Забарвлення кольоровим морозивом


8

Я хотів би купити морозиво з полуницею для свого друга, а більшість морозива з полуничним ароматом має рожевий колір. Однак я думаю про те, щоб натомість подати морозиво зеленого кольору. Чи є спосіб пофарбувати морозиво як таке? Дякую.


6
Зелене полуничне морозиво? Тут є історія чи у вас є вендета проти когось, кого ви намагаєтесь шокувати морозом і когнітивним дисонансом?
Боб Робертс

Рожевий - світло-червоний, який у поєднанні із зеленим (суміш синього та жовтого) створить світло-коричневий колір. Дуже неапетитно.
Джей

Відповіді:


11

Якщо ви робите домашнє морозиво з полуниці, колір, швидше за все, буде дуже-дуже блідим, наближається до білого. Зелений харчовий барвник у вашій суміші повинен зробити трюк.

Заднім числом було б дуже важко повернути комерційне морозиво іншого кольору. Рожевий майже напевно є харчовим барвником, і змішання в іншому забарвленні було б дуже складно без негативного впливу на текстуру морозива - по суті, ви б закінчилися плавити та переробляти, щоб отримати будь-який гідний результат, в якому Якщо ви можете просто зробити домашнє морозиво.

Отримати рецепти можна дуже легко, гуглившись. Вам, звичайно, знадобиться виробник морозива. Вигляд із замороженої бочки можна легко та за розумну ціну.


залежно від необхідної кількості можна використовувати два пластикових пакетика з льодом і сіллю між ними. створює і смачний експеримент з хімією.
zzzzBov

8

У прямому сенсі румчо та SAJ14SAJ мають рацію.

Однак якщо ви готові бути трохи авантюрними, то можете це зробити! і без машини для морозива. І це буде весела вечірка-фокус.

  • Спочатку придбайте полуничне морозиво з справжньою полуницею, яка не зовсім рожева (як Haagen Dazs).
  • По-друге, використовуйте фісташкове фарбування / пасту, воно повністю зелене, а аромати одружуються.
  • По-третє, придбайте близько 3 кг (5 л або 5 кварта) рідкого азоту.
  • Як тільки морозиво стане м’якшим і податливим, покладіть його в підставний міксер (як робот KitchenAid) і змішайте в фісташкової суміші.
  • Весела частина - наступна, але безпека в першу чергу. Прочитайте тут всю грунтовку LN2 (спасибі SAJ14SAJ за рекомендацію) та дотримуйтесь належного захисту безпеки рідким азотом, включаючи захист шкіри / обличчя та належну вентиляцію. Ставтеся до цього серйозно і уникайте серйозної шкоди.

  • Після того як ви дотримуєтесь заходів безпеки, поставте міксер на середню швидкість із кріпленням лопатки та обережно влийте більшу частину рідкого азоту.

  • Оскільки морозиво стає густішим і його складніше перемішувати, зменшуйте швидкість до низької. Ви досягнете красивої та бажаної консистенції дуже швидко. Ви можете використовувати решту рідкого азоту для доливання, коли морозиво наблизиться до готовності.

витриманий міксер з рідким азотом

Його найкраще подавати відразу, але ви можете тримати його в морозилці ненадовго. Інакше вона втратить частину своєї дорогоцінної текстури.

Ось як поєднуються світло-рожевий і гаряче-зелений. Від Color Blender Верхній і нижній кольори змішуються, щоб отримати середній, достатньо зелений. Я думаю, що Color Blender використовує аддитивний колірний процес, але в будь-якому випадку Haagen Dazs досить світлий у кольорі для роботи.

змішування кольору

Цей рецепт морозива з рідким азотом - з модерністської кухні Натана Мірвольда .

Чи можу я зробити приголомшливе морозиво без міксера? Так. Подивіться на цю запис Вівіан Макарон . Або просто google "рідке азотне морозиво".


