Регулювання збитих вершків, щоб тримати його форму довше?


4

Як я можу налаштувати рецепт збитих вершків так, щоб він тримався довше? Я уявляю хрест між збитими вершками і легким повітряним глазур'ю. Збиті вершки також мають різні ароматизатори.

Вони повинні триматися разом при кімнатній температурі протягом декількох годин.

Я маю на увазі, перейшовши важку на цукрову пудру, я можу отримати більш товсту послідовність.

Я хотів би провести це на вершину мініатюрних пряників з великою сумкою для кондитерських виробів.


Відповіді:


5

Найкраще, напевно, стабілізувати збиті вершки желатином. Це рецепт від Wilton надає приклад того, як продовжити. Ви можете Google багато інших результатів.


Залежно від ваших смаків, щоб комплімент пряників, ви також можете розглянути деякі альтернативні frostings, які будуть тримати краще при кімнатній температурі і смачний смак:

І я маю згадати, що в абсолютно іншому напрямку, лимонна глазур може бути вражаючою на прянику, хоча і дуже різною ( зразок рецепту від Марти Стюарт).


4

Звичайні збиті вершки дещо проблематичні як глазур. Вона не добре тримає фігури, і вона починає висихати і плакати через кілька годин, навіть у холодильнику.

Є кілька способів зробити це стабілізувався збиті вершки, які більш довговічні і труби краще. Ось рецепт від Wilton . Для стабілізації збитих вершків він використовує желатин. Рецепт дуже простий: просто розцвіть желатин у воді, додайте до крему і збити.

Якщо з якихось причин ви не бажаєте використовувати желатин (наприклад, кошерні або деякі види вегетаріанських), ви можете використовувати кукурудзяний крохмаль або комерційний стабілізатор Доктор Откер . Роза Леві Беранбаум рекомендує кукурудзяний крохмаль; ось її рецепт . Я також бачив сухе молоко, карагінан і навіть вершковий сир.


1
Ви можете отримати кошерний желатин ... це зазвичай отримують з риби або корів. (хоча, якщо ви використовуєте желатин для стабілізації вершків, ви потрапляєте в питання змішування м'яса та молочних продуктів ... тому переконайтеся, що це рибна речовина). Або можна використовувати агар-агар.
Joe

1

Більше цукру має зробити його більш жорстким.

Проте, якщо ви його обв'язуєте, ви можете наблизитися до цього весільний торт глазур які не використовують яйця. Вони тримаються довше, ніж деякі шлюби.

тут також є список різних типів обмерзання.


0

Стабілізація збитих вершків повинна дати вам чудовий результат. Це так легко зробити.

Перш ніж збити крем, цвіте желатин у воді. Після розпускання мікрохвильової печі вона досить довго розріджується (близько 10 секунд). Зробіть збиті вершки, як це було б зазвичай. Тільки дощ у желатині як це починає загустити. Він триватиме не менше 24 годин. У мене не було жодного довгого часу. :) Якщо вам потрібні деталі, ось повідомлення в моєму блозі з картинками . Стабілізовані збиті вершки, безумовно, варто додаткового кроку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.