Чи можу я розпаковувати / утилізувати кавову машину без спеціального продукту?


4

Я маю Капсульна машина еспресо . Компанія продає спеціальний комплект декальцинації . Однак, я думаю, що він містить лише лимонну кислоту і нічого більше, але це досить дорого.

Питання полягає в тому, чи можу я безпечно і ефективно використовувати тільки лимонну кислоту, яку я купую в будь-якому магазині для декальцинації? Чи є щось ще доступне, яке я можу використати?


1
Більшість декальцинацій кавової машини можна робити з оцтом - оцтовою кислотою. Це питання краще адресовано лінії підтримки клієнтів вашого підприємства.
SAJ14SAJ

@ SAJ14SAJ Лінія підтримки, звичайно, скаже мені, щоб вони купували дорогий комплект.
yo'

А може, якщо він цього не зробить, він анулює його гарантію.
SAJ14SAJ

Я зробив ваше питання трохи менш специфічним - я впевнений, ви будете так само задоволені речами, які не є лимонною кислотою. Не соромтеся відмовитися, якщо я помиляюся!
Cascabel

1
Я перевірив сайт, 5 фунтів стерлінгів (близько 8 доларів) на два пакети, рік коштує ... це не схоже на багато інвестицій у порівнянні, скажімо, з харчуванням машинної кави.
SAJ14SAJ

Відповіді:


4

Виробники скажуть вам:

В процесі декальцинації з декальциеров на основі лимонної кислоти залишок   може формувати і забивати тонкі лінії і клапани вашої еспресо-машини.   Вапняні відкладення можуть бути запечатані під незнімним шаром залишку   утворюється лимонною кислотою.

Подібна причина стосується і оцту. І Лимонна кислота (з того, що я сказав) менш проблематична, ніж оцет.

Справжня дорога речі Durgol насправді не є лимонною кислотою і деякою іншою формулою (на відміну від лимонної кислоти вона смакує).

Ось їх опис (pdf)

Хоча певний комплект вашої машини може бути дозований для досконалості, ви, швидше за все, добре з будь-яким засобом для очищення від розмірів машини. З іншого боку, професійна машина з конкуренцією, я рекомендую поганий сервіс. Якщо ви бачите тільки те, що знаходиться під екраном для душу деяких машин у дикій природі.

Ключовим моментом є те, що вони стверджують, що їхній продукт швидше. Так що якщо у вас є час, і готові промити ще кілька разів, я б не надто хвилювався про це.

Порошок Cafiza від Urnex дійсно хороший при очищенні кавової сміття, але не розмиває / декальцинується. Я б порекомендував його для очищення кавових урн і запакованих кави частин вашої машини.

Нарешті, ви можете використовувати пом'якшену воду. Це зробить смак кави кращим і зменшить нарощування.


У нас тут досить гарна вода. Тим не менш, в один прекрасний день вам доведеться декалцифицировать машину, і приємно бачити фон її, спасибі!
yo'

Очевидно, що Dague є сульфамінової кислотою: ask.metafilter.com/121942/Bad-coffee-brew Його солі кальцію є дещо більш розчинними, ніж цитрат кальцію. Я без проблем використовував лимонну кислоту, куплену в курниках. Лимонна кислота є природним продуктом метаболізму глюкози. Сульфамінова кислота не бере участь у нормальному метаболізмі і належить до засобів для чищення унітазу, де вона виконує відмінну роботу: en.wikipedia.org/wiki/Sulfamic_acid#Cleaning_agent
Wayfaring Stranger

1

Я зробив з рішенням на основі лимонної і він працював на час, але потім машина почала витік води зсередини. Він працює, але він може погіршити шланги і клапани всередині машини. Це не варто потенційного пошкодження $ 750 і до машини. Просто витрачайте гроші, щоб купити потрібний продукт для видалення накипу. Ваша машина триватиме довше. Я навчився важко.


Якщо ви витрачаєте стільки коштів на машині, вам слід розглянути можливість зворотного осмосу або дистильованої води. Відсутність розчинених іонів кальцію - відсутність накопичення вапна.
Wayfaring Stranger
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.