Хоча це, мабуть, вірно і правильно, я не можу порадити нікому, хто не є професійним чи науковим середовищем, купувати та використовувати рідкий азот. Існує багато міркувань безпеки, які необхідно розуміти та дотримуватися. З жалем, враховуючи креативність цього рішення (що є рівнозначним переробці морозива), я маю прихильність до безпеки.
SAJ14SAJ

Тут не перелічено лише два питання безпеки: не слід їздити у закритому транспортному засобі з рідиною NO2. Під час приготування морозива ви не повинні торкатися чаші, ви, швидше за все, травмуєте руку («кріокур»), що дуже боляче.
SAJ14SAJ

1
@ SAJ14SAJ lol, ти б. Посилання на безпеку охоплює згадуваний вами опік, а також примітку про належну вентиляцію. Я вважаю, що щодо LN2 було надано достатньо уваги та настороженості, частина з яких є розумною відповідальністю читача. Вважається, що це досить безпечно, про що можна посилатися в кількох кулінарних книгах. В іншому випадку, кожного разу, коли ви дасте поради щодо приготування їжі, ви повинні попереджати людей про те, щоб вони не торкалися грілок та поверхонь. Велике спасибі за те, що ви зробили тут більше уваги щодо безпеки. Тепер не буде ніякої плутанини.
MandoMando

2
@Jefromi Не вбивство. Хоча для одноразового використання, LN2 дешевший за машину. І поки ми обговорюємо практичність, я настійно рекомендую придбати собі виробник морозива, зробити 10 партій морозива, і якщо ви все ще впевнені, що це більш практично, ніж LN2, я куплю вам діжку морозива .
MandoMando

2
@MandoMando Опіки та інші наслідки приготування добре розуміють майже всі. Про небезпеку асфіксії ЛН невідомі. Буквально дві ночі тому я прочитав усі посилання щодо ЛН на cookingisissue.com/primers/liquid-nitrogen-primer, і немає жодного способу, щоб я хотів би ризикувати цим домашнім вживанням, лише за трохи морозива. Більшість домашніх кухонь, звичайно, наприклад, не перевертають об'єм повітря шість разів за годину. То де це морозиво робити?
SAJ14SAJ

4

Ні, це неможливо з кількох причин.

По-перше, ви не можете забарвити вже готове морозиво. Він виготовляється із заморожених кристалів вершків, і він занадто важко заморожений, щоб його змішувати з речами. Якби ви наносили на неї харчові барвники, ви отримаєте лише кілька крапок, але вони не поширюватимуться по всій справі. Кольорове морозиво виготовляють шляхом розчинення харчових барвників у рідкому кремі, після чого відбивання його морозивом до звичного стану. Єдиний спосіб для вас додати колір - це спочатку розплавити морозиво, додати фарбування, а потім знову заморозити його машиною. Недоліки: вам потрібна машина, інакше, якщо ви просто покладете вершки в морозильну камеру, ви отримаєте жорсткий блок молочного льоду. Крім того, вам слід було б почати з правильного морозива на основі крему. Отримати таке можна в гелатерії. Якщо ви просто купите ванночку з морозивом у супермаркеті, вона не спрацює,

По-друге, якщо ви хочете зеленого кольору, починати з рожевого морозива - погана ідея. Напевно ви мали якусь теорію кольорів у школі. Рожевий виготовляється з невеликої кількості червоного барвника в білому морозиві. Якщо до червоного додати зелений барвник, ви отримаєте коричневий. Вам доведеться додати дуже велику кількість зеленого барвника, перш ніж червоний відтінок втратить зелений колір, і навіть тоді колір не буде занадто апетитним, він матиме злегка брудний відтінок. Крім того, додавати таку кількість харчового барвника до морозива - це не дуже гарна ідея. По-перше, це може помітно змінити смак. По-друге, розчинників у барвнику може бути достатньо для збереження морозива для замерзання.

Вашим найкращим варіантом буде забути існуюче рожеве морозиво і зробити власне, додавши зелений барвник з самого початку. Для цього вам потрібна машина для морозива (є недорогі для домашнього використання). Потім у вас виникає проблема отримати смак полуниці, не набувши рожевого кольору. Домашнє морозиво використовує справжню полуницю, і коли вони досить дозріли, щоб дати вам приємний аромат, вони також забарвлюють морозиво. Ви можете спробувати отримати аромат синтетичного полуниці, але я не знаю, де можна отримати джерело. Крім того, ви можете спробувати приготувати нежирне морозиво, починаючи з наявного у продажу молочного напою, що смакує полуницю, і змішуючи його з вершками, але знову ж таки, воно буде трохи рожевим.

