Як я можу зробити цю круту форму шоколаду?


8

Я закохався в цю картину .

введіть тут опис зображення

Мені цікаво, як я можу зробити шар з білого шоколаду.

Мої здогадки:

  • варіант A: використовуйте пляшку і «налийте» розтоплений білий шоколад над нею - вниз:? шоколад не вийшов би красивим і гладким, як на малюнку.

  • варіант В: використовуйте 2-х частинну пластикову форму (наприклад, під час виготовлення східних яєць) і «налийте» білий шоколад над нею. Після висипання використовуйте іншу, але меншу пластикову оболонку і помістіть її в форму, щоб вирівняти шоколад.

Будь-які пропозиції?

Відповіді:


14

Я думаю, є більш імовірним, що кухар кондитерських виробів використовував шматок ацетату харчового класу (посилання - постачальник зразків).

Вони переклали б візерунок із загартованого білого шоколаду на аркуш ацетату, а потім згорнули його в циліндр (шоколад із внутрішньої сторони), зафіксувавши або затиснувши його, щоб встановити. Після ретельного охолодження вони б дуже-дуже ретельно очистили аркуш від шоколаду.

Це дуже вдосконалена техніка, особливо з білим шоколадом, який зухвалий і жорсткий, і часто не такий міцний, як темний шоколад. Удачі.


дякую (також за редагування) Як ви виймаєте циліндр з шоколаду, коли ви виймаєте ацетат? Один із способів, що я можу придумати, - це мати ацетат харчового сорту також поза циліндром. Інша - помістити в «внутрішню» частину циліндра (не контактуючи з шоколадом) невелику серветку, змочену в гарячій воді, щоб трохи нагріти її і дозволити «шеф-кухарю» вийняти її з шоколаду.
мм24

PS: Я думав, що можна замінити ацетат хорошим "листом паперу для випічки". Це занадто багато запитують у "бідного" паперу :)?
мм24

4
Я не досвідчений шоколад, але, наскільки я розумію, ви згортаєте шоколад на внутрішній стороні ацетату, коли його розкачують. Іншої форми чи форми немає, просто ацетат. Зауважте, що на малюнку видно гладку поверхню зовні . Ацетат дуже гладкий і вивільниться від добре охолодженого і правильно загартованого шоколаду. Ось чому цукерки використовують його.
SAJ14SAJ

Я здогадуюсь, що навіть пергамент буде занадто "липким" для цієї техніки.
SAJ14SAJ

1
особисто я б не користувався пергаментом, оскільки він дуже нестійкий. Я хотів би нанести загартований шоколад на ацетат, який слід попередньо нарізати потрібною формою, дати йому так легко встановити, а потім закатати. оскільки ацетат твердіший за пергамент, він залишиться в циліндричній формі
максин

1

Однією з можливостей є те, що шеф-кухар використовував підірваний повітряний кульку, як для виготовлення повітряних куль. Змочивши шоколад і давши йому затвердіти, він вискочив повітряну кулю. Я схильний підозрювати, що це насправді правильно, адже подібна техніка використовується для виготовлення шоколадних мисок.


Незважаючи на те, невже такий тонкий шар шоколаду, як цей розрив, коли повітряна куля спливе? Для мисок у вас зазвичай товстіший шар шоколаду, я думаю.
Мінь

1
Мені досить цікаво спробувати! Я опублікую фотографії, якщо це працює. Якщо це не працює, я буду копіювати його :)
Jolenealaska
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.