Потрібна допомога з визначення кухонного інструменту, з дерев’яною ручкою та циліндричним різаком


6

Я поняття не маю, що це за річ, і, здається, це кухонний інструмент, але для чого?

Я розмістив відео про це на YouTube, і хотів би побачити, чи хтось точно знає, для чого він би використовувався, тому що ми не маємо уявлення:

http://youtu.be/do5_D8Sjhk8

Здавалося б, це було якоюсь більш цілковитою або вирізати фігури з якихось фруктів, але я не можу знайти щось подібне до нього в Інтернеті.

Таємничий кухонний інструмент

Відео, пов’язане з вище, робить кращу роботу - показувати його з різних кутів.

Відповіді:


11

Схоже, що я купив кілька років тому, це, мабуть, зрізати кукурудзу з качана. Ви кладете його навколо маленького кінця мозолі і обертаєте вниз вниз. Результати мені не сподобалися і повернувся до використання ножа.


1

Це схоже на вершкове масло / бігуді. Їх використовують для створення приємної презентації масла для хлібного курсу.

http://en.wikipedia.org/wiki/Butter_curler


1
Це найближче, що ми могли знайти і зараз, за ​​винятком того, що більшість масляних бігудів, знайдених за допомогою пошуку в Google, мають тенденцію бути менш циліндричними та більш відкритими та більш тонкими, як у посиланні на wikipedia. Ми також спробували це, і це не дало хороших результатів, намагаючись скрутити масло. ;-)
MarkS

1
Крім того, це може бути старий шкільний цитрусовий цистер, отвір збоку приводить мене до думки, що він може бути там, де ви годуєте шкірку, щоб не залишати її поза зоною різання.
Брендан

Ребра на циліндрі та спрямований пилоподібний зуб пропонують вам крутити / обертати ручку.
MandoMando

1

Це, безумовно, засіб для видалення ядра кукурудзяної качана, і працює дуже добре. Дивіться це відео, як його використовувати.


Ви вже опублікували відповідь, що посилається на це. Я бачу, що ви зареєстрували цей обліковий запис (а не той, який ви використовували для попередньої відповіді), тому я схильний видалити попередню відповідь і дозволити вам зберегти цю копію. Дайте мені знати, якщо це не те, що ви хотіли.
Каскабель

0

Той на You Tube був відкритий збоку andd був схожий на кукурудзяний різак, і мені цікаво, чи немає у цього теж отвору. Це схоже, але ви справді не можете точно сказати.

Перша моя думка - цестер цитрусових років. Було б цікаво дізнатися.

Джо


2
Відео на YouTube було розміщено особою, яка задала питання. Це точний інструмент, про який задають питання. Тим не менш, існуюча відповідь вже говорить про те, що це кукурудза; ви можете показати свою угоду, просто доповнивши її (натиснувши стрілку вгору ліворуч).
Cascabel

Так, це та сама, що на фото.
MarkS
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.