Які наслідки розморожування їжі при низьких температурах?


4

Контекст: Я є співробітником супермаркету, де клієнти в супермаркетах часто "скидають" холодильні / свіжі предмети в морозильні камери. Наскільки мені відомо, мені належать такі варіанти роботи з цими викинутими предметами:

  1. Розморожування (частково / повністю) замороженого предмета в холодильних кулерах і продаж як звичайний
  2. Розморожування (частково / повністю) замороженого продукту в холодильних холодильниках та зниження ціни товару, як ми зараз робимо з харчовими продуктами меншої якості (наприклад, поганими порізками м’яса, поверхнево пошкодженою упаковкою або предметами з декількома упаковками, які є відсутній предмет або два)
  3. Відкидання продукту як непридатного для споживання людиною

Фонове читання вказує на те, що для більшості продуктів - якщо припустити, що їжа не розморожується в "небезпечній зоні" (вище 40f) - головна турбота про розморожування цих предметів стосується якості їжі, а не безпеки їжі, оскільки цикл заморожування-відтавання пошкодить внутрішня структура клітин їжі.

Це змушує мене вважати, що варіант №2 є найкращим балансом для уникнення надмірних витрат і забезпечення безпеки клієнтів, але ці думки ґрунтуються на надзвичайно обмеженому читальному матеріалі та проходженні тесту запаху того, що "має сенс".

Будь ласка, підтвердьте «найкращі практики» / рекомендації з безпеки щодо цього сценарію та надайте інформацію про застереження / на що слід звернути увагу.

Дуже дякую


Я спробував додати теги "супермаркет" та "кращі практики", але, здається, вони недоступні.
kwah

Чи правильно я розумію, що клієнти скидають товари у ваш продуктовий магазин, і ви не знаєте, як з ними оброблялися?
Carey Gregory

Щоб уточнити знайомі мені терміни, я розумію, що бакалія є предметами навколишнього середовища - крупами, консервами, напоями тощо. Я в першу чергу оброблюю охолоджені предмети (м'ясо / птиця / риба / сир / масла / жири / соки / готові страви / варені нарізані м'ясо тощо). Будь-які предмети, викинуті в продуктові зони, як правило, викидаються.
kwah

Охолоджені предмети скидаються в морозильні камери і, залежно від того, скільки часу там було, перш ніж їх помітити, досягають аномально низьких температур. Час між тим, як взяти з холодильників і поставити їх у морозильні камери, - це "звичайний" час для часткових магазинів, коли клієнти вирішують (по дорозі до кас), що більше не хочуть товар.
kwah

Відповіді:


1

Не будучи в продуктовій галузі, я не можу порадити вам, які найкращі практики є у вашій галузі.

Однак якщо припустити, що ви розморожуєте предмети у вашому чиллері при безпечних температурах (40 ° F або нижче), як ви вказали, у вас немає проблем з безпекою.

Залежно від продукту, ушкодження від кристалів льоду будуть утворюватися під час заморожування, що зробить м'ясо більш водянистим і погіршить їх текстуру, змінить текстуру овочів тощо. Це більш вірно, ніж комерційно заморожені еквівалентні продукти, тому що при повільному заморожуванні утворюються більші кристали, які завдають більше фізичних ушкоджень. Комерційно заморожені продукти часто заморожують у вибухових холодильниках, щоб мінімізувати час замерзання та збільшення розміру кристалів льоду через цю проблему.

Я не можу надати вам конкретну інформацію на те, на що слід звернути увагу в частині погіршення якості, оскільки це залежатиме від конкретного продукту. Подумайте, що трапилося б, якщо ви заморозили його вдома у власній морозилці та відтанули для використання пізніше. Відбудеться однотипний зміна якості. Овочі, як правило, куряться; м'ясо, як правило, виділяє більше соку. Звичайно, споживач заслуговує знати, що це сталося.

Тому я вважаю, що найкращі варіанти - 2 (розкриваючи, що товар був заморожений). Ви можете відмовитися від предмета, який не має високої якості, але він все ще безпечний і придатний для споживання людиною.

Зберігати це може не практично, але ви також можете дозволити товар повністю заморозити і продати зі знижкою замороженим, що дозволяє замовнику розморожувати його за його зручністю.

Я аплодую вашому етичному підходу в питанні насправді.


0

Намагайтеся уникати варіанту-3 (якщо ви не підозрюєте, що предмет є небезпекою).

Як альтернатива, зберігайте їжу в морозильній камері (за пропозицією SAJ14SAJ) і зв'яжіться зі своїм місцевим http://www.2harvest.org/ або іншою організацією.


0

Краще ставити з досвіду, залишити товар замороженим і продати знижено. Розморожування та заморожування змінює смакові якості та консистенцію більшості продуктів. Що стосується здоров'я та безпеки, якщо він весь час залишається поза небезпечною зоною, він повинен бути нормальним. Однак у продуктовій промисловості ви не знаєте, що сталося з товаром, який, очевидно, зворушив замовник. Невже дитина обробляв це годину або близько того, поки батьки покуповували, дозволяючи йому сидіти в небезпечній зоні, перш ніж скинути її в найбільш зручну холодну зону? Це вагомий аргумент для того, щоб кинути його та прийняти збитки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.