відкиньте воду, з якою було нагріто горщик. Додайте бажану кількість чаю в горщик. Це, очевидно, залежить від того, наскільки сильно ви любите свій чай. Я вважаю, що дві-три чайні ложки пристойного листового чаю дадуть 0,5 л (лише трохи пінти) чаю гідної міцності. Якщо ви користуєтесь пакетиками з одного або двох пакетиків, з нього вийде 0,5 л чаю.

Додайте кип’ячену воду до чаю в горщик. Якщо ви використовуєте мішечки, то, як правило, корисна порада дати їм ворушіння, щоб допомогти процесу інфузії. Поставте кришку на горщик і залиште настоюватися близько п’яти хвилин.

Релігійні війни ведуться за те, чи потрібно першим класти молоко в чашку. Я підливаю чай до молока, змішуючи його рівномірно, значить, не потрібно його помішувати. Якщо ви вживаєте сніданок / чай будівельника, то, ймовірно, ви виявите, що вам потрібно молоко або лимон, оскільки в іншому випадку дубильні речовини дадуть йому смак в'яжучого.

Після наливання чаю слід пити, поки він ще гарячий (> 45С). Насолоджуйтесь.


Для мене "будівельний чай" означає дуже міцний, дуже солодкий, зроблений із звичайних чайних пакетиків.
стрункий

Гарна думка. Я використовую це, щоб відрізнити від конкретних сумішей (як правило, Twinings або деяких подібних), таких як Ассам, Дарджилінг, Кенія ...
TimGJ

1

для чорних чаїв вода повинна прийти до «закипання». Іншими словами, не тоді, коли він тільки починає кипіти, але колись він справді накопичує хороший пар. Електричні чайники вимкнуться в цей момент, тому будьте готові негайно перелити його по чайним листям або пакетикам. Не дозволяйте йому осісти, або ви втратите пік кипіння, що вам потрібно, щоб правильно заварювати чай. Якщо ви хочете скористатися чайником плитою, купіть його зі свистом. Коли вода належним чином закипить, вона буде свистнути, щоб повідомити про це. Знову - використовуйте його негайно. Як уже зазначали інші, від того, як довго ви крутите чай, залежить від того, наскільки він вам сподобається, і вам доведеться експериментувати на цьому. Я люблю сильний чай. Трюк, який я використовую, щоб скоротити час приготування, - це подвоїти кількість чаю, який я вживаю. Ви обов'язково хочете випити чай негайно. Якщо ви робите горщик, ви хочете закінчити його протягом 20 хвилин. Після закінчення цього часу стає гірко. Я використовую ізольований горщик для напоїв, який продається як "Кавові джгути" замість чайного чайника з фарфору. Це тримає чай гарячим протягом 20 хвилин, тому я можу приготувати горщик з 4 чашками чаю. Мені сказала моя британська бабуся, що додавання цукру та молока після того, як ви наливали чай, було частиною етикету "Верхньої кори" (або Посадської шляхти) Британського суспільства в перші дні Британської імперії. Причиною, по якій вважалося "поганою формою" додати молоко та цукор, перш ніж наливати чай, є те, що так робили це лише люди, які не могли дозволити собі ложки. "Шляхта" може дозволити собі ложки і так, звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, вам потрібно це показати. Я використовую ізольований горщик для напоїв, який продається як "Кавові джгути" замість чайного чайника з фарфору. Це тримає чай гарячим протягом 20 хвилин, тому я можу приготувати горщик з 4 чашками чаю. Мені сказала моя британська бабуся, що додавання цукру та молока після того, як ви наливали чай, було частиною етикету "Верхньої кори" (або Посадської шляхти) Британського суспільства в перші дні Британської імперії. Причиною, по якій вважалося "поганою формою" додати молоко та цукор, перш ніж наливати чай, є те, що так робили це лише люди, які не могли дозволити собі ложки. "Шляхта" може дозволити собі ложки і так, звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, вам потрібно це показати. Я використовую ізольований горщик для напоїв, який продається як «Кавові джгути» замість чайного чайника з фарфору. Це тримає чай гарячим протягом 20 хвилин, тому я можу зробити горщик з 4 чашками чаю. Мені сказала моя британська бабуся, що додавання цукру та молока після наливання чаю було частиною етикету "Верхньої кори" (або Помісної шляхти) Британського суспільства в перші дні Британської імперії. Причиною, по якій вважалося "поганою формою" додати молоко та цукор, перш ніж наливати чай, є те, що так робили це лише люди, які не могли дозволити собі ложки. "Шляхта" може дозволити собі ложки і так, звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, вам потрібно це показати. що додавання цукру та молока після наливання чаю було частиною етикету "Верхньої кори" (або помісної шляхти) Британського товариства в перші часи Британської імперії. Причиною, по якій вважалося "поганою формою" додати молоко та цукор, перш ніж наливати чай, є те, що так робили це лише люди, які не могли дозволити собі ложки. "Шляхта" може дозволити собі ложки і так, звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, вам потрібно це показати. що додавання цукру та молока після наливання чаю було частиною етикету "Верхньої кори" (або помісної шляхти) Британського товариства в перші часи Британської імперії. Причиною, по якій вважалося "поганою формою" додати молоко та цукор, перш ніж наливати чай, є те, що так робили це лише люди, які не могли дозволити собі ложки. "Шляхта" може дозволити собі ложки і так, звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, вам потрібно це показати.


