Допоможе заморожувати курячі грудки


2

Я купую величезний мішечок з курячими грудками у Costco (дуже багато ... приємні порції), але вони поставляються у цьому величезному мішку-блискавці, який був призначений для обслуговування їжі. Кожна грудка індивідуально заморожена, тільки не упакована індивідуально.

Я хочу розбити великий мішок на купу менших мішків, поклавши достатньо для їжі в кожен мішок. Мені було цікаво, як найкраще заморозити їх, щоб запобігти горінню морозилки та допомогти їм тривати. Було б найкраще загортати кожну порцію у фольгу, а потім кидати в мішок з морозильною камерою, а потім висмоктувати повітря соломкою (замість того, щоб викопувати харчову заставку)?

Дякую!

Відповіді:


2

З вашого опису, це курячі частини IQF (індивідуально швидко заморожені). Їх піддають охолодженню на переробному заводі, перед тим як скласти їх у мішок. Вони не злипаються, тому що вони настільки холодні, що немає рідкої води, яка змушує їх злипатися.

Ви можете перепакувати їх у будь-який безпечний набір заморожувальних пакетів у розмірах порцій, які ви віддаєте перевагу.

Я пропоную використовувати морозильні пакети з невеликими блискавками, при цьому вартість однієї їжі коштує за пакетик. Ви, безумовно, бажаєте того типу, який оцінюється як мішки для морозильної камери, оскільки вони менш проникні для газу та водяної пари, і дозволять зберегти вміст у найкращому стані. Можна видавити зайве повітря, але я думаю, що використовувати зайву фольгу або намагатися висмоктувати повітря соломкою - це більше, ніж потрібно робити.

(Якщо ви дійсно хочете переконатися, що в ньому є мінімальне повітря, покладіть кожен мішок у воду після його наповнення, даючи воді вичавити повітря, щоб ви могли зайняти його.)

Якщо ви розміщуєте всі маленькі пакетики в набагато більшій сумці для морозильної камери або в пластиковій безпечній пластиковій ємності, яка може бути герметична, ви повинні отримати дуже хороший захист для кожного шматка, при цьому все ще можете використовувати їх невеликими порціями.

Додатковий шар призначений просто для додаткового захисту, він не є строго необхідним.


+1 для води - чому я не придумав цього? Simpul fizzics!
ElendilTheTall

1

Типові інструкції, які я бачив, - загорнути в пластикове обгортку, а потім фольгу, щоб запобігти опіку морозильної камери. (Я думаю, що пластикова упаковка утримує повітря, а фольга допомагає стабілізувати температуру.)

Але я був дуже задоволений мішками з вакуумним насосом ziplock. Вони закриваються на блискавку, а потім викачуються за допомогою маленького пластикового ручного насоса. Не плутати з «вакуумними герметичними» мішками, для яких потрібна дорога машина. Інші користуються соломкою та звичайними морозильними пакетами, щоб отримати подібний ефект (ви хочете вивести повітря з мішків).

Велика користь цього для мене полягає в тому, що я можу витягнути з морозилки мішечок з курячою грудкою, стегнами, заздалегідь сформованими шашликами або парою гамбургерів, і опустити його в миску з холодною водою, і це буде обережно розморожується через півтори години.

(Я сподівався познайомитись із цими мішками, але, здається, клапан не працює при температурі варіння м'яса.)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.