Якщо у вас є машина для морозива, ви можете спробувати домашній маршрут. Але це було б набагато простіше, якщо ви можете піти на інший тип несподіваного поєднання смаку / кольору. Наприклад, морозиво домашнього ананаса дуже бліде, майже біле. Якщо забарвити його, скажімо, в червоний колір, ніхто не сподіється на нього ананасового смаку. Ви можете піти ще далі і зробити дуже незвичне морозиво, наполягаючи крем травою (наприклад, розмарином або мелісою), а потім пофарбуйте її відтінок, який ніхто не асоціює зі смаком трав.

Якщо у вас немає машини, ви можете спробувати зробити щось, що не є морозивом. Наприклад, ви можете пофарбувати молочний коктейль, виготовлений з використанням комерційного морозива. Ви не матимете проблем з отриманням харчової барвника в молоко. Ті ж проблеми зі змішуванням кольорів стосуються, як і вище - з рожевого морозива можна зробити синьо-фіолетовий або помаранчевий молочний коктейль, але зеленого важко досягти.


Кількість забарвлених кольорів із змішаного в полуницю можна мінімізувати, заморожуючи їх, перед тим, як упустити їх у суміш ...
SAJ14SAJ

2

Якщо ви хочете почати з купленого морозива, насправді не існує способу його перефарбовування, але ви можете нанести його на щось інше.

Однією з ідей може бути пофарбований білий шоколад (щойно розплавлений та доданий невеликий набір харчових барвників). Можливо, створіть маленькі кульки з полуничного морозива за допомогою кавунової совки, покладіть на паличку або зубочистку і занурте в розтоплений зелений шоколад і покладіть кульки назад в морозилку до подачі.


1

Я збираюся йти вперед і суперечити всім наявним відповідям: так, ви можете це зробити. Було б набагато простіше (і краще), якби ви зробили морозиво в першу чергу, але цього не потрібно.

Як говорили інші, починайте з якомога більш білого полуничного морозива, щоб ваш зелений харчовий барвник не мав прикриватися.

Скиньте всю річ у підставний змішувач і використовуйте насадку для лопатки, щоб перемішати її, поки вона не розм’якне достатньо, щоб додати трохи харчового барвника і змішати. Забарвлення може бути не зовсім гладкою, але вона повинна добре перемішатися - це метод також працює для змішування рідких ароматизаторів (як лікери) і твердих сумішей (печиво, горіхи тощо). Це трохи зашкодить текстурі, але поки ви не дасте їй занадто сильно розм’якшити, це буде добре.

Якщо у вас немає підставного змішувача, ви можете робити те ж саме вручну, але це буде жорсткіше - або вам доведеться попрацювати дуже важко, щоб зробити те, що буде мішалка для підставки, або ви дозволите йому отримати м'якше для того, щоб змішати його, і в кінцевому підсумку більше загрожує текстурі.

І щоб люди не сказали, що це не спрацює: навіть Девід Лебовіц пропонує це, у розділі про досконалі совки . Звичайно, харчові барвники можуть закінчитися трохи поворотно, але це краще, ніж нічого! Це працює тому, що морозиво, що купується в магазині, робиться справді м'яким, перш ніж воно розплавиться (простіше зачерпувати і веселіше їсти), тому приведення його туди, де його досить м'яко перемішувати, не пошкодить структуру настільки, як це було б з домашнім льодом крем.


Це, безумовно , працювати, але якщо ви заморожувати його , а не відразу ж порцію, ви будете отримувати більші кристали льоду , ніж було в морозиві спочатку. На мою думку, це шкідливо впливає на текстуру та відчуття рота (воно буде відчувати себе більш зернистим або зернистим), але вам доведеться вирішити, наскільки це важливо для вас.
SAJ14SAJ

@ SAJ14SAJ Я думаю, що це не так вже й погано, як ви собі уявляли, особливо якщо ви добре змішуєте лише стільки, скільки потрібно, і не даєте йому занадто сильно прогріватися. Змішувач по суті відбиває його (хоча не зовсім добре, як виробник морозива), і тому, якщо він насправді не розтане, це буде в основному гаразд.
Каскабель

0

Чому б просто не придбати фісташкове морозиво і додати власну полуницю? Ви можете нарізати їх і порізати кубиками, і ІС пом'якшить все так мало, змішавши їх і засмаживши. Однак ви завжди ризикуєте отримати гнилі кристали, які можуть утворюватися на замороженому морозиві. Ще краще додайте полуницю, коли ви її подаєте.

До речі, є змішувач для морозива для змішувача. :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.