1

Я б додав молока після киплячої води, а потім вийміть мішечок після того, як він буде крутим, даючи більше чаю більший об'єм рідини для вливання.

Я виявив, що при додаванні молока спочатку чашка чаю слабша і не така гаряча, як чайні листя сидітимуть у холодному молоці перед додаванням окропу, а молоко знижує максимальну температуру досяжність, що є ключовим для інфузії.

В особистій записці я повинен пояснити, що я п'ю дуже міцний йоркширський чай, наповнений мінімум 2 хвилини (як правило, довше), який гірчить. Я додаю дві 5 мл ложки цукру. Раніше працював наймолодшим співробітником на багатьох будівельних майданчиках, я можу вам сказати без сумніву, що не існує такої речі, як ідеальна (або навіть стандартна) чашка чаю, оскільки все це зводиться до особистих переваг, я зробив чашки з двома пакетиками, що залишилися, і чашки, зроблені із використаних чайних пакетиків, занурених лише на кілька секунд.


Ласкаво просимо у досвідчені поради!
Престон

1

Вибачте, просто хотів це сказати. У будь-якому випадку, я отримую:

 • Сік лимона 100% лимон
 • Кип’ячена вода
 • Моя кружка, звичайно
 • Чайний пакетик
 • Молоко
 • Цукор

Отже, ви хочете, щоб вода закипіла. Коли я кажу гаряче, я маю на увазі гаряче! Ви отримуєте щонайменше чверть склянки лимонного соку і наливаєте його і додаєте гарячу воду. Потім ви кладете чайний пакетик, потім додаєте в кружку цукор, молоко та цукор. Колір може змінюватися, але це нічого не означає. Я люблю свій чай саме так, як я його описав. І я можу отримати печиво чи два, щоб поласувати чаєм. Не потрібно мені дякувати. Ласкаво просимо.

введіть тут опис зображення


1

Для найкращих результатів забезпечте подачу відфільтрованої або дистильованої води. Куплена магазином питна вода буде працювати. Вода з крана часто містить хлор та мінерали, які можуть негативно впливати на смак та зовнішній вигляд кави чи чаю.

Нагрійте воду до кипіння в чайнику на плиті, в електричному чайнику, що самонагрівається, або в кухонному посуді в мікрохвильовій печі. (Нагріваючись у мікрохвильовій печі, переконайтесь, що в контейнері немає скляних металевих або металевих окулярів. Знімайте гарячий контейнер обережно, оскільки вода може перегріватися і може сильно вивернутися, що спричинить травми або сліпоту, якщо вдарить вас Це особливо викликає занепокоєння, коли контейнер дуже чистий і гладкий, а вода дуже чиста. Небезпеку перегрітої води можна зменшити, обережно вставляючи ложку в ємність на відстані руки, перш ніж виймати її з мікрохвильової печі .)

Я рекомендую уникати використання склянки для приготування гарячої води, якщо це не боросилікатне скло з духовкою, оскільки термічне напруження або удар можуть спричинити руйнування скла. Вироби з каменю та фарфор безпечніші.

Опустіть пакетик чаю в кухоль гарячої води і дайте йому настоятися близько 4 хвилин для досягнення максимальної сили. Для слабшого чаю використовуйте коротший час настоювання. Вийміть чайний пакет і викиньте його. Замість чайного пакетика також можна використовувати чай із сипким листям та чайний настій.

Додайте молоко, згущене молоко, вершки або немолочну вершку та / або цукор за смаком. Якщо кружка дуже повна, можливо, вам доведеться відкинути частину чаю, перш ніж додавати молоко або вершки. Якщо хочете, можете залишити мішечок у кухлі, оскільки він вже насичений водою і не помітно вбере молоко чи цукор. Спочатку я виймаю мішечок, тому що я наповнюю свою кухлю майже до краю, і виймаючи чайний пакет, знижує рівень рідини, щоб звільнити місце для молока.

Якщо ви вирішили заварювати чай у чайнику, в якому міститься більше чашки рідини, можливо, вам доведеться скористатися двома або більше чайними пакетиками або великим чайним настійником. У деяких чайниках з фарфору є цілісні ситечки, що дозволяють кидати чай з сипучих листя безпосередньо в горщик перед додаванням окропу.

Також можна заварювати чай з водою кімнатної температури або в скляній банці або пляшці, поставленій на сонці, але через нижчу температуру води це займе дещо довше, від півгодини до декількох годин. Перевага використання киплячої води полягає в тому, що можна використовувати воду з сумнівних джерел, оскільки кипіння вбиває патогенів.


4
Фільтрований, можливо .... дистильований ні. У ній не залишилося солей, через що чай просто здається… дивним.
Джо

@ Джо, так, приготування їжі з дистильованою водою спочатку стане неприємним на смак, якщо ви багато років використовували водопровідну воду. Спробуйте його на замороженому концентрованому апельсиновому соку і порівняйте його зі свіжовичавленим. Ось так я навчився це цінувати!
Андрій П.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.