Чи можна встановити крем-брюле з агаровим агаром?


5

Я намагаюся приготувати нове блюдо, дуже хочу зробити крем-брюле, але я не хочу, щоб мене зав'язували ідеєю використання рамекіну. Чи є спосіб, щоб я встановив його з агаром у гумовій формі і зміг би зняти його для розміщення?

Відповіді:


4

Видалення заварного крему (що таке крем-брюле) з його форми або цвілі не обов'язково вимагає агарного агару. Флан, який відомий з ряду кухонь, - це незроблений заварний крем.

Хоча експерименти будуть потрібні, велика ймовірність, що якщо ви будете використовувати гнучку форму на основі силікону і зробити досить жорсткий заварний крем, ви зможете акуратно і обережно його розгортати. Ви можете злегка змастити форму перед випічкою заварного крему, щоб полегшити його вивільнення. Ця стаття «Скриня книг» рекомендує два яйця на склянку, якщо молоко для заварного крему, яке вимагає розпарювання.

Існує багато рецептів заварного крему, хоча їхня кількість має желатин як додатковий стабілізуючий інгредієнт. Ви можете побажати надихати Google "рецепт заварного заварного крему" або "рецепт Шарлотти" для натхнення (Шарлотти, як правило, гарнірують пані по краях).

Якщо ви зацікавлені у використанні агарного агару чи інших модерністських гідроколоїдів у розробці рецептів, ви можете прочитати чудовий буквар на тему « Кулінарія».

Зауважте, що вони характеризують текстуру гелів агарного агару як дещо крихку, що може бути не ідеально підходить для вашого застосування.

Дивіться також Чи можна замінити агарний агар на желатин в пудингу, який є дуже подібним застосуванням. Майкл у травоїдних вказує на те, що агарний агар може бути непридатним через текстуру. Там є кілька альтернативних ідей, які можуть допомогти вам розпочати роботу.


0

SAJ14SAJ має чудову відповідь. Creme Brulee дуже схожий на Creme Caramel, який є заварним заварним кремом.

Ви можете спробувати Брюлі з нерозплавленою кремовою карамеллю вгорі або зробити повну оболонку. Агар не повинен бути необхідним. Посипте зовнішню сторону надзвичайно дрібним цукром (не цукровою глазур'ю) і використовуйте факел водопровідника. Це може виявитися дивовижним творінням